قیمت حفاظ پنجره

برای افزایش ایمنی خانه خود چه تدابیری را در نظر گرفته اید؟ آیا آپارتمان شما، در برابر سارقین ایمن است؟ برای اینکه بتوانید خانه های گرم خود را ایمن نگه دارید، کافی است ساختمان خود را به گونه ای ایمن سازی کنید که هیچ متجاوز و سارقی به خود اجازه عبور به منزل شما رو ندهد. Windows protector یا windows fence را برای افزایش آسودگی خاطر خود و اهالی منزل جدی بگیرید. تاثیرگذارترین عوامل در قیمت حفاظ پنجره میزان آهن مورد استفاده در آن، مدل نرده پنجره و البته هزینه ساخت و نصب نرده پنجره شیک می باشد.

روش هایی برای کاهش هزینه های مربوط به قیمت حفاظ پنجره زیبا و شیک نیز وجود دارد که با به کار گیری آنها می توانید بهترین نمونه ها را برای خود با قیمتی مناسب تهیه کنید. مسلما استفاده از حفاظ پنجره مدرن و یا حفاظ پنجره فرفورژه نیاز به پرداخت هزینه های بیشتری داشته و رد عوض امنیت و زیبایی بیشتری برای خانه خود فراهم خواهید کرد. از این گذشته با رعایت استاندارد فاصله های میله ها در نرده آهنی پنجره می توانید علاوه بر تامین امنیت کافی برای آن، قیمت حفاظ پنجره را نیز تا حد بسیار زیادی کاهش دهید. استفاده از طرح های قبلی و نمونه کارهای آماده یکی دیگر از روش های کاهش هزینه های داشتن یک نرده آهنی پنجره برای کاربران می باشد. نحوه ساخت نرده پنجره نیاز به رعایت برخی استانداردها و تجارب کاری دارد.

این استانداردها ساخت نرده پنجره هر چند می توانند روی هزینه نهایی ساخت آن تاثیر گذار باشند، اما ضروری و واجب هستند. عدم رعایت استاندارهای ساخت حفاظ پنجره می توانند آن را تبدیل به یک محافظ بی کیفیت نموده و کارایی آن را در زمان لازم به شدت کاهش دهند. در واقع کاهش هزینه ها به هر قیمتی نمی تواند پیشنهاد جالبی برای شما باشد.


قیمت حفاظ پنجره

خرید نرده حفاظ پنجره

گروه صنعتی حفاظ سرویس شادآباد با سالها کار در ساخت و اجرای انواع حفاظ پنجره اکنون با افتخار با کمک نیروی فنی زبده و متعهد و استفاده از فلزات با کیفیت و حفظ استانداردها در زمینه تولید حفاظ پنجره با افتخار محصولات زیر را خدمت شما عرضه می کند . حفاظ پنجره ساختمان با خود ایمنی و آرامش خاطر را به همراه دارد. پس با آغوشی گشاده از انواع حفاظ پنجره فرفورژه آهنی استقبال کنیم.

یکی از راه ها برای محافظت از ساختمان ها و ویلا ها استفاده از حفاظ پنجره میباشد،شاید تصور مردم از این نوع حفاظ فقط میله های فلزی ساده باشد اما شرکت حفاظ نما با ایده ها جدید و جالب توانسته سبک و طراحی حفاظ پنجره را کامل تغییر دهد و طراحی ها به سمت لوکس تر بودن تغییر یافته و در کنار آن امنیت هم بیشتر شده است.در مورد طراحی و رنگبندی و ابعاد حفاظ هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد بلکه تمامی طرح ها بر اساس دیزاین ساختمان و رنگبندی نمای آن دیزاین میشود.

حفاظ پنجره گارد نرده

نصب حفاظ روی پنجره

نسل های جدید حفاظ پنجره کاربرد بسیار بالایی دارد و در طراحی بسیار تاثیر بالایی دارد . حس اغلب این نوع حفاظ ها به شکل فلز میباشد ، اما در طراحی های جدید و استفاده از جنس های نوین در تولید این مدل محصول این زمینه ی فکری کاملا تغییر یافته است . از طرح های کلاسیک و مدرن میتوان در حفاظ استفاده کرد و نحوه ی باز و بسته کردن آن با توجه به نیاز مشتریان متغیر میباشد . یکی از مهم ترین ویژگی هایی که تمام حفاظ پنجره ها باید داشته باشد . مقاومت بسیار بالایی در مقابل سرقت داشته باشد.

حفاظ پنجره

ظرافت و زیبایی در اجرای حفاظ پنجره بسیار مهم است.ساخت حفاظ بسته به نوع خواسته مشتری متفاوت میباشد این به این معناست که ممکن است در برخی از پروژه ها ممکن است از ریل و شیار استفاده شود ،دلیل آن هم این است که در برخی از موارد حفاظ باید ثابت و یا متحرک باشد.مراحل ساخت حفاظ های فرفرژه ، آهنی ، متحرک ، دوجداره با یکدیگر فرق میکند . اغلب برای ساخت حفاظ پنجره از آهن و آلومینیوم و استیل استفاده میشود.نصب حفاظ برای پنجره بسیار آسان می باشد و نصب آن مدت زمان زیادی نمیبرد اما مهم ترین نکته این است که قبل از سکونت در منزل یا ویلا و … بهتر است پنجره ها را با حفاظ ایمن کنیم.

حفاظ پنجره

در زمینه ی طراحی حفاظ پنجره شرکت حفاظ سرویس شادآباد تهران توانسته از طرح ها ی روز و مدل های جدید استفاده کند ، این به معناست ترکیب تمامی طرح ها از جمله کلاسیک و مدرن و تنوع در رنگبندی توانسته هزاران مدل جدید را ایجاد کند .در طراحی حفاظ های ثابت و متحرک باید ظرافت را بسیار مورد توجه قرار داد ، زیرا اکثر حفاظ ها برای نمای ساختمان ها و ویلا مورد استفاده قرار میگیرد و زیبایی نما را شامل میشود پس باید در انتخاب طرح بسیار دقت کرد .

حفاظ پنجره

اجزای تشکیل دهنده ی حفاظ پنجره فلزاتی مانند آهن و آلومینیوم می باشد ، که تمامی این فلزات ارتباط مستقیم به قیمت های روز بازار دارد ولی شرکت حفاظ سرویس توانسته با کنترل وضعیت بازار و اهمیت دادن به خواسته های مشتری از بالا بردن روزمره ی اجناس خودداری کرده و بسته به نوع بازار قیمت کنترل شده و به صرفه به مشتری ارائه دهد ولی تمام این خدمات دلیلی بر پایین آوردن کیفیت و کم کاری در خدمات نصب و اجرا نمی شود بلکه مهم ترین اصل حفاظ نما جلب رضایت مشتری میباشد.

حفاظ پنجره

یکی از مواردی که ممکن است مشتریان درخواست کنند در زمینه نصب حفاظ پنجره این است که حفاظ پنجره از داخل نصب شود و نمای بیرونی را شامل نشود . البته باید در این زمینه گفت حفاظ پنجره دارای طرح های متنوع و شیکی است که جلوه بسیار زیبایی به نمای ساختمان می دهد ، اما برخی از افراد تقاضا دارند که حفاظ پنجره داخل ساختمان نصب شود . باید در جواب این تقاضا گفت حفاظ پنجره هم می تواند نصب شود فقط باید تمامی لولا ها از داخل تعبیه شود و قوطی های پروفیل نیز برای پنجره از داخل ساخته شود .

گارد آهنی پنجره

یکی از خدمات گروه صنعتی حفاظ سرویس شادآباد ، ساخت و نصب حفاظ پنجره ساختمان است. سفارشات شما هم به صورت تکی و هم به صورت عمده با قیمت مناسب، قابل ثبت است. مشتریان برای خرید حفاظ پنجره ساختمانی لازم نیست به فروشگاه یا کارخانه ما مراجعه کنند. لازم است ما محل نصب حفاظ پنجره ساختمان را به صورت حضوری اندازه بگیریم. تا بهترین انتخاب را به شما پیشنهاد دهیم. از این رو اگر در تهران یا کرج ساکن هستید کافیست با شماره تلفن 09127800603 تماس بگیرید. تیم متخصص ما در اولین فرصت در مکان شما حاضر میشود. توجه کنید که بازدید از محل نصب رایگان است.

گارد آهنی پنجره گارد آهنی پنجره نرده پنجره حفاظ پنجره حفاظ پنجره حفاظ جلو پنجره حفاظ جلو پنجره حفاظ جلو پنجره حفاظ جلو پنجره نرده جلو پنجره نرده جلو پنجره نرده جلو پنجره حفاظ پنجره حفاظ پنجره حفاظ پنجره حفاظ پنجره حفاظ پنجره حفاظ پنجره حفاظ پنجره حفاظ پنجره حفاظ پنجره حفاظ پنجره

یکی دیگر از راه های محافظت از ساختمان ، استفاده از حفاظ پنجره ساختمانی می باشد. متاسفانه در سال های اخیر سارقان برای ورود به ساختمان، از پنجره نیز استفاده می کنند. به همین دلیل یکی از بهترین راه ها استفاده از حفاظ پنجره ساختمان می باشد . حفاظ پنجره ساختمان علاوه بر اینکه موجب جلوگیری از ورود غیر قانونی می شود ، بلکه موجب زیبایی ساختمان شما نیز خواهد شد.

نکته که باید به آن توجه کرد این است حفاظ پنجره وقتی از داخل نصب می شود می تواند گزینه ای برای کنترل کردن نور نیز باشد . وقتی که حفاظ پنجره از داخل نصب می شود امکان این را فراهم می کند تا کمی نور ورودی از خورشید را به پنجره کاهش دهد حال می توان با انتخاب حفاظ های طرح دار و مختلف ، کنترل کردن نور را توسط حفاظ پنجره انجام داد ، البته باید این نکته را دانست هر طرحی به میزانی نور را می تواند کنترل کند و باید طرحی را انتخاب کرد که مانع ورود نور به داخل نشود .

حفاظ پنجره حفاظ پنجره حفاظ پنجره حفاظ پنجره حفاظ پنجره حفاظ پنجره حفاظ پنجره حفاظ پنجره حفاظ پنجره حفاظ پنجره

در تولید انواع حفاظ پنجره توسط تیم حفاظ سرویس شادآباد از آهن با کیفیت و استاندارد با جوشکاری توسط جوشکار ماهر با امکان نصب و رنگ آمیزی به خواست مشتری با مناسب ترین قیمت می باشد.

جهت مقایسه قیمت امکان در خواست بازدید ، مشاوره و قیمت گذاری در محل بدون هزینه ای توسط تیم حفاظ سرویس شادآباد امکان پذیر می باشد.


حفاظ پنجره آهنی فرفورژه

یکی دیگر از حفاظ های پنجره که دارای کیفیت و زیبایی بصری بالایی است حفاظ پنجره ای است که با فرفورژه های با کیفیت صنعتی ساخته می شود. حفاظ پنجره فرفورژه در عین حالیکه به نسبت حفاظ پنجره های استیل از لحاظ قیمتی مناسب تر است و از طرف دیگر بخاطر اینکه فرفورژه توسط دستگاه های صنعتی طرح دار می شود ، جوشکار حرفه ای به راحتی میتواند با طرح های آماده حفاظ پنجره های زیبا و با کیفیتی را تولید کند. در مقایسه با انواع حفاظ پنجره حفاظ های پنجره اگر با فرفورژه با کیفیت و جوشکار ماهر ساخته شود در عین حالیکه از مقاومت بالایی برخوردار می شود ، از نظر قیمت مناسب و دارای طرح های زیبا و جلوه گری برخوردار می باشد.

حفاظ پنجره آهنی فرفورژه حفاظ پنجره آهنی فرفورژه حفاظ پنجره آهنی فرفورژه حفاظ پنجره آهنی فرفورژه

حفاظ پنجره آهنی ساده

برای واحدهایی که در طبقه اول هستند و یا ساختمانهایی که امکان دسترسی به پنجره آنها بسیار ساده است استفاده از حفاظ پنجره در اولویت است. حفاظ پنجره ساده در طرح های مختلف و با پروفیل و لوله قابل تولید و اجرا است که ساخت با پروفیل زیبایی و سادگی بهتری دارد. طرح های ساده حفاظ پنجره آهنی ساده را در تصویر مشاهده میکنید. قیمت این حفاظ ها بسته به اندازه ، مکان و طرح انتخابی متفاوت است و بعد از بازدید و اندازه گیر قابل اجرا است.

حفاظ پنجره آهنی ساده

یکی از تاثیرات استفاده از حفاظ پنجره از داخل منزل می توان به تاثیر گذاری در نمای خارجی ساختمان اشاره کرد زیرا بعضی از مشتریان دوست ندارند نمای پنجره آنها گرفته شود و همچنین می توان طرح های متنوعی را ایجاد کرد که از داخل منزل نیز این طرح ها مشخص باشد و مانع زیبایی از داخل منزل شود . می توان با ایجاد طرح ها و رنگ های متنوع بر روی حفاظ پنجره منزل فضای شیک و مدرن را ایجاد کرد .


حفاظ پنجره آهنی ساده
پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912