قیمت درب آکاردئونی

درب آکاردئونی به حفاظ کشویی، حفاظ های درب آپارتمان مدل جدید و حفاظ درب ضد سرقت معروف است و با قفل های کتابی آویز و مخفی می تواند تضمین کننده امنیت خانه شما باشد؛ چرا که حفاظ آکاردئونی سدی محکم در مقابل ورود افراد غریبه به منزل مسکونی محسوب می شوند و درب آکاردئون از امنیت بالایی برخوردار هستند. این درب های تاشو اکاردئونی یک محافظ از جنس آهن و فولاد است که معمولاً به صورت کشویی باز و بسته می شود. مهم ترین وظیفه این درب، افزایش امنیت محل نصب است اما کاربردهای متعدد دیگری هم دارد.

درب آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی یا درب کشویی آکاردئونی برای افزایش امنیت ساختمان شما آماده است. از ان جایی که این درب کشویی یا ریلی برای افزایش ضریب ایمنی ساختمان است، از این رو شما می توانید با خیال راحت از حفاظ آکاردئونی بهره مند شوید و خانه خود را سبز و ایمن نگه دارید. سفری خوش و خیالی راحت با نصب درب آکاردئونی امکان پذیر است زیرا حفاظ آکاردئونی مانع از ورود سارقین به منزل می شود.

قیمت درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی برای ورودی درب آپارتمان می باشد. با توجه به اینکه درب حفاظ آهنی آکاردئونی سبب می شود تا امنیت ساختمان شما تضمین شود. همچنین سبب می شود تا زیبایی نمای خانه افزایش یابد. با توجه به اینکه زیبایی و ارزش نمای ساختمان شما سبب می شود تا خانه شما شیک تر جلوه کند از این رو با خرید حفاظ آهنی آپارتمان شما با یک تیر دو نشان می زنید. حفاظ درب آکاردئون همان طور که از اسمش پیدا است برگرفته از ساز آکاردئون می باشد و طراحی و ساخت آن الهام گرفته از این ساز می باشد. البته نام های دیگری چون در کشوئی ، در کره کره ای و... نیز به این نوع از در به شکل عامیانه گفته می شود. هدف اصلی از ساخت و طراحی محافظ آکاردئونی استفاده نمودن بهینه از فضا و حفظ امنیت می باشد. درب نرده آکاردئونی با توجه به این که تاشو می باشند پس از جمع شدن جای کمی را گرفته و به این ترتیب فضای بسیار کمی را اشغال می نمایند که سبب بهینه سازی فضای خواهد شد.

خرید درب آکاردئونی

درب آکاردئونی یک سازه تاشو است که قاب بر روی چهارچوب در ورودی آپارتمان شما نصب می شود. اتصال این حفاظ به در خانه شما از طریق چند جوش ساده صورت می گیرد. البته که ساده بودن به معنای کم اهمیت بودن نیست. راه را برای ورود سارقین ببندید. با توجه به اینکه حفاظ سرویس شادآباد شرکت تولید کننده حفاظ ساختمان است. می تواند خانه ای ایمن را به شما ارمغان دهد.

حفاظ درب آپارتمان

خرید حفاظ آکاردئونی در حفاظ سرویس شادآباد از مواردی است که باید برای افزایش آرامش و امنیت ساختمان خود جدی بگیرید. حفاظ سرویس شادآباد با سال ها تجربه در زمینه تولید حفاظ درب آپارتمان مدل جدید محصولات امنیتی توانسته است جایگاه خوبی را بین مشتریان پیدا کند. کیفیت محصولات ساخته شده در حفاظ سرویس شادآباد به گونه ای است که شما می توانید از ماندگاری آن مطمئن شوید. استفاده از رنگ های پودری و الکترواستاتیک و همچنین متریال و میلگردهای باکیفیت که برای ساخت حفاظ آکاردئونی یا درب آهنی آپارتمان استفاده می شود؛ سبب می شود تا شما از خرید خود رضایت داشته باشید.

حفاظ آکاردئونی

حفظ امنیت خانه و محل زندگی و یا حتی محل کار با درب آکاردئونی فلزی مسئله بسیار مهمی است که نمی توان به همین سادگی ها از کنار آن گذشت. به طور کلی روش های مختلفی برای حفظ امنیت خانه وجود دارد که یکی از رایج ترین و یا بهتر است بگوییم راحت ترین آنها استفاده از درب آکاردئونی است، حفاظی که بر روی درب معمولی ساختمان نصب می شود و ورود به داخل خانه را بدون داشتن کلید قفل مخصوص خود غیر ممکن می کند. در این مطلب از وب سایت حفاظ سرویس شادآباد با ما همراه باشید تا در رابطه با خرید درب آکاردئونی بیشتر برایتان بگوییم و شما را با قیمت درب آکاردئونی نیز آشنا کنیم.

حفاظ آهنی درب
قیمت انواع حفاظ درب آکاردئونی

درب آکاردئونی به نوعی حفاظ گفته میشود که اغلب جهت حفاظت از درب ورودی واحدهای آپارتمان مورد استفاده قرار میگیرد و در مواردی همچون مغازها و انباری ها و مکان های دیگر نیز بکار گرفته میشود. درب آکاردئونی همان طور که از اسمش پیدا است برگرفته از ساز آکاردئون می باشد و طراحی و ساخت آن الهام گرفته از این ساز می باشد. البته نام های دیگری چون درب کشوئی، درب کره کره ای و... نیز به این نوع از درب به شکل عامیانه گفته می شود. هدف اصلی از ساخت و طراحی درب های آکاردئونی استفاده نمودن بهینه از فضا، حفظ امنیت می باشد. حفاظ آکاردئونی با توجه به این که تاشو می باشند پس از جمع شدن جای کمی را گرفته و به این ترتیب فضای بسیار کمی را اشغال می نمایند که سبب بهینه سازی فضای خواهد شد.

محاسبه قیمت حفاظ آکاردئونی

محاسبه اندازه گیری درب آکاردئونی = ارتفاع: از بالای چهارچوب (بیرون) تا کف زمین * عرض: قسمت بیرون به بیرون چهارچوب

درب آکاردئونی 3 گل

حفاظ درب آکاردئونی 3 گل

حفاظ آکاردئونی سه لوزی معمولی ترین نوع حفاظ نسبت به سایر حفاظ ها می باشد. از حفاظ آکاردئونی به دلیل جمع شدن در اماکنی که فضای کمی دارند مورد استفاده قرار میکیرد تا مزاحمتی ایجاد نکند. به دلیل ریلی بودن حفاظ آکاردئونی که توسط بلبرینگ شبکه های تشکیل دهنده درب آکاردئونی به شاسی متصل می کند. تا به آسانی توسط دست بتوان باز و بسته نمود. وزن درب آکاردئونی نسب به درب آهنی و کرکره ای بسیار کم است.

درب آکاردئونی 3 گل خم

حفاظ درب آکاردئونی 3 گل 4 خم

این نوع حفاظ پشت درب که به حفاظ آکاردئونی سه لوزی چهارخم معروف شده در هنگام باز شدن، حدود یک متر و بیست سانت را پوشش می دهد. تا مشکلی در فضاهای کم بوجود نیاورد. حفاظ آکاردئونی سه لوزی چهارخم در انواع مدل ها و نقش های مختلف در شرکت حفاظ سرویس تولید و روانه بازار می شود. کلیه کارهای گروه شادآباد حفاظ سرویس با ضمانت یک ساله بی قید و شرط ساخته و نصب میشوند. درب آکاردئونی 3گل خم راه را برای ورود سارقان سخت میکند .

درب آکاردئونی 4 گل

حفاظ درب آکاردئونی 4 گل

حفاظ آکاردئونی چهار لوزی معمولا در ساختمان های چندین طبقه مورد استفاده واقع می شود. که واحدهای ساختمانی بسیار زیادی در این ساختمان ها استفاده می کنند. درب آکاردئونی به صورت درب چهار گل می باشد یعنی فضای خالی کمی درون درب وجود دارد و چهارچوب این درب و تسمه ها به صورت دوبل است.

حفاظ درب آکاردئونی پیچی

حفاظ درب آکاردئونی پیچی

حفاظ آکاردئونی پیچی از نظر استقامت با طرح سه ردیف لوزی و چهار خم برابری است اما از نظر زیبایی بی همتا بوده. این مدل از حفاظ های کشویی آکاردئونی در عین ظرافت و زیبایی از استحکام و مقاومت بسیار بالایی برخوردارند که از یک پیچ که توسط کوره آتش قالب گیری شده است و حالت شکلاتی می گیرد ساخته شده است.

درب آکاردئونی ایتالیایی

حفاظ درب آکاردئونی ایتالیایی

حفاظ آکاردئونی ایتالیایی از لحاظ ایمنی معادل با یک درب چهار گل بوده. اما از نظر کیفیت و زیبایی یکی از بهترین تولیدات کارگاه ساخت و ساز اکاردئون شرکت حفاظ سرویس است. که کیفیت قابل قبولی دارند اما درب های ایتالیایی با طول تسمه یک متری ساخته شده است.

حفاظ درب آکاردئونی 3 گل دوبل پرچ مخفی

حفاظ درب آکاردئونی 3 گل دوبل پرچ مخفی

جدید ترین نوع حفاظ آکارئونی نمونه سه لوری دوبل پرچ مخفی می باشد که در آن جهت امنیت بیشتر تمامی پرچ های عمودی که پرچ های اصلی درب آکارئونی می باشد را پوشانده که به هیچ عنوان با دیلم و دریل شارژی قابل برش و باز کردن نیست. در مونتاژ این محصول از پرچ های 30*60 از جنس فولاد استفاده می شود.

حفاظ آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی تمام لوزی پرچ مخفی

درب آکاردئونی دوجداره معمولی (چهار لایه عمودی) از تولیدات منحصر به فرد حفاظ سرویس می باشد و تمامی میخ پرچ های به کار رفته در این درب اکاردئونی مخفی می باشند. یعنی اینکه یک تسمه روی پرچ ها قرار گرفته می شود و به هیچ عنوان دسترسی به میخ پرچ به کار رفته در درب اکاردئونی امکان پذیر نمی باشد.

درب آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی سلطنتی

حفاظ آکاردئونی دو جداره سلطنتی یکی از زیبا ترین و امنیتی ترین مدل های درب های آکاردئون بوده که علاوه بر زیبایی از استحکام بالایی برخوردار است .تسمه های نقش دار بهتر است در مدل های دوبل 3 لایه استفاده شوند زیرا این تسمه ها از استحکام بالایی برخوردارند که برای مدل های دوبل می توان علاوه بر زیبایی از ویژگی مستحکم بودن تسمه نیز بهره برد .


درب اکاردئونی سفارشی سلطنتی با تسمه نقش دار پرچ مخفی از تولیدات منحصر به فرد حفاظ سرویس می باشد. تمامی میخ پرچ های به کار رفته در این درب اکاردئونی مخفی می باشند یعنی اینکه یه تسمه روی پرچ ها قرار گرفته می شود و به هیچ عنوان دسترسی به میخ پرچ به کار رفته در درب اکاردئونی سلطنتی امکان پذیر نمی باشد.


حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی معمولاً از تیغه هایی که به صورت مورب روی هم قرار گرفته اند ساخته می شود. این درب ها در زمان استفاده باز می شوند و به عنوان یک محافظ قدرتمند کار خود را آغاز می کنند و پس از استفاده، تیغه ها به صورت کشویی روی هم جمع می شوند تا فضای بسیار محدودی بگیرند. از این رو گاهی به این محصول، درب تاشو هم گفته می شود. جمع شدن درب باعث می شود از یک سو فضای بسیار کمی را اشغال کند و از سوی دیگر مانع رفت و آمد آسان هم نشود. همچنین جمع شدن این حفاظ موجب حفظ زیبایی فضا در هنگام استفاده نکردن از آن است. این تیغه ها با استفاده از یک شیوه اتصال به نام پَرچ کاری به هم متصل می شوند که بسیار محکم و قابل اعتماد است. برای اینکه بتوانید خانه خود را در برابر سرقت ایمن کنید، باید از جنبه های امنیتی آن برخوردار باشید. یکی از راهکارهایی که برای ساختمان خود می توانید داشته باشید، درب آهنی آپارتمان است. راهی برای افزایش ایمنی ساختمان شما درب آهنی است. درب آکاردئونی که از ساز آکاردئون الهام گرفته شده است، جنبه امنیتی ساختمان را افزایش می دهد. از این رو شما با دربرداشتن درب آکاردونی که روی درب آپارتمان نصب می شود سبب می شود تا خانه شما ایمن شود.  درب های آکاردئونی فلزی به راحتی با دست جابجا شده و علت آن نیز شبکه ای بودن آن است. این اجناس در ابعاد برابر با درب فلزی وزن کمتری را دارا هستند و می توان آن ها را جایگزین درب های ریموت دار پارکینگ کرد که علاوه بر وزن زیاد و سنگینی فضای زیادی را اشغال می کند. حتی می توان ریموت را روی این درب ها متصل نمود و مسئله باز و بسته شدن دستی را بدین طریق از بین برد.

حفاظ درب ضد سرقت

تولید درب آکاردئونی در شهر تهران : شما مشتریان عزیز که قصد استفاده از حفاظ درب برای امنیت منزل خود را دارید می توانید از محافظ درب ورودی و قیمت عالی آن برای مصرف استفاده کنید. این درب ها به دلیل ساختار محکم و استاندارد خود با اشغال کردن کمترین فضا برای عبور و مرور یکی از بهترین گزینه های متداول برای اجرای حفاظت از درب ورودی ساختمان شما می باشد. نا گفته نماند که مدل سه لوزی یکی از پر فروش ترین نوع حفاظ درب ساختمان می باشد.

حفاظ پشت درب

از محافظ های مختلف جهت حفاظت در منازل ، حفاظت ورودی پارکینگ،حفاظ درب کارگاه ها، حفاظ ورودی گاراژها، حفاظت ورودی مراکز تجاری،حفاظت پله های برقی،می توان به درب های اکاردئونی یا حفاظ اکاردئونی اشاره کرد. حفاظ اکاردئونی محصولی خاص به دلیل اینکه بعداز بسته شدن اکاردئون حجم بسیار کمی را از محیط اشغال میکند و مورد توجه مشتریان قرار می گیرد. برای ساخت درب اکاردئونی بسته به سلیقه مشتری مدل های مختلفی توسط شرکت حفاظ سرویس شادآباد تولید می شود.

حفاظ آهنی

درجه امنیت حفاظ درب آکاردئون ورودی واحد ساختمان : بیشترین درجه امنیت نرده حفاظ درب ساختمان را مدل پنج گل دوجداره پرچ مخفی تامین می کند. این نوع مدل حفاظ نرده درب ورودی تا ۱۰۰% توسط گروه صنعتی حفاظ سرویس شادآباد گارانتی می شود. و در عین حال مدل های دیگر نرده محافظ تا ۹۰% از ورود سارقان به منزل شما جلوگیری می کند. آهنگری حفاظ علاوه بر ساختار آکاردئونی ایدآل برای حفاظ های درب قفل مخفی نیز در نظر می گیریم. قیمت نرده پنجره آکاردئونی با قیمت حفاظ های درب ورودی ساختمان یکی می باشد. حفاظ درب های تولید شده همگی دارای یک سری قواعد ساخت و استاندارد می باشند. که در این حالت عواملی نظیر نوع قفل نوع تکنولوژی ساخت بر ایمنی حفاظ درب اهمیت و ارزش بسیار بالایی دارد ونوع جوشکاری حفاظ درب و همچنین تعداد لوزی موجود در حفاظ بر ایمن سازی ساختمان بسیار موثر می باشند.

حفاظ فلزی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی ( فلزی ) از جمله باکیفیت ترین و پرفروش ترین محصولاتی است که با قیمت مناسب و به صورت مستقیم می توان آن را خریداری کرد و مورد استفاده قرار داد. با توجه به اینکه محصولات حفاظتی مختلف برای حفاظت از ساختمان ها تولید شده است اما از محبوبیت و کاربری بسیار بالاتری برخوردار می باشد. محبوبیت این محصول بدان جهت است که به آسانی قابل نصب و اجرا می باشد و همچنین از قیمت بسیار مناسبی نیز برخوردار است. همچنین دارای کیفیت و مقاومت بسیار بالایی می باشد که همین امر موجب شده تا بتوان از این محصول در شرایط مختلف آب و هوایی بهره مند گردید. این مدل از درب را در رنگ های مختلفی تولید کرده اند که در نتیجه با توجه به نمای ساختمان می توان برای خرید آن ها اقدام کرد.

درب کشویی

درب آکاردئونی را برای کاربردهای مختلف خریداری نماید تا امنیت را برای خود و خانواده خود به ارمغان آورد. قیمت درب آکاردئونی هزینه نصب قفل مخفی همراه با قفل کتابی حفاظ درب ساختمان به منظور ایجاد امنیت و ارتقای سطح ایمنی در منازل مسکونی واحدهای آپارتمانی مورد کاربرد است. و با استفاده از این نوع درب ها به راحتی و با آرامش خاطر می توانید خیلی راحت به مسافرت های طولانی مدت بروید. و خیال شما از به تاراج رفتن وسایل منزل خویش تا حد زیادی راحت و آسوده باشد.

درب آکاردئونی به دربی میگویند که به صورت تاشو و ریلی جمع و باز می شود. این درب از متریال های متفاوتی در دو نوع داخلی و خارجی ساخته می شود. شما باید برحسب نیازتان آن ها را انتخاب و سفارش دهید. این نوع از درب ها به عنوان حفاظی شناخته می شود که امنیت ساختمان و درب ورودی واحدهای آپارتمان، شرکت و یا مغازه را حفظ کرده و خیال شما از بابت امنیت واحد به مراتب راحت تر می کند.


برای تعیین قیمت درب آکاردئونی باید به موارد متعددی دقت کرد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد. ۱- عرض در: هر چه در جمع وجورتر بوده و عرض کمتری داشته باشد، باعث می شود تا وزن کمتر و در نتیجه قیمت پایین تری پرداخت شود. ۲- ارتفاع در: ارتفاع درب هم در قیمت آن تأثیر خواهد گذاشت. هر چه به درب کوتاه تری نیاز داشته باشید، قطعاً هزینه کمتری خواهید پرداخت. ۳- طرح در: نوع طرح درب آکاردئونی هم روی قیمت آن مؤثر است. هرچه طرح ساده تر باشد و از گل های سنگین استفاده نشده باشد، وزن کمتری داشته و ارزان تر خواهد بود. ۴- تراکم درب آکاردئونی : هر چه فاصله تیغه های عمودی درب های آکاردئونی بیشتر باشد، به معنای استفاده کمتر از تیغه های عمودی و در نتیجه کاهش قیمت درب اکاردئونی است.

حفاظ آکاردئونی

نصب انواع حفاظ آکاردئونی برای جلوی درب آپارتمان و همچنین حفاظ آکاردئونی پنجره و بالکن و مغازه و پارکینگ

حفاظ آکاردئونی

سازنده در آکاردئونی و حفاظ آکاردئونی می باشد. با سابقه طولانی به کیفیت و مرغوبیت کار آشنایی کامل دارد . و استانداردهای لازم را رعایت می نماید.

حفاظ آکاردئونی

قبل خرید با ما مشورت کرده، قیمت ها وکیفیت را با ما مقایسه کنید . گروه ما اولین سازنده و مجری حفاظ های آکاردئونی درطرح های جدید ومتنوع....

حفاظ آکاردئونی

یکی دیگر از موارد استفاده این نوع درب ها آکاردئونی پارکینگ هاست. ممکن است به دلایل مختلف از جمله کاهش هزینه و یا نبود فضای مناسب برای استفاده از انواع دیگر درهای ورودی از درب آکاردئونی پارکینگ استفاده شود. در این حالت درب آکاردئونی دیگر حفاظی برای در اصلی نیست و خود به عنوان در اصلی نصب می شود. درب آکاردئونی پارکینگ عموماً بدین صورت است که دو درب مجزا و در اصطلاح دولنگه ساخته و در محل نصب می شود. البته در آکاردئونی یک لنگه هم وجود دارد. دو درب در هنگام بسته شدن توسط قفل های ایمن به یکدیگر وصل شده و در هنگام باز شدن درب پارکینگ، از قسمت میانی جمع شده و بر روی قاب عمودی در طرفین قرار می گیرند.

استفاده از این در فضای داخلی بدین منظور است که در عین تقسیم بندی فضا، به دلیل شفافیت مانع دید نمیشود، ضمن این که باز و بسته کردن و جابه جایی آن نیز کار دشواری نیست.

برخی مغازه داران و صاحبان فروشگاه به دلایل مختلف از این نوع در برای حفاظت از سرمایه خود استفاده می کنند. نداشتن صدای گوش خراش همچون کرکره های متداول مغازه ای، امنیت بالا و سهولت باز و بسته شدن ازجمله دلایلی است که موجب برتری درب آکاردئونی فروشگاهی به سایر اشکال می شود.

معمولاً در کارگاه های بزرگ که رفت وآمد وسایل نقلیه زیاد است، لزوم یک درب اکاردئونی مستحکم که باز و بسته شدن آن نیز ساده باشد، احساس می شود. در این حالت استفاده از یک در ورودی آکاردئونی می تواند گزینه مناسبی باشد. معمولاً تجهیزات موجود در این کارگاه ها دارای ارزش اقتصادی زیادی است و علاوه بر این که معمولاً نگهبان، رفت وآمد به کارگاه را کنترل می کند، در ورودی نیز موضوع مهمی است که باید توجه ویژه ای به آن داشت. از طرفی ممکن است رفت و آمد ماشین ها به خصوص ماشین های بزرگ به کارگاه زیاد باشد و در نتیجه باز و بسته شدن در نیز نباید با دشواری روبرو باشد.

انتخاب رنگ درب آکاردئونی کاملاً به فضایی که در آن نصب می شود بستگی دارد و مطابق سلیقه شما است.

رنگ های مشکی، مشکی مسی، قهوه ای سوخته، سفید و سفید نقره ای ازجمله رنگ های پرطرفدار در این زمینه است.

حفاظ آکاردئونی پنجره متحرک حفاظ آکاردئونی آپارتمان 5 گل 2 جداره درب آکاردئونی قفل مخفی حفاظ آکاردئونی حفاظ آکاردئونی 3 گل پیچی حفاظ آکاردئونی 2 جداره حفاظ درب آپارتمان حفاظ درب آپارتمان حفاظ درب آپارتمان حفاظ درب آپارتمان حفاظ آکاردئونی درب حفاظ آکاردئونی حفاظ آکاردئونی آهنی در آپارتمان

این حفاظ ها که دارای سیستمی تاشو هستند که یکی از نمونه های حفاظ پنجره آهنی می باشند و همان طور که از نامشان پیداست به صورت آکاردئونی باز و بسته می شوند، برای پوشش قسمت های خارجی سطوح وسیع ای از شیشه و درب ها مناسب اند.

حفاظ آکاردئونی پنجره

حفاظ آکاردئونی پنجره حفاظ آکاردئونی پنجره متحرک
پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912