قیمت حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی نوعی نرده حفاظ از جنس فلز مقاوم است که بر روی دیوار ساختمان نصب می شود. با نصب حفاظ روی دیوار (نرده دیوار) با هزینه بسیار کم امنیت ساختمان را تضمین کنید. معمولا نرده مدل شاخ گوزنی را با نام های دیگری مثل نرده شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای، حفاظ دیوار،حفاظ ساختمان، حفاظ آبشاری، حفاظ آهنی، حفاظ نیزار، حفاظ دیواری، حفاظ سرنیزه ای، حفاظ نیزه ای، حفاظ بوته خاری و محافظ شاخ گوزنی نیز می شناسند.

روش های مختلف برای افزایش امنیت ورودی ساختمان از جمله با حفاظ نرده شاخ گوزنی وجود دارد. حفاظ شاخ گوزنی نوع پر استفاده ای از حفاظ ها است که به دلیل شباهت بسیار زیاد این نوع حفاظ به شاخ گوزن نام حفاظ شاخ گوزنی را برای آن انتحاب کرده اند. این نوع حفاظ در تراکم مختلف و با ضخامت های مختلف تولید و عرضه می شود و معمولا استفاده از آن در کشور ایران و عراق رواج یافته و با گذشت زمان محبوبیت آن نیز در بین مردم بیشتر می شود.


قیمت حفاظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی چند است یا حفاظ شاخ گوزنی متری چند ؟

این قبیل سوالات با توجه به شرایط امروز شاید دیگر بسیار عمومی شده باشد. برای این که بدانیم قیمت حفاظ شاخ گوزنی چند است میبایست ابتدا وزن هر متر حفاظ شاخ گوزنی را از فروشنده  حفاظ شاخ گوزنی جویا شوید.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی را همان طور که  اشاره شد وزن هر متر نرده حفاظ شاخ گوزنی تشکیل میدهد. بعد از وزن  ، نوع رنگ حفاظ شاخ گوزنی مهم ترین عامل تاثیر گذار بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی است. رنگ الکترواستاتیک  یا همان رنگ کوره ای که برای حفاظ شاخ گوزنی درجه یک استفاده میشود 25% قیمت تمام شده هر متر حفاظ شاخ گوزنی را تشکیل میدهد. قیمت حفاظ شاخ گوزنی برای تمام نقاط ایران یکسان است.

ارسال حفاظ شاخ گوزنی از درب کارخانه تا مقصد توسط کارخانه و با بیمه کامل انجام میشود. هزینه حمل و نقل حفاظ شاخ گوزنی با توجه به متراژ و نوع وسیله نقلیه مشخص میشود و در خرید اینترنتی حفاظ شاخ گوزنی تاثیر چندانی ندارد. با توجه به نزدیک بودن کارخانه به پایانه حمل و نقل ارسال به صورت رو باری تا درب منزل یا محل پروژه با کمترین هزینه ای انجام میگردد.

حفاظ شاخ گوزنی از کاربردی ترین مدل از حفاظ های تولید شده ای محسوب می شود که با توجه به لیست قیمت این محصول می توان آن را تهیه کرد. حفاظ دیوار شاخ گوزنی از جمله مدل حفاظ های محسوب می شود که آن را می توان به آسانی بر روی تمام مدل دیوار ها نصب و اجرا نمود. به سبب طراحی که این محصول از آن برخوردار می باشد، سهم عمده و قابل توجه از فروش را به خود اختصاص داده است.

نرده شاخ گوزنی را می توان برای تمام ساختمان ها با کاربری های مختلف مورد استفاده قرار داد زیرا دارای طراحی ساده ای است. نکته قابل توجه در رابطه با حفاظ شاخ گوزن آن است که قیمت مناسب این مدل از حفاظ دیوار این امکان را فراهم آورده است تا بسیاری از مصرف کنندگان بتوانند به منظور خرید آن اقدام نمایند.


نصب حفاظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی امروز یکی از عوامل مهم در انتخاب نرده حفاظ روی دیوار و حفاظ شاخ گوزنی است . به طور حتم حفاظ شاخ گوزنی ایمن ترین نرده حفاظ فلزی روی دیوار است . البته به شرطی که در زمان انتخاب نرده حفاظ روی دیوار اطلاعات مناسبی در اختیار داشته باشید تا بتوانید بهترین حفاظ روی دیوار را با توجه به بودجه ای که در اختیار دارید انتخاب کنید. 

حفاظ شاخ گوزنی قطعا در بین انواع نرده حفاظ های فلزی روی دیوار یکی از بهترین، نرده حفاظ های فیزیکی روی دیوار است. بهتر دیدیم که قبل از پرداختن به مواردی مانند تراکم حفاظ شاخ گوزنی، تولید حفاظ شاخ گوزنی و نحوه خرید اینترنتی حفاظ شاخ گوزنی کمی در مورد دلایل استفاده از نرده حفاظ روی دیوار بپردازیم. ایجاد امنیت یکی از مهم ترین مواردی است که بشر همواره با آن دست و پنج نرم کرده است.

به طور کلی مبحث امنیت ساختمان یا محل کار از دیدگاه مالی و جانی به دو بخش اصلی تقسیم میشود. بخش اول: امنیت خارجی ساختمان است و بخش دوم: امنیت داخلی. ما در این مقاله بیشتر به امنیت خارجی ساختمان خواهیم پرداخت تا به چرایی استفاده از انواع نرده حفاظ روی دیوار برسیم.

لیست قیمت شاخ گوزنی: حفاظ شاخ گوزنی با ساختاری متفاوت نسبت به حفاظ های قدیمی با شکل و جنس بسیار عالی که از قطعات فلزی که در اشکال مختلف خمکاری شده است. سر این حفاظ های شاخ گوزنی بسار تیز می باشند که توسط افرادی کار آزموده در کنار هم به صورت زنجیری جوش داده خواهند شد. که به صورت متراکم در طول و عرض و همچنین در رنگ های گوناگون توسط درخواست کنندگان محترم ساخته می شود .

حفاظ شاخ گوزنی با وجود ظاهری زیبا که به سر در ساختمان ها می دهد جنبه ی امنیت را دارد به دلیل تراکم و تیز بودن لبه های حفاظ و همین ساختار باعث شده تا عبور از روی این حفاظ غیر ممکن باشد.


خرید اینترنتی حفاظ شاخ گوزنی

 حفاظ آهنی معمولا روی دیوار نصب می شود و امنیت خانه را تامین می کند اما گاهی در بالکن ها و حتی روی پنجره نیز نصب می شود. در سالیان دور حفاظ نرده شاخ گوزنی حفاظ های به کار رفته بصورت نیزه یا سیم خاردار بوده است که دارای معایب بسیاری بودند ، ولی هم اکنون شاهد نسل جدیدی از حفاظها هستیم .

تراکم حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی در ابعاد 2 متری تولید می گردد که یک ردیف در وسط نرده حفاظ شاخ گوزنی تعبیه شده  که ملاک انتخاب ارتفاع است . به عنوان مثال اگر شما حفاظ شاخ گوزنی با ارتفاع 100 سانت میخواهید ملاک ارتفاع ردیف وسط حفاظ شاخ گوزنی است . به تعداد این میله های اصلی که در وسط حفاظ شاخ گوزنی تعبیه شده است تراکم طولی میگویند. در کنار هر میله اصلی میبایست 5 میله در عرض  کار شود. به این میله های جانبی تراکم عرضی حفاظ شاخ گوزنی میگویند.

حفاظ شاخ گوزنی و انواع جوش تولید حفاظ شاخ گوزن

به دلیل تعداد بالای قطعات میلگرد در حفاظ شاخ گوزنی منطقی ترین نوع جوش ، جوش co2 است، این نوع جوش صنعتی میتواند آلیاژ های مختلف را همسان کرده و به هم متصل کند، به همین دلیل جوش نفوذی نام دیگر این جوش است، در برخی از موارد از الکترود هم در تولید حفاظ شاخ گوزنی استفاده میشود که قطعا استاندارد نیست. قیمت حفاظ شاخ گوزنی با توجه به استفاده از جوش الکترود و یا جوش co2 تغییر چندانی نخواهد کرد، کارگاه های کوچک و محلی به دلیل نداشتن سرمایه و دستگاه های صنعتی جوش به اجبار از جوش الکترود استفاده میکنند.

رنگ کوره ای حفاظ شاخ گوزنی

نوع رنگ حفاظ شاخ گوزنی به شرایط محل نصب بستگی دارد. بهترین روش  برای رنگ حفاظ شاخ گوزنی استفاده از رنگ کوره ای با روکش پلی استر است، برای مناطق گرمسیری رنگ کوره ای  اپوکسی مناسب است، و برای مناطق شرجی و مرطوب مانند استان های گیلان ، مازندران و حتی بوشهر  استفاده از رنگ کوره ای با روکش پلی استر توصیه میشود. قیمت حفاظ شاخ گوزنی در گیلان و سایر استان های شمالی کشور به صورت مستقیم و تحت پوشش کارخانه انجام میشود.  قبل از آنکه به معرفی انواع نرده حفاظ شاخ گوزنی بپردازیم به عوامل موثر بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی خواهیم پرداخت. ما در این بخش از مطلب قصد منفی گرایی نداریم صرفا به جهت دادن اطلاعات در مورد قیمت حفاظ شاخ گوزنی و جلوگیری از سو استفاده و سود جویی برخی از فروشندگان نرده حفاظ شاخ گوزنی این مطلب را قرار داده ایم.


تراکم حفاظ شاخ گوزنی

 تراکم حفاظ شاخ گوزنی : به جرات می توان گفت که تقریبا هشتاد درصد حفاظ های نصب شده بر روی دیوار ها از نوع حفاظ شاخ گوزنی است. ساختار این نوع حفاظ متشکل از میلگرد هایی با ضخامت های مختلف هستند که به دلیل خمیدگی هایی در دو جهت امکان ایستادن سارقان در کنار آنها وجود ندارد. بهترین انتخاب برای ارتفاع حفاظ ۹۰ سانتی متر و تراکم ۱۰ است به این دلیل که عبور از آن را بسیار سخت می کند. میزان تراکم و عرض آن را مشتری مشخص کرده و سپس در کارخانه آهن سازه شادآباد ساخته می شود. مزیت حفاظ ها نسبت به دوربین مداربسته و یا دزدگیر عدم نیاز به سرویس دوره ای می باشد به صورتی که حفاظ ها یک بار نصب می شوند و شما دغدغه تعمیر و نگهداری آنها را در طول سال ها نخواهید داشت.


تولید حفاظ شاخ گوزنی

 تولید حفاظ شاخ گوزنی : حفاظ شاخ گوزنی با استفاده از باکیفیت ترین و بهترین مواد اولیه تولید شده است که همین امر موجب شده تا این محصول بسیار مورد استفاده قرار گیرد. حفاظ شاخ گوزنی را در رنگ های مختلفی نیز تولید نموده اند که در نتیجه این امکان فراهم آورده می شود تا تمام افراد بتوانند با توجه به نمای ساختمان این محصول را تهیه نمایند. حفاظ دیوار شاخ گوزنی از جمله مدل حفاظ های مدرن تولید شده ای محسوب می شود که علاوه بر ضریب امنیتی بالایی که داراست، از زیبایی نیز برخوردار می باشد.


اجرای حفاظ شاخ گوزنی

 مزایای انواع حفاظ شاخ گوزنی : 1-به دلیل انبوه بودن شاخکهای در هم پیچیده و نوک تیز بودن عبور از حفاظ های نامنظم را غیر ممکن می نماید. 2-استحکام بسیار بالایی در برابرشرایط آب و هوایی را دارا می باشد. 3-برای نمای ساختمان ارزش دکوراسیون بسیار بالایی را دارد. 4-هزینه نگهداری و بازسازی بسیار کمی را نسبت به سایر حفاظ شاخ گوزنی در چه مدل هایی تولید می گردد. به طور کلی در لیست قیمت شاخ گوزنی در بازار حفاظ روی دیوار را به نام حفاظ شاخ گوزنی می شناسند اما به طور معمول حفاظ روی دیوار به شکل های مختلف تولید میگردد مانند: حفاظ لیلیوم ، حفاظ نیزار ، حفاظ بوته ای ، حفاظ نا منظم، حفاظ آبشاری نام برد.


تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی

 حفاظ نرده شاخ گوزنی ساختمان : ارتفاع این نوع از حفاظ ۵۰ تا ۱۵۰ سانتی متر است. برای جوشکاری و نصب حفاظ نرده شاخ گوزنی ، شاخک های حفاظ به روش جوشکاری دوطرفه و الکترود مخصوص این نوع حفاظ استفاده می شود. مقطع برش پیکان های حفاظ ۲ الی ۴ سانتی متر است . لازم است برای ساخت از میلگرد ۱۰ استفاده شود. حفاظ نرده شاخ گوزنی – به گونه ای می باشد که حتی اگر سارقان حرفه ای باشند ولی با استناد به نوک تیز و برنده بودن میلگرد استفاده شده در ساخت حفاظ نرده شاخ گوزنی ، امکان رد شدن از حفاظ به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد . یکی از محاسن شرکت حفاظ سازه در ساخت این نوع حفاظ از فولاد با کربن بالا و میلگردهای ۱۰ استفاده میشود و قابلیت نصب در هر نوع دیواری را دارا می باشد. حفاظ نرده شاخ گوزنی ساختمانی حفاظ نرده شاخ گوزنی دزد گیری مناسب هم اکنون برای امنیت تمام مراکز تفریحی،مراکز اداری و تجاری ازحفاظ های مانند فنس های برقی ، قفل الکترونیک ، دوربین مداربسته (حفاظ نا محسوس و قابل رویت) انواع حفاظ ساختمان که دارای نوکهای تیز و برنده می باشند.

حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

امروزه برای امنیت در منازل و مکان های تجاری از سیستم‌ هایی مانند فنسهای الکتریکی ، قفل‌های الکترونیکی ، دوربین‌های مداربسته ، انواع حفاظ ساختمان مانندحفاظ شاخ گوزنی fence shield Deer Horn ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ بوته‌ای ، حفاظ آبشاری ، حفاظ نیزار، حفاظ بوته خاری طرح حفاظ شاخ گوزني و … استفاده می‌شود. توصیه می‌شود جهت افزایش امنیت ساختمان خود، نصب حفاظ ساختمان را در برنامه‌های خود داشته باشید.


حفاظ شاخ گوزنی دیواری

اهمیت استفاده از حفاظ به‌عنوان اولین ابزارهای امنیت ساختمان به‌اندازه‌ای است که نمی‌توان از آن چشم‌پوشی کرد. باز بودن دیوارهای اطراف ساختمان ، خانه را در مقابل ورود دزدان آسیب‌پذیر می‌کند. دیوار خانه‌ها باید توسط نرده‌ها و حفاظ‌ها محافظت شوند. بسیاری از انواع حفاظ‌ها مثل حفاظ شاخ گوزنی در دسترس می‌باشند و این حفاظ‌ها باید به‌گونه‌ای انتخاب شوند که در صورت لزوم، صاحب‌خانه بتواند فعالیت دزدان را در اطراف ساختمان خود ببیند. حفاظ‌ها به‌عنوان مکمل در کنار سایر ابزارها برای امنیت ساختمان استفاده می‌شوند. حفاظ شاخگوزنی با الهام از شاخ‌های گوزن دارای طراحی خاصی بوده به‌صورت فلزات جوشکاری شده و به‌هم‌پیوسته ساخته می‌شود که می‌تواند از ورود دزدان به داخل ساختمان جلوگیری کند. این پرچین‌های فلزی یک مانع بسیار بزرگ بوده که دارای نیزه‌های تیز در نوک حصار می‌باشند. نوک نیزه‌ها در حفاظ شاخ گوزنی به چند شاخه تبدیل می‌شود تا امکان هرگونه عبور غیرمجاز را غیرممکن کند. حفاظ شاخگوزنی برای امنیت و حفاظت از ساختمان مسکونی و حتی اداری نیز مناسب است.


نصب حفاظ شاخ گوزنی باغ ویلا

در شرایط مختلف هزینه ها برای تأمین ضریب امنیت بالا مختلف است، انسانها سعی می‌کنند در موقع خرید وسیله نقلیه ماشین های ایمن‌تری را البته با توجه به مقدار بودجه خریداری نمایند و یا در مورد تهیه مسکن به دنبال ساختمان و خانه ای میباشد که ضریب امنیت بالاتری داشته باشد و علاوه بر آن از مسائل حفاظتی و امنیتی همچون انواع حفاظ دیوار وحفاظ ساختمان بهره بگیرد.


خرید حفاظ شاخ گوزنی برای ساختمان

حفاظ شاخ گوزنی از جمله مصالح و موارد مورد استفاده در معماری و ساختمان سازی می باشد. این حفاظ ها از جمله حفاظ های نسل جدید هستند که جهت تامینامنیت ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. این حفاظ ها از میلگردهایی نوک تیز ساخته شده اند که با نظم و ترتیب خاصی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. این میلگردها به یکدیگر جوش داده شده و معمولا رنگ آمیزیمی شوند و به عنوان حفاظ شاخ گوزنی به فروش می رسند. این میگردهای نوک تیز با شیوه ی قرار گرفتن خاصی که دارند، هر کدام به یک سمت رشد کرده اند و مانع ازعبور افراد و حیواناتی مانند گربه ها از روی دیوار خواهند شد.


ساخت حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی دارای شاخه های در هم تنیده ای همانند خار یا شاخ گوزن می باشد. این حفاظ ها از جدید ترین مدل های حفاظ و صد البته از بهترین نوع آن به عناون حفاظ دیوار ساختمان است. در بعضی موارد با توجه به محل قرار گیری حفاظ می توان از آن برای حفاظ پنجره هم استفاده کرد. حفاظ شاخ گوزنی هم به عنوان نرده کاربرد دارد و هم امنیت ساختمان را حفظ می کند.


تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی

 احتمالا شما هم بار ها در مواقعی که محل کار و یا خانه خود را ترک کرده اید استرس این را داشته اید که سارقان برای سرقت اموال و دارایی های شما و یا جهت دسترسی به اسناد مهم و با ارزش شما وارد خانه یا محل کارتان شوند. قبل از این که این اتفاق ناگوار برای شما رخ بدهد بهتر است تمهیداتی را برای حفظ اموال و دارایی هایتان بیاندیشید تا از این قبیل اتفاقات برای شما نیفتد و شاهد از دست رفتن دارایی های خود نباشید. ممکن است در این مواقع شما به فکر استفاده از روش های پیش پا افتاده مانند روشن گذاشتن لامپ ها باشید.

دیگر این گونه روش های ساده به افزایش امنیت ملک شما کمک نمی کنند. چرا که سارقین با هوش تر شده و در واقع می توان گفت که به نوعی دستمان برای سارقین رو شده است. در کنار این روش های ساده شاید وقتی صحبت از امنیت ملک می شود شما به فکر نصب دوربین مدار بسته و یا نصب دزدگیراماکن به جای دزدگیر شاخ گوزنی باشید.

استفاده از این وسایل الکترونیکی خوب است و تا حد بسیار زیادی از سرقت اموال شما جلوگیری می کنند ولی استفاده از این روش ها امنیت ملک را تضمین نمی کند و بهتر است در کنار این وسایل اکترونیکی از سایر روش ها مانند نصب حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوار، نصب درب آکاردئونی و یا نصب حفاظ پنجره که امنیت ملک شما را به طرز شگفت آوری بالا می برند استفاده کنید. بالا بودن دوام و ماندگاری این نوع حفاظ از بزرگ‌ترین مزیت های آن به شمار می رود همچنبن مواد اولیه با کیفیت نیز از مهم تربین مزیت های تولید حفاظ توسط گروه آهن سازه شادآباد است که همیشه به آن توجه ویژه دارد.


آهنگری حفاظ شاخ گوزنی سفارش حفاظ شاخ گوزنی رنگ حفاظ شاخ گوزنی
Call Now Buttonسفارشات 🌞 09194000244