جک درب پارکینگ برقی

با اختراع جک درب پارکینگ یا جک برقی کنترلی دیگر نیازی نداریم برای باز کردن درب پارکینگ از ماشین خود پیاده شویم، البته اگر آب و هوا خوب باشد و فرد تنبل نباشد پیاده شدن سخت نیست اما گاهی ممکن است آب و هوا خوب نباشد. به عنوان مثال هوا سرد و یخبندان باشد، یا ... . بنابراین پیاده شدن از ماشین برای باز کردن درب پارکینگ مشکل است.

خرید جک درب پارکینگ

خرید جک برقی درب پارکینگ

امروزه کمتر دربی را می توانید مشاهده کنید که به صورت دستی باز و بسته شود. معمولا همه درب ها با استفاده از جک درب پارکینگ، باز و بسته می شوند البته با توجه به اینکه، استفاده از جک درب پارکینگ، کار را ساده تر و راحتتر کرده و مسأله ی سختی و مشقت دستی باز و بسته کردن درب پارکینگ را حل نموده است، بطور یقین، استفاده از جک درب پارکینگ، از امکانات بهره برداری و استفاده از زندگی آسان است.

استفاده از این درب ها به دلیل افزایش امنیت ساختمان و راحتی ساکنین، خصوصا در مکان های پر تردد مانند ساختمان های بزرگ مسکونی و ساختمان های اداری و ... در حال افزایش است. تمام این درب ها به واسطه ی یک بخش بسیار مهم به نام جک باز و بسته می شوند. در واقع جک ها عامل باز و بسته شدن این درب ها به صورت اتوماتیک هستند.

جک درب پارکینگ هم برای ساختمان های مسکونی ساخته شده است و هم نوع صنعتی آن در بازار وجود دارد، اما بیشتر برای دربهای سوله ها و کارگاه ها استفاده می شود. تفاوت جک های درب پارکینگ صنعتی با جک درب پارکینگ ساختمان های مسکونی این است که با توجه به بزرگی ابعاد درب های سوله، ابعاد جک درب پارکینگی آنها نیز خیلی بزرگتر است و وزن بیشتری دارند، دارای بازو و موتور بسیار قوی هستند. اما به دلیل کمیابی و گرانی جک درب های سوله، کمتر مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت جک برقی

مزیت های جک درب پارکینگ

استفاده از جک درب پارکینگ مزایایی دارد که عبارتند از:

بهترین برند جک درب پارکینگ

مرکز خرید جک درب پارکینگ

فروشندگان و تولید کنندگان زیادی در زمینه جک درب پارکینگ فعالیت دارند و بعضی از آنها واردکننده ی جک درب پارکینگ هستند. البته نمونه های خارجی جک درب پارکینگ، از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و به هیچ عنوان دچار خرابی نمی شوند و شما می توانید پس از خرید جک درب پارکینگ، از گارانتی و ضمانت نامه کتبی آن بهره مند شوید که خدمات پس از فروش نیز در ضمانت نامه پیوست شده است و در صورت بروز هرگونه مشکلی می توانید با تیم پشتیبانی کالا تماس بگیرید و از خدمات مورد نیاز بهره مند شوید.

قفل برقی برای امنیت بیشتر

جهت جلوگیری از کج شدن شفت جک درب پارکینگ در اثر ضربه، بالابردن امنیت و ایمنی بیشتر، جلوگیری از ورود افراد ناشناس به پارکینگ، اکیداً توصیه می شود که به همراه جک درب پارکینگ، از قفل برقی استفاده شود.

شرکت نصب جک پارکینگی

انواع جک درب پارکینگ

در حال حاضر جک درب اتوماتیک پارکینگ در دو نوع بازویی (لولایی) و ریلی (کشویی) موجود است. نوع بازویی خود به دو دسته جک بازویی دو لنگه و جک بازویی تک لنگه تقسیم می شود.

پکیج درب پارکینگ اتوماتیک بازویی یا لولایی شامل 2 عدد بازو، برد مدار فرمان به همراه باکس و ترانس، 2 عدد ریموت، یک جفت چشمی فتوسل، فلاشر و متعلقات نصب است. البته پکیج های جک نایس و لایف هر کدام یک عدد ریموت دارند.

پکیج جک درب پارکینگ ریلی شامل موتور ریلی، 4 متر شانه فلزی، 2 عدد ریموت، یک جفت چشمی فتوسل، فلاشر و متعلقات نصب است. بعضی برندها شانه فلزی ندارند.

درب اتوماتیک

انواع سیستم عملکرد جک درب پارکینگ

سیستم عملکرد جک درب پارکینگ در دو نوع الکترومکانیک و الکتروهیدرولیک وجود دارند. در سیستم الکترومکانیک که عموم سیستم های داخل بازار را شامل می شوند عملکرد سیستم با استفاده از چرخ دندها است و قیمت مناسب، هزینه پایین سرویس و نگهداری از مزیت های استفاده از جک های الکترومکانیک است، اما در سیستم هیدرولیک از فشار روغن استفاده می شود و هیچگونه اصطکاکی ندارد. این جک ها برای مکان هایی با تردد بالا مناسب هستند. قیمت بالا و هزینه های سرویس و نگهداری نسبتا بالا از تفاوت های جک هیدرولیک با الکترومکانیک است.

خرید و نگهداری بهترین جک درب پارکینگ

تنوع بالای برندهای مختلف جک درب پارکینگ برای انتخاب، قیمت بالای خرید آن، همچنین هزینه های بالای خدمات و تعمیرات جک درب پارکینگ، لازم است مواردی را قبل از خرید آن مورد توجه قرار دهیم که رعایت آنها باعث می شود تا در آینده، درب پارکینگ شما باعث آزار و زحمت شما نشود. مواردی که توجه به آنها منجر به انتخاب بهتر و رضایت خریدار خواهد شد.

جک ریموت کنترلی درب حیاط

پر فروش ترین جک های درب پارکینگ در بازار ایران

در این مطلب، اشاره ای به پر فروش ترین جک های درب پارکینگ در بازار ایران از نظر عملکرد و مشخصات فنی خواهیم داشت. در محدوده قیمتی خود، انتخاب های مناسبی برای خرید محسوب می شوند؛ هر چند که با خرید بعضی از آنها خریداران با مشکلاتی مواجه خواهند شد.

این جک برقی پارکینگ ساخت پرتغال اولین گزینه در لیست بهترین جک های پارکینگ قیمت متوسط از نظر مشخصات فنی است. کیفیت بالا و استهلاک بسیار کم از مهمترین مزایای ثبت شده موتورلاین لینس می باشد. علاوه بر این، نسبت قدرت به وزن این جک درب پارکینگ نیز در مقایسه با سایر جک درب پارکینگ های اتوماتیک، مناسب است و توانایی فنی خیلی بالایی دارد. با هزینه ای در حدود 13 الی 15 میلیون تومان، مدل های لینس 300، 400 و 600 را می توانید برای درب پارکینگ خود تهیه بفرمایید.

دهه 80 تا 90 سال های طلایی جک وی تو کالیپسو در بازار درب اتوماتیک ایران بود و در حال حاضر با هزینه ای در حدود 12 الی 14 میلیون تومان، یکی از بهترین جک های پارکینگ ساخت ایتالیا در سال های اخیر را می توانید تهیه کنید که عملکرد فنی مطلوبی از خود به جای گذاشته است. نسخه های جدید وی تو کالیپسو که بین سال های 1390 تا 1394 وارد بازار ایران شده اند که از گزینه های خرید برای افرادی هستند که به دنبال جک درب پارکینگ برای درب های با عرض زیاد با عملکرد فنی مطلوب می باشند. وی تو کالیسپو در زمان تولید، رقیب توسک اتریش محسوب می شد که به واسطه بدنه و قدرت موتور ضعیف تر چندان مورد توجه مشتریان قرار نگرفته بود؛ اما همین قدرت کمتر در مقایسه با جک درب پارکینگ توسک اتریش در بین رقبای هم قیمت، کالایی قدرتمند محسوب می شود. موتور با قدرت 2300 نیوتن و مرکز کنترل CITY 2 این درب اتوماتیک پارکینگ را تشکیل می دهند که برای درب پارکینگ های تردد متوسط کافی است. تنها نکته منفی وی تو کالیپسو برای خریدار، بدنه پلاستیکی قاب موتورش می باشد که نگهداری از این جک درب اتوماتیک را با دردسر همراه می کند. بی اف تی فوبوس بی تی یک گزینه اقتصادی است که گرچه از لحاظ قدرت و توانایی فنی چندان ایده آل نیست اما با توجه به داشتن سیستم برق اضطراری یا همان باتری بکاپ، در مواقع قطعی برق گزینه مناسبی است.

محصولات شرکت بی اف تی یکی از جک های درب پارکینگ ایتالیایی پر فروش ایران در چند سال اخیر بوده اند. بی اف تی فوبوس BT عضو خانواده فوبوس می باشد که در زمان تولید درمقایسه با مدل های دیگر محصولات BFT پیشرو توجه بیشتری را به خود جلب کرده است و در حال حاضر یکی از گزینه های موجود در فهرست جک درب پارکینگ برتر بالای ده میلیون تومانی از نظر کیفیت و مشخصات فنی قرار دارد. با هزینه ای در حدود 12 تا 13 میلیون تومان، یک جک درب اتوماتیک پارکینگ فوبوس بی تی بدون باتری بکاپ و برد شارژر آن را می توانید تهیه کنید. این سیستم درب اتوماتیک پارکینگ با موتور 24 ولت و مرکز فرمان تالیا دارای عملکرد مناسبی است و این جک درب پارکینگ در قیاس با اکثر محصولات ساخت اروپا، عملکرد فنی مناسبی دارد.

یک سیستم درب اتوماتیک خوش ساخت ایتالیایی با قیمت حدود 12 میلیون تومان، جک درب پارکینگ نایس مدل وینگو A60 دارای ظاهر و ابعاد مناسب است. موتور آن 230 ولت و فرکانس 50 هرتز، قدرتی در حدود 200 ولت به همراه گشتاور 1500 نیوتن متر را در مشخصات فنی خود دارد که به واسطه ی بهره مندی از سیستم چرخ دنده و میل ماردون این کیفیت و قدرت را در اختیار مصرف کننده قرار دهد. در واقع، جک درب پارکینگ میل ماردونی قدرتمند با عملکرد و دوام فنی مناسب است که قطعاً از نظر امکانات فنی می تواند خواسته ها و نیازمندی های مشتریان درب اتوماتیک لولایی پارکینگ را برآورده کند.

جک برقی پارکینگ محبوب ایتالیایی، یعنی پرتکو لیدر 4، آخرین گزینه موجود در فهرست جک های درب پارکینگ با حدود قیمتی 10 الی 15 میلیون تومان، از نظر عملکرد و مشخصات فنی در حد متوسط است. درحالیکه بیشتر جک های درب پارکینگ اقتصادی به موتوری با قدرت 2300 نیوتن مجهز هستند، جک پرتکو لیدر 4 با برخورداری از موتور 2800 نیوتنی علاوه بر اینکه جک میان رده ای است، با جک درب پارکینگ رده بالایی مثل توسک ترن آپ نیز قابلیت رقابت دارد. کلید خلاص کن این جک درب پارکینگ نیز نسبت به سایر جک ها عملکرد بهتری دارد و خلاص کردن دستی بهتری درمقایسه با جک های آچار خلاص کن برای مصرف کنندگان در هنگام قطعی برق یا خرابی جک درب پارکینگ فراهم می کند. حال با توجه به هزینه ای درحدود 15 میلیون تومان، نسخه لیدر 4 پرتکو با ضمانت 30 ماهه سیماران را می توانید تهیه کنید. این جک از نظر ظاهری شباهت زیادی به جک بازویی توسک مدل ترن آپ دارد .همچنین، تنظیمات آسان مرکز کنترل آن عملکرد مطلوبی به مصرف کنندگان ارائه می دهد و به خاطر محبوبیت در بازار، به راحتی فروخته می شود. شرکت سیماران با قدمتی نزدیک به 45 سال این محصول درب اتوماتیک را با ضمانت نامه و خدمات پس از فروش ارائه می دهد، به همین دلیل، قطعات و لوازم یدکی آن به راحتی در بازار یافت می شوند.

نکته مهم: اگر تعداد ریموت های مورد نیاز شما زیاد است نیازی نیست هنگام خرید جک های درب پارکینگ خارجی به همان مقدار ریموت فابریک خریداری کنید چون ریموت های فابریک جک ها قیمت بالایی دارند. می توانید با نصب یک رسیور رله به مدار فرمان جک به تعداد دلخواه ریموت ارزان قیمت، کد دهی کنید. بهتر است در صورت نصب رسیور رله، نوع هاپینگ آن را که غیر قابل کپی است سفارش دهید تا امنیت را بالا ببرید.

پر فروش ترین جک های درب پارکینگ

بهترین برندهای جک درب پارکینگ

برای انتخاب بهترین و مناسب ترین جک درب پارکینگ علاوه بر دانستن مشخصات درب مانند وزن، طول، تعداد تردد، مقدار هزینه ای که برای خرید در نظر گرفته اید، نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. واضح است که هرچه هزینه ی بیشتری برای خرید جک درب پارکینگ صرف کنید کیفیت بالاتری نصیبتان خواهد شد. البته باید توجه داشته باشید تا افراد سودجو و کلاهبردار، جک های بی کیفیت و ارزان را به جای جک های خوب و خارجی با قیمت گران به شما ندهند.

اگر قصد ندارید هزینه ی زیادی صرف کنید و تعداد واحدهایی که از پارکینگ استفاده می کنند کم است (مثلا بین 4 تا ۸ واحد) می توان از جک های ایرانی و چینی خوب استفاده کرد مانند جک سیماران، جک یال و جک میلان.

درصورتی که قصد دارید بیشتر هزینه کنید و یا تعداد واحدهایی که از پارکینگ استفاده می کنند بیشتراز ۸ واحد است برای افزایش طول عمر جک درب پارکینگ، بهتر است از برندهای ایتالیایی استفاده کنید، مانند برندهای V۲ کالیپسو، پرتکو، لایف، نایس، BFT، فک، زومر.

در هر صورت، وجود قطعات اصلی به همراه گارانتی معتبر از ضروریات انتخاب بهتر جک درب پارکینگ به حساب می آید.

سیستم عملکرد جک درب پارکینگ

جک های بیرون باز شو درب پارکینگ

نکته ای که در خصوص جک های مورد استفاده برای درب های پارکینگ ها وجود دارد، تنوع بالای آنها است. این تنوع موجب تفاوت هایی در فرایند نصب، عملکرد، تعمیر و نگهداری و میزان قدرت و کارایی آن ها می شود. با این حال دو دسته عمده جک ها که بر اساس نحوه نصب و نحوه باز شدن درب، آنها را دسته بندی می کنند شامل آن دسته از جک هایی می شوند که یا به سمت داخل باز شده و به آنها جک های داخل باز شو می گویند یا دسته دوم که اصطلاحا به آنها جک های بیرون باز شو گفته می شود. برخی مواقع به دلیل شرایط قرار گیری درب ساختمان های مسکونی و یا اداری و یا ...، عدم امکان باز شدن آن در فضای پارکینگ، درب ها باید رو به بیرون باز شوند. به این ترتیب می توان با استفاده از نصب جک بیرون باز شو، درب های ساختمان های مسکونی و یا اداری و یا ... را رو به سمت بیرون باز و بسته کرد. در حالت معمول، بیشتر از جک های داخل باز شو استفاده می شود که به این ترتیب درب های ساختمان به سمت داخل و رو به پارکینگ باز می شوند. اما در برخی مواقع فضای داخلی پارکینگ یا فضای پیشتی درب، به گونه ای است که جای کافی برای باز شدن درب ها به سمت داخل وجود ندارد، در این مواقع لازم است تا درب ها به جای باز شدن به سمت داخل ساختمان، رو به بیرون باز شوند. با نصب جک بیرون باز شو روی این درب ها، می توان آن ها را به سمت بیرون باز و بسته کرد. در نتیجه مشکل محدودیت فضای پشتی درب به این طریق برطرف خواهد شد. فرایند نصب جک پارکینگ بیرون باز شو بر اساس نحوه کارایی آنها تفاوت هایی با نمونه های دیگر دارد.

جک بیرون باز شو درب پارکینگ

نکاتی که درهنگام خرید جک های بیرون باز شو باید در نظر گرفت

درست مانند دیگر نمونه ها و مدل های جک نیز در خصوص انتخاب و خرید جک هایی که به سمت بیرون باز می شوند، به یک سری نکات توجه کرد. در این مدل ها نیز باید میزان تردد روزانه یک ساختمان، دو لنگه یا تک لنگه بودن درب، وزن درب و طول آنها، قدرت و کارایی هر جک و تناسب آن با نوع ساختمان و مواردی از این قبیل را در نظر گرفت. بنابراین در این جا هم قدم اول انتخاب یک جک مناسب برای درب پارکینگ مورد نظر است که بتواند از هر جهت کارایی مورد نیاز خود را بعد از نصب جک بیرون باز شو حفظ کند و دچار مشکل نشود.

البته ایده آل ترین جک هایی که می توان از آنها به عنوان جک بیرون باز شو استفاده کرد، از دسته جک های هیدرولیکی است. همچنین می توان از جک های تلسکوپی نیز برای این منظور استفاده کرد. اگر قصد استفاده از یک جک به صورت بیرون باز شو را دارید، بهتر است جک هایی را انتخاب کنید که طول شفت آن ها بلندتر است. نکته دیگری که در استفاده از این نوع جک است باید در نظر بگیرید این است که محل نصب این جک با نمونه های معمول دیگر که به صورت داخل باز شو هستند وجود دارد. نصب جک درب پارکینگ بیرون باز شو معمولا به جای پایین درب، در بالای آن نصب خواهد شد، در نتیجه برای نصب این جک ها باید فضایی را در بالای درب برای نصب در نظر بگیرید.

با توجه به مطالب گفته شده می توانید بسته به سلیقه و نوع نیازتان یکی از جک های درب پارکینگ را انتخاب کنید و از عملکرد نسبتاً مناسب بخش فنی آنها حداکثر بهره را ببرید.

مرکز فروش جک درب پارکینگ ویلایی ساختمان

کلمات کلیدی: جک درب پارکینگ، بهترین برند جک درب پارکینگ، پر فروش ترین جک های درب پارکینگ، جک بیرون باز شو درب پارکینگ، ریموت، سیستم عملکرد جک درب پارکینگ، انواع جک درب پارکینگ.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912