حفاظ سرنیزه ای


در اینجا می توانید بهترین قیمت برای حفاظ سرنیزه ای را پیدا کنید. ما در نمایندگی فروش نرده سرنیزه فلزی بر روی دیوار باغ ویلا، نرده های آهنی سرخم نیزه ای با کیفیت بالا را به شما عرضه می کنیم. با خرید نرده آهنی سرخم نیزه ای، می توانید از امنیت و زیبایی بیشتری برای دیوارهای خود لذت ببرید. اگر به دنبال خدمات نصب حفاظ آهنی دیواری هستید، ما آماده خدمت رسانی به شما هستیم. به عنوان تولیدکننده بهترین نرده سرنیزه حفاظ دیواری، ما نرده هایی با طراحی زیبا و متنوع را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به شما ارائه می دهیم. با مشاوره در مورد قیمت و انواع حفاظ آهنی دیواری، می توانید بهترین گزینه را برای حفاظ ویلا یا باغ خود انتخاب کنید که با محیط شما سازگاری داشته باشد.

قیمت حفاظ سرنیزه ای

یکی دیگر از انواع حفاظ ها، حفاظ سرنیزه ای می باشد که پر استفاده ترین نوع حفاظ اهنی برای استفاده است. خرید حفاظ سرنیزه ای رشت در اوج سادگی دارای امنیت و کیفیت بالایی است و در تمام مناطق قابل استقاده می باشد. استفاده از حفاظ سرنیزه ای در واقع باعث بالا بردن امنیت ساختمان شما می شود و متناسب با قیمت مقرون به صرفه ای که دارد دارای کیفیت بسیار بالایی است. این حفاظ در واقع دارای ارتفاع های مختلفی است و هرچه میزان ارتفاع آن بالا باشد امنیت آن نیز بالا است.

کاربرد حفاظ برای تأمین امنیت و بالا بردن ضریب ایمنی از موارد با کاربرد بالا در جوامع میباشد که کمک حال بسیار مناسبی برای آرامش خیال افراد باشد.حفاظت و امنیت از اصلی نرین مواردی میباشد که انسانها در طول زندگی خود به آن نیاز دارند و سعی می کنند هزینه هایی که موجب تامین امنیت میشود را متقبل شوند تا بتوانند ایمنی و آسایش زندگی را فراهم نمایند.

نصب حفاظ سرنیزه ای

حفاظ سر نیزه ای شاید امروزه استفاده از انواع مختلف حفاظ ها باعث می شود. که شما بتوانید امنیت ساختمان خود را تحت کنترل داشته باشید. در واقع استفاده از حفاظ های مختلف یکی از آسان ترین راه هایی است. که شما میتوانید ساختمان خود را از تردد سارقین محافظت کنید. دقت داشته باشید که انواع مختلفی از حفاظ ها وجود دارند که از بین آن ها میتوان به حفاظ سرنیزه ای اشاره کرد. نرده آبشاری یکی از انواع حفاظ هایی است که شما میتوانید برای حفظ موقعیت ساختمان خود از آنها استفاده کنید.

حفاظ نیزه ای

حفاظ سرنیزه ای تک نیزه

در این نوع نرده آهنی روی دیوار حیاط شما تنها یک نیزه عمودی خواهید داشت که جهت نیزه آن نیز به سمت بالا است. میله های افقی برای محکم تر کردن این حفاظ به فاصله های مساوی روی آن قرار گرفته و ارتفاع آن برحسب مورد نیاز متغیر است. نرده سرنیزه ای تک نیزه یکی از پرکاربردترین و در واقع پرطرفدارترین نوع حفاظ روی دیوار حیاط است. این نرده آهنی محافظ هم از نظر عرضی و هم از نظر ارتفاعی سطح امنیتی بالایی برای دیوار حیاط خانه شما ایجاد خواهد کرد. هیچ راهی برای عبور از آن وجود ندارد و یکی از میزت های اصلی این نوع نرده آهنی، زیبایی و جذابیت موجود در آن است.

حفاظ سرنیزه ای دو نیزه

نرده دو نیزه سرنیزه ای همانطوری که از نام آن پیداست از دو نیزه تشکیل شده است. این دو نیزه مانند سرستون های دو طرفه به دو سمت خمیده شده اند. در واقع این طرح از نرده آهنی سرنیزه ای باعث می شود که امکان عبور و مرور از روی آن از هر دو طرف داخل و خارج به صفر برسد. امنیت فوق العاده این نرده آهنی باعث می شود در بسیاری از مناطق امنیتی و نظامی مورد استفاده قرار بگیرد. شکل ظاهری نرده آهنی سرنیزه ای دو نیزه همان زیبایی تک نیزه را در خود داشته و با برخی ترفندها و جزئیاتی که بستگی به تجربه و مهارت سازنده آن خواهد داشت، می تواند کمی زیباتر و جذاب تر نیز باشد.

حفاظ سرنیزه ای سه نیزه

در نهایت نوبت معرفی فرم سه نیزه ای نرده آهنی سرنیزه ای می رسد. این نوع از حفاظ سرنیزه ای را می توان ترکیبی از دو مورد قبل دانست. در واقع نرده سرنیزه ای سه نیزه علاوه بر داشتن تک نیزه رو به بالا نوع اول، دو نیزه نوع دوم را نیز به دو جهت مختلف همزمان دارد. هر چند میزان استفاده از نرده آهنی سرنیزه ای سه نیزه کمتر از دو مورد قبل است، اما ایمنی آن بی حد و حصر خواهد بود. هیچ راه عبوری از این نوع نرده آهنی دیوار حیاط وجود نداشته و آن را می توان یکی از امن ترین و حتی بهترین انواع نرده آهنی روی دیوار نامید. قابلیت تنظیم ارتفاع این حفاظ نیز همچنان برقرار بوده و شما بر اساس نیاز خود می توانید آن را در اندازه ها و ارتفاع های مختلف مورد استفاده قرار دهید.

حفاظ ایستاده سرنیزه ای

این نوع حفاظ ها معمولا ساختمان شما را در برابر ورود غیرمجاز افراد محافظت خواهند کرد. اما به سبب اینکه هریک از انواع ساختمان هایی که شما در آن سکونت دارید. از نظر ارتفاع دیوار، موقعیت جغرافیایی ساختمان و میزان بودجه متفاوت و منحصر به فرد هستند. میتوان گفت که انواع گوناگونی از این نوع حفاظ ها نیز ساخته شده است. که از بین تمامی آن ها حفاظ های آبشاری قدیمی ترین و شناخته شده ترین نوع این حفاظ ها هستند. شرکت های مختلفی در زمینه تولیدات این نوع حفاظ ها فعالیت می کنند. که هر یک از آنها این نوع از تولیدات را با توجه به روش های خاصی انجام می دهند. و حتی میتوان گفت که برخی از آن ها در انتخاب نوع حفاظ نیز به شما نیز در این زمینه کمک های شایانی خواهند کرد.

حفاظ سرنیزه ای

از قدیمی ترین انواع حفاط روی دیوار میتوان از حفاظ سر نیزه ای نام برد . از دوران کودکی آنها را بر روی دیوار خیلی از اماکن و یا حتی در سریالها و کارتونها می دیدیم و هنوز هم بسیار پرطرفدار هستند.این مدل حفاظ ها و نرده ها نسبت به حفاظ های شاخ گوزنی مدل های قدیمی تری بشمار می آیند. با این وجود نیز شکل ظاهری حفاظ های سر نیزه ای در گذر زمان فرق کرده و زیباتر و امن تر شده است و معمولا در ارتفاع 100 -120 – 150 سانتیمتری تولید می شوند. همانطور که از نامش پیداست دارای سر شاخه های تیز دقیقاٌ شبیه نیزه است که بسیار مستحکم و کاربردی است. در مدل قدیمی حفاظ سر نیزه ای فقط از یک شاخه بصورت نیزه ای استفاده میشد ولی در نوع جدید و امروزی هر شاخه از چندین نیزه که در جهت های مختلف است، تشکیل میشود. البته گاهی بنا به درخواست مشتری از چند ردیف نیزه استفاده میشود که دیوارهای پهن را به خوبی پوشش دهد .

نرده حفاظ سر نیزه ای

مشخصات حفاظ سر نیزه ای : نوع رنگ بکار رفته در حفاظ سرنیزه ای رنگ الکترواستاتیک کوره ای است . جنس رنگ حفاظ سر نیزه ای پوشش فام درجه 1 است . تراکم آن در هر شاخه 16 ردیف اصلی است . در حفاظ سر نیزه ای طول هر شاخه 2 متر است . ارتفاع حفاظ سر نیزه ای 100 تا 150 سانتیمتر و عرض حفاظ 40 تا 50 سانتیمتر است . نوع جوش بکار رفته در حفاظ سر نیزه ای جوشکاری دو طرفه است . سایز میلگرد در آن 90 درصد میلگرد ده و 10 درصد میلگرد هشت است .

نصب حفاظ سرنیزه ای

حفاظ آبشاری چیست؟ حافظ سرنیزه ای در واقع یکی از متداول ترین و همچنین شناخته شده . ترین انواع حفاظ های روی دیوار است که با پروفیل ساخته شده به یک شکل سنتی است. حفاظ های سرنیزه ای از دوران های قدیم به اشکال سنتی برای انواع خانه ها و همچنین مکان های دیگر مورد استفاده قرار می گرفتند. اینطور گفته می شود که انواع سنتی حفاظ های آبشاری با فاصله ای اندک از نرده ها نصب می شود . که در قسمت های بالای آن ها درست مانند نوک تیز یک نیزه خواهند بود.

اگرچه اینطور گفته می شود که این نسل از نرده ها دیگر منسوخ شده و مورد استفاده قرار نمی گیرد. و حفاظ های شاخ گوزنی جای حفاظ های نیزه ای را گرفته اند اما باز هم امنیت آنها مانند نوع های قدیمی نخواهد شد. و حتی حفاظ های نیزه ای مدرن نیز امنیت کمتری دارند اما نمی توان کارایی زیاد و قابل قبول آن ها را کتمان کرد. این نوع از نرده ها در واقع مانند انواع دیگر دارای تراکم بسیاری روی دیوارها و ارتفاع های متفاوت هستند و به رنگ های متنوعی نیز موجودند. دقت داشته باشید که علاوه بر مدل های سنتی، حفاظ های آبشاری که از میله های صاف و عمودی از جنس میلگرد تشکیل شده اند وجود دارند. نمونه های بسیاری از این نوع حفاظ ها روی دیوار وجود دارد که با یک ظاهر زیبا و همچنین رنگ های متنوع نیز ساخته می شوند. جدیدترین نوع حفاظ های آبشاری نیز حفاظ آبشاری مدرن است که امروزه بسیار بیشتر از گذشته مورد استفاده قرار می گیرد.

حفاظ سرنیزه ای مدرن چیست؟ نمونه ای بهبود یافته از حفاظ های آبشاری اما حفاظ سرنیزه ای مدرن است. که در طراحی های مربوط به آن تمامی عیوب و همچنین مشکلات حفاظ های سرنیزه ای سنتی حل شده است. حفاظ های سرنیزه ای مدرن اما از جنس میلگرد هستند. یکی از خوبی های این نوع حفاظ ها این است که مطابق با سلیقه مشتری در طرح ها و رنگ های مختلف ساخته می شوند. همچنین تراکم و ارتفاع آن ها نیز متفاوت خواهد بود. بین حفاظ های سرنیزه ای مدرن و همچنین حفاظ های آبشاری قدیمی و سنتی تفاوت های بسیاری وجود دارد. که از جمله آنها می توان به همین ساختار خاص و تغییرات ویژه در این قسمت اشاره کرد. البته باید بدانید که حفاظ های آبشاری هم در واقع یکی از ابتکارات شرکت های ایرانی است. که امنیت منازل و همچنین شرکت ها را تا حد بسیار زیادی فراهم می کند. در بخش بعدی می خواهیم شما را با مشخصات کلی حفاظ های سرنیزه ای آشنا کنیم پس با ما همراه شوید.

نرده آهنی سرنیزه ای یکی از اصیل ترین و قدیمی ترین انواع نرده آهنی روی دیوار است. اگر سری به ساختمان های قدیمی شهر بزنید و خانه های بزرگ قدیمی شهر را ببینید، احتمالا هنوز نرده سرنیزه ای را روی دیوار آنها مشاهده خواهید نمود. با اصالتی بی نظیر همچنان مستحکم و قوی در جای خود باقی مانده و هیچ کسی نمی تواند آن را نادیده بگیرد. اصالتی که در نرده فلزی سرنیزه ای وجود دارد شما را به یاد فرهنگ چندین هزار ساله ایران خواهد انداخت و نیزه های بر آسمان برافراشته این حفاظ خانه شما را تبدیل به یکی از زیباترین و مجلل ترین قصر های زمان پادشاهان خواهد کرد.

خرید حفاظ ایستاده آبشاری سرنیزه ای

برخلاف بسیاری دیگر از انواع نرده آهنی روی دیوار، نرده فلزی سرنیزه ای روش نصب بسیار ساده تری دارد. نیزه های این حفاظ هیچ مزاحمتی در حین نصب نداشته و نصاب به راحتی همه جزئیات نصب را به خوبی به اجرا خواهد گذاشت. از این رو شما به عنوان یک کاربر از این لحاظ نیز خیال خود را راحت خواهید نمود که حفاظ روی دیوار شما به بهترین شکل ممکن نصب شده است و هیچ نقصی در آن وجود ندارد.

نرده نیزه ای خرید حفاظ ایستاده سرنیزه ای دیواری حفاظ ایستاده سرنیزه ای سرنیزه حفاظ

در حال حاضر حفاظ هایی با عنوان حفاظ روی دیوار در بازار موجود هستند که بیشتر به عنوان نرده کاربرد دارند و برای استفاده به عنوان حفاظ روی دیوار حیاط یا ساختمان مناسب نیستند. این نوع حفاظ روی دیوار سنتی -که با عنوان حفاظ سرنیزه ای شناخته می شوند- معایب زیادی دارند. مهم ترین عیب آنها این است که زیبا نیستند. به علاوه دقیقا مانند نرده های زندان بلند، زشت و ملالت آور هستند. حفاظ های نرده ای رایج، ایمن نیستند. چرا که به راحتی اشخاص می توانند از آن عبور کنند. امروزه برای برطرف کردن این مشکلات، نسل جدیدی از حفاظ ها ساخته شده اند که به حفاظ بوته ای یا شاخ گوزنی شهرت دارند.

سرنیزه حفاظ چیست حفاظ دیوار حیاط سرنیزه حفاظ آهنی

چه شناختی از حفاظ سرنیزه ای دارید؟ قیمت حفاظ سرنیزه ای چقدر است ، نحوه ساخت حفاظ سرنیزه ای مدرن ، انواع نرده سرنیزه ای و همه مزیت ها و ویژگی هایی که این نرده حفاظ دیوار حیاط دارد، اطلاعاتی است که می بایست درباره این نرده آهنی محافظ دیوار حیاط داشته باشید. در این متن می خواهیم تمام اطلاعات لازم در مورد نرده آهنی سرنیزه ای را با هم مرور کرده و یک راهنمای کامل و جامع برای آن داشته باشیم. هرچقدر امنیت نرده هایی که استفاده می کنید بیشتر باشد، در واقع ارتفاع و پیچیدگی های آنها نیز بیشتر است. اگر شما در یک محل در مرکز شهر زندگی می کنید، دست شما برای انتخاب حفاظ هایی که میخواهید بازتر خواهد بود، به ویژه اگر امنیت محل زندگی شما بالا باشد نیز میتوانید حتی زیبایی نرده را نیز در انتخاب آن دخیل بدانید.

از جمله قدیمی ترین حفاظ های مرسوم که شاید قدمتی 1000 ساله داشته باشد . حفاظ سر نیزه می باشد . ساختار حفاظ نیزه ای از کنار هم قرار گرفتن تعدادی میلگرد چهار پهلو پروفیل یا لوله بصورت موازی و عمودی تشکیل شده است . تنها مزیت حفاظ نیزه ای ارتفاع بلند است که مانند سدی جلوی مهاجمین و سارقین را می گیرد . حفاظ سرنیزه ایی به ۳ حالت قابل تولید می باشدکه تعداد ردیفهای نوک در آن قابل افزایش یا کاهش می باشد البته نوکهایی که بصورت زاویه 45 درجه خم می شوند به مراتب نسبت به نوک هایی که بصورت هلالی شکل و رو به پائین استفاده می شوند دارای بازدارنگی بیشتری هستند.

نرده سرنیزه حفاظ
پشتیبانی
پاسخگو
603 7800 0912