نرده حفاظ بالکن


در اینجا می توانید بهترین قیمت برای انواع حفاظ بالکن ساختمان را پیدا کنید. ما در تولید و فروش نرده آهنی بالکن، به شما انواع مختلفی از حفاظ بالکن با کیفیت عالی و طراحی های متنوع ارائه می دهیم. با خرید نرده حفاظ بالکن، از امنیت و زیبایی بیشتر برای بالکن خود بهره مند خواهید شد. اگر به دنبال تولید و نصب نرده حفاظ آهنی بالکن هستید، ما آماده خدمت رسانی به شما هستیم. به عنوان تولیدکننده بهترین حفاظ بالکن و تراس، ما نرده های با کیفیت عالی و طراحی مدرن را با قیمت مناسب به شما ارائه می دهیم. با مشاوره در مورد ساخت و تولید نرده حفاظ آهنی بالکن، می توانید بهترین انتخاب را برای فضای بالکن و تراس خود داشته باشید که به شکلی زیبا و ایمن به نیازهای شما پاسخ دهد.

حفاظ بالکن

قیمت انواع حفاظ تراس و بالکن

تعیین قیمت هر یک از انواع حفاظ های فلزی به عوامل متفاوتی بستگی دارد. یکی از مهمترین عوامل ابعاد بالکن است. در صورتی که عرض و طول زیادی برای حفاظ های فلزی در نظر گرفته شود، بدون شک میزان فلز مصرف شده بیشتر خواهد بود. به همین دلیل شما باید قیمت بالاتری را برای خرید حفاظ ها پرداخت کنید. از طرفی بسته به سلیقه تان و بین هر یک از مدل حفاظ های فلزی می توانید قیمت هر یک از آنها را بررسی نمایید.

در هر صورت اگر در هر بازه زمانی برای بالا بردن امنیت ساختمان خود می خواهید اقدامی انجام دهید بهتر است که حفاظ های فلزی را انتخاب کنید. حفاظ های فلزی در مدل ها با طراحی های متفاوتی هستند. بنابراین با سلیقه هر یک از افراد آنها هماهنگ می شوند. جهت خرید انواع حفاظ فلزی برای نصب روی تراس باید استانداردهای مشخص شده مربوط به حفاظ را بررسی کنید. سپس یکی از آنها که مناسب و کاربردی می باشد را انتخاب کنید. اگر در مورد انتخاب حفاظ های فلزی اطلاعات زیادی در اختیار ندارید بهتر است که با کارشناسان فروش حرفه ای حفاظ سرویس در این زمینه مشورت کنید.

خرید نرده بالکن پروفیل آهنی

حفاظ فلزی بالکن چیست ؟

اگر شما در حال ساخت خانه خود می باشید و یا اینکه خانه قدیمی تان را بازسازی می کنید باید زمان انتخاب نرده بالکن توجه زیادی داشته باشید. این انتخاب تاثیر زیادی روی ظاهر ساختمان شما می گذارد. نرده های بالکن ساختمان باید به گونه ای طراحی شوند که با دکوراسیون خانه تان هماهنگی داشته باشند. اینکه نرده ها مانع دید نمای بیرون ساختمان نشوند اهمیت زیادی دارد. در حین حفظ کردن حریم خصوصی منزل باید به زیبایی نرده ها اهمیت زیادی دهید.

ایمنی انواع نرده ساختمان را بررسی کنید و سپس یکی از آنها را انتخاب نمایید. بنابراین باید بدانید که حفاظ فلزی بالکن یکی از اصلی ترین عناصر نمای ساختمان به شمار می رود. باید بگوییم که طرح حفاظ ها و نرده ها روی نمای ساختمان تاثیر بی نظیر می گذارد و آن را دگرگون می کند. این اثر زمانی ویژگی مثبتی دارد که یک انتخاب درست و صحیح داشته باشید. در غیر این صورت امکان دارد که با انتخاب اشتباه نمای ساختمان تان زیبایی لازم را نداشته باشد. برای انتخاب حفاظ تراس بهتر است که اولویت اول تان را به جای قیمت کیفیت قرار دهید.

حفاظ طرح دار تراس

نصب حفاظ روی تراس

با توجه به گسترش آپارتمان نشینی در شهرها امروزه استفاده زیادی از فضای باز ساختمان می شود. به عبارتی می توانیم بگوییم که مردم دیگر نمی توانند از حیاط خانه خود به عنوان فضای باز استفاده کنند. به همین دلیل بالکن ها به عنوان یکی از روش های ارتباط با فضای بیرون شناخته می شود. استفاده از تراس بدون حفاظ برای کودکان خطرات زیادی دارد. به همین دلیل برای نصب حفاظ فلزی در این محل ها باید اقدام کنید. علاوه بر امنیت فاکتورهای دیگری مانند متریال مورد استفاده، قیمت حفاظ تراس، طرح حفاظ و غیره را باید بررسی کنید و به آنها اهمیت دهید.

کیفیت حفاظ تراس

یکی از مهمترین فاکتورهایی که زمان انتخاب حفاظ فلزی باید به آن توجه داشته باشید استحکام و ثبات حفاظ است. حفاظ بالکن باید به گونه ای طراحی گردد که از ورود افراد بیگانه به ساختمان جلوگیری نماید. بنابراین برای ساخت هر یک از انواع نرده های بالکن باید از پروفیل هایی که با کیفیت هستند استفاده کنید. این پروفایل ها به راحتی خم نمی شوند و دچار شکستگی نمی گردند. به همین دلیل توصیه می کنیم که پروفیل های ۲۰ در ۲۰ را برای حفاظ بالکن انتخاب نمایید. فاصله نرده ها و همچنین فضای داخلی از یکدیگر باید به گونه ای باشد که امکان عبور و مرور افراد را فراهم کند.

عامل بعدی که روی استحکام حفاظ های فلزی نقش مهمی دارد نوع جوش هایی است که روی فلزها به کار گرفته می شود. در بهترین حالت باید از جوش های co2 استفاده گردد. این جوش ها باید به صورت دو طرف روی نرده ها زده شود. برقراری امنیت با حفاظ های فلزی بر اساس ارتفاع نرده ها می باشد. ارتفاع نرده ها باید ۱۱۰ سانتی متر از کف تراس اندازه گیری گردد. در برخی از مواقع در طبقات پایین برای ورود جلوگیری کردن از ورود دزدان، نرده ها را به صورت سرتاسری انتخاب می کنند. قیمت نهایی هر یک از انواع نرده های فلزی به نوع حفاظ و ابعادشان بستگی دارد.

حفاظ های فلزی در دسته بندی های متفاوتی تولید می شوند. هر یک از انواع حفاظ های فلزی را در بخش های متنوع ساختمان می توانید نصب کنید. یکی از انواع حفاظ فلزی که کاربرد زیادی دارد حفاظ بالکن می باشد. امروزه بسیاری از ساختمان ها دارای بالکن های متفاوت با متراژ های گوناگون هستند. اگر شما مایل هستید که بالکن خود را ایمن سازید می توانید از حفاظ های فلزی استفاده کنید.

از آنجایی این نمونه حفاظ های فلزی کیفیت عالی دارند طول عمر زیادی از خود نشان می دهند و مدت زمان زیادی شما روی بالکن می توانید از آنها استفاده کنید. به طور کلی باید به خوبی بدانید که قابلیت های این حفاظ ها برای مراقبت از بالکن بی نظیر است. برای اینکه اطلاعات بیشتری در مورد حفاظ های بالکن فلزی داشته باشید در ادامه با ما همراه گردید.

قیمت حفاظ بالکن

طرح های متنوع حفاظ فلزی برای بالکن

طرح هر یک از حفاظ های فلزی که برای تراس خود انتخاب می کنید باید به گونه ای باشد که زیبایی نمای ساختمان را افزایش دهد. طراحی حفاظ ها را بهتر است طوری انتخاب کنید که هماهنگی لازم را با نوع ساختمان شما داشته باشد. نرده ها و هر یک از طرح های متنوع آنها را می توانید بر اساس نقش و طرح آنها در ۴ مدل دسته بندی کنید. مدل لوکس، فرفورژه، مدرن و سی ان سی از جمله بهترین دسته بندی های نرده ها هستند. هر یک از نرده ای فلزی دارای قیمت متفاوتی هستند.

به طور معمول نرده های فلزی مدرن به عنوان ارزان ترین حفاظ های فلزی شناخته می شوند. نرده های سی ان سی و لوکس به عنوان یکی از گران ترین حفاظ های فلزی معرفی می گردند. حفاظ های بالکن علاوه بر اینکه نمای بیرونی ساختمان را زیباتر می سازند تاثیر زیادی روی محیط داخلی خواهد گذاشت. در صورت انتخاب کردن طرح های شلوغ امکان دارد که از ورود نور به درون خانه جلوگیری نمایید. بر همین اساس دیگر دید مناسبی از نمای بیرونی نخواهید داشت. این مسئله در طولانی مدت امکان دارد که موجب آزردگی شما شود.

مزیت های مربوط به حفاظ تراس

به طور کلی شما با خرید هر یک از انواع حفاظ های فلزی برای ساختمان خود مزیت های زیادی را دریافت می کنید. یکی از مهمترین مزیت های حفاظ فلزی در تراس احساس آرامش و امنیت در ساختمان است. در صورتی که انتخاب استاندارد و صحیحی از حفاظ های فلزی را داشته باشید دست سارقان را از وارد شدن به خانه کوتاه می کنید. افرادی که در طبقات پایین ساختمان زندگی می کنند در معرض دزدی قرار می گیرند. به همین دلیل بهتر است که آنها از حفاظ های فلزی سرتاسری و با کیفیت استفاده نمایند. همینطور شما می توانید از طرح های متفاوت نرده های فلزی استفاده کنید تا زیبایی فضای خارجی ساختمان خود را بیشتر نمایید.

در بین انواع حفاظ های فلزی از آنجایی که طول عمر زیادی دارند می توانید یکی را انتخاب کنید که رنگ آمیزی مناسبی برای آن انجام شده است. نرده های بالکن از نظر ظاهری به دو مدل تقسیم بندی می گردند. این دو مدل به عنوان نرده ساده و نرده فرفورژه معرفی می شوند. برخی از سبک های حفاظ های فلزی مینیمال هستند که طراحی ساده و شیکی خواهند داشت. حفاظ های فلزی فرفورژه از آنجایی که نوعی آهن نرم برای آنها به کار گرفته شده است طرح های متفاوتی دارند. شما برای اینکه نمای خارجی ساختمان خود را لوکس و خاص نشان دهید می توانید حفاظ های فلزی فرفورژه را انتخاب کنید.

قطعات به کار رفته برای حفاظ فلزی بالکن

قطعات متفاوتی برای ساخت انواع نرده های بالکن مورد استفاده قرار می گیرد. هر یک از این قطعات باید دارای کیفیت بالایی باشند تا طول عمر حفاظ های فلزی را افزایش دهند. قیمت هر یک از انواع حفاظ های فلزی بستگی به نوع متریالی دارد که برای آنها به کار گرفته می شود. قیمت های هر یک از حفاظ های فلزی را بر اساس جنسی که دارند می توانید مورد بررسی قرار دهید. حفاظ های فلزی در انواع شاخه گوزنی و آکاردئونی قابل تولید و عرضه هستند.

شما می توانید حفاظ های آکاردئونی را برای تراس هایی که در روف گاردن قرار گرفته اند خریداری کنید. در برخی از موارد به اضافه حفاظ فلزی که برای تراس به کار می گیرند شیشه نیز روی حفاظ ها نصب می کنند. این ویژگی امنیت بیشتری را به حفاظ ها می بخشد. استفاده از شیشه زیبایی حفاظ را چندین برابر می کند. اگر شما می خواهید حریم خصوصی بیشتری را در تراس خود ایجاد کنید قادر خواهید بود از شیش ه های مات و یا طرح دار استفاده کنید. برخی از شیشه ها رنگی هستند که زیبایی خاص و منحصر به فردی را به ساختمان شما می بخشند.

پشتیبانی
پاسخگو
603 7800 0912