درب فلزی پارکینگ

تنوع در مدل درب ویلایی که معمولاً از فلزاتی مانند آهن ساخته می‌شد، در گذشته محدود بوده است و اغلب درب‌های حیاط دارای طرح‌های یکنواخت ,ساده و تکراری بودند و این موضوع کار را برای معماران و طراحان ویلا سخت مینمود. زیرا برای انتخاب طرح درب ورودی ویلا که از مهمترین قسمت های ویلا در زیبای میباشد دچار مشکل میشدند. و نهایتا برای خرید درب ویلا باید با مراجعه به کارگاه‌ درب و پنجره سازی از بین مدل‌های محدود و تکراری موجود در کارگاه، مدلی ساده را برای خرید انتخاب مینمودید. زمینه اصلی فعالیت، طراحی و تولید انواع سازه‌ و انواع درب ( درب‌ فرفورژه، درب فلزی طرح دار ، درب تلفیقی دست ساز و درب ورودی ساختمان ) همچنین مصنوعات فلزی است. در صورتی که قصد خرید درب حیاط را دارید، بهتر است جدیدترین نمونه درب حیاط را مد نظر داشته باشید تا زیبایی و تاثیرگذاری ساختمان شما دو چندان گردد. در ادامه گالری عکس درب حیاط ساده و شیک را ملاحظه نمایید.


درب حیاط

درب حیاط شما، به عنوان یک نقطه کانونی در خارج از منزل شما عمل می کند به عبارتی درب ورودی منزل جزئی از ساختمان شماست که در دید همگان می باشد، همچنین این درب یک عامل مهم در زیبایی، امنیت و بهره برداری بهتر از انرژی خانه است، از این رو انتخاب یک درب ورودی حیاط جدید یک راهکار عالی برای به روز رسانی ظاهر ساختمان و سرمایه گذاری عالی برای افزایش ارزش خانه می باشد. از زمان استفاده روز افزون بشر از اتومبیل ، داشتن پارکینگ و طبیعتا درب فلزی پارکینگ یکی از موارد مهم و امروزی در هر ساختمان می باشد. این نوع درب به نسبت نقشه ورودی ساختمان می تواند دارا ساختار متنوع و حالت های بسیاری جهت مکانیزم و شکل ظاهری باشد. نباید این نکته را فراموش کنیم که یکی از مهم ترین کاربرد های آن کنترل عبور و مرور و ایجاد امنیت جهت فضای خصوصی داخل ساختمان می باشد.


09125200978

021-86037781

021-86037823

021-88948940

021-86036586


خرید درب فلزی آپارتمان

استفاده از سبک های درب آهنی حیاط با رنگ سفید و درب فلزی مشکی و درب فرفورژه طلایی و درب دستساز قهوه ای سوخته تقریبا در تمام ساختمان ها امری مهم است و قیمت درب اهنی و درب حیاط ماشین رو بر اساس وزن آهن فلز می باشد چرا که برای یک ساختمان ویلایی مدرن میبایست از یک درب حیاطی ساده و شیک و یا طرح دار استفاده کرد. ساخت مدل های درب حیاط متنوع است که امروزه بیشتر باغ ها هم دارای درب باغی فرفورژه گل نرده دار یا ساده هستند.


در ورودی خانه ویلایی

خرید درب فلزی آپارتمان و درب ویلایی باغ هم در همین دسته از درب های آهنی قرار میگیرد. قیمت کیلویی درب فرفورژه لوکس و درب دست ساز و شرایط اقلیمی یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در هنگام انتخاب یک درب ویلا و نصب درب پارکینگ است. به عنوان مثال در شرایط آب و هوایی شرجی در مرکز تولید هر متر درب فلزی و آهنی بیشتر در شمال ایران استفاده از درب ویلایی فلزی کلاسیک ویلا متداول بوده است و همچنین با توجه به عدم امنیت چوب سبب شده است تا انواع مختلفی از درب های فلزی طرح چوب و درب فلزی لوکس طراحی و تولید شود.


درب الیزه مدرن

یکی از نکاتی که بعد از کیفیت برای خریداران اهمیت بالای دارد قیمت و نما دروازه پارکینگ و درب ویلایی مانند درب مدل الیزه و درب طرح هخامنشی است. عوامل مختلفی درقیمت طرح های در حیاط و درب پارکینگی تک لنگه و درب دو لنگه و حتی سه لنگه تاثیر دارند. استفاده از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب، طرح درب فلزی ویلا، نحوه رنگ آمیزی و نصب مدل درب فلزی ورودی ساختمان از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در قیمت درب آهنی ورودی ساختمان ( قیمت درب ویلائی) است.


درب آهنی ورودی ساختمان

ساخت و طراحی درب های فلزی کلاسیک از دیر باز امری سلیقه ای محسوب میشد که عکس مدلها و طرح های جدید درب پارکینگ شمالی و درب جنوبی در زیر قابل دیدن است. خرید درب آهنی در مشهد و شیراز و بندر عباس و مازندران و گیلان و استفاده از شرایط اقلیمی محل ویلا، در ساخت یک درب اهنی ویلایی کلاسیک بسیار تاثیر گذار است. در طرح درب ویلایی کلاسیک و درب گاراژی منزل بیشترین تمرکز بر استفاده از شرایط پیرامون ساختمان است.


درب باغی گلنرده فرفورژه
درب فلزی لوکس
درب ورودی ساختمان مسکونی
درب ویلایی فلزی کلاسیک
ساخت مدل های درب حیاط
قیمت درب آهنی حیاط ماشین رو
قیمت کیلویی درب فرفورژه دست ساز
مرکز تولید هر متر درب آهنی
نصب درب پارکینگ
نما دروازه پارکینگ

09125200978نکته مهم در انتخاب مدل درب فلزی حیاط و درب فلزی پارکینگ قابل ذکر است : ۱- این نوع درب ها را بر اساس سبک نمای ساختمان انتخاب کنید. برای مثال برای نمای مدرن ، درب مدرن و برای نمای کلاسیک ، درب کلاسیک انتخاب کنید . ۲- امنیت درب ها را جزء ملاک های طراحی و خرید قرار دهید. . در بسیاری از موارد درب حیاط و پارکینگ دارای یک کاربری مشترک هستند . بنابراین عرض مفید درب ورودی در پارکینگ های بزرگ حداقل ۶ متر و در پارکینگ های متوسط و کوچک حداقل ۳ متر می باشد . ارتفاع درب نیز حداقل ۲۱۰ سانتی متر است . قبل از هرگونه رنگ آمیزی آن به ترکیب “رنگ نمای ساختمان” خود توجه کنید و در نهایت رنگی را انتخاب کنید که با نمای ساختمان شما ، همخوانی داشته باشد . استفاده بیش از ۲ رنگ در رنگ آمیزی، پیشنهاد نمی شود . همچنین بهترین فصل برای رنگ آمیزی درب ، فصل تابستان و یا روزهایی است که هوا ، گرم و بدون گرد و خاک است!


درب ویلایی ساده

انواع درب آهنی حیاط زیبا در مقایسه با دربهای چوبی از استحکام و ماندگاری بیشتری برخوردار هستند. ترکیب فلز و شیشه نشکن هم ایده خوبی است که در عین امنیت زیبایی درب هم حفظ می شود. هنگام انتخاب درب ورودی آپارتمان و درب اصلی حیاط همیشه اولویت با جنس مقاوم تر باشد. بهترین متریال برای ساخت درب حیاط ، پروفیل فلزی است. سازه های فلزی به مراتب استحکام و امنیت بیشتری دارند. طراحی و ساخت دروازه آهنی میتواند دارای انواع طرح ها و ابعاد و همچنین انواع سیستم های باز و بسته شدن را داشته باشند که متناسب با نیاز پروژه، مکان و کارفرما تعیین می گردد.


قیمت درب ویلایی

معمولا دو مدل درب ورودی حیاط ساده و شیک برای آپارتمان های شهری در نظر گرفته می شود، اول دربی که مخصوص عبور افراد می باشد که اصطلاحا به آن نفر رو یا درب تک لنگه می گویند و دومی دربی که ماشین ها از آنجا وارد ساختمان می شوند که به آن درب ماشین رو یا درب پارکینگ دو لنگه اطلاق می شود هر یک از این درب ها دارای ابعاد و وزن متفاوت می باشند ولی امروز با توجه به افزایش تولید کنندگان درب ورودی امکان سفارشی سازی برای هریک از آنها وجود دارد، اما ابعاد استاندارد برای درب نفررو معمولا 115 تا 125 سانتیمتر می عرض دارد و ارتفاعش حدودا 235 تا 245 سانتیمتر می باشد همچنین درمورد وزن می توان گفت که درب نفررو اصولا 200 کیلوگرم و درب ماشین رو حدود 600 کیلوگرم می باشد، البته این وزن به شدت بستگی به طرح مورد نظر مشتریان دارد.


درب آهنی

انواع مدل درب منزل ویلایی در انواع فرفوژه، سنتی و مدرن را در این مطلب مشاهده می کنید. درب ساختمان تاثیر زیادی در جذابیت نمای بیرون ساختمان دارد و در انواع مختلف فلزی، شیشه ای، چوبی و … موجود است. با انتخاب یک درب زیبا می توان نمای بیرونی ساختمان را بسیار زیباتر کرد. در این بخش تاپ نا مدل های شیک درب ویلایی ساختمان را مشاهده می کنید. نمای بیرونی هر ساختمانی بسیار با اهمیت است، چون نخستین جایی است که هر فرد در هنگام ورود به ساختمان می بیند و با آن روبرو می شود. به همین جهت باید درب منزل را بسیار زیبا انتخاب کنید. در این مطلب انواع مدل های درب را بنا بر سلایق مختلف مشاهده می کنید که می توانید از این درب های زیبا برای منزل ویلایی خود ایده بگیرید.


درب فرفورژه
درب تک لنگه
درب نفر رو
درب حیاط شیک
درب حیاط ارزان
درب حیاط ساده اهنی
درب حیاط ساده و زیبا
لیست قیمت درب حیاط
درب فلزی حیاط
درب پارکینگ
دروازه ویلایی
درب ویلایی مدرن
درب حیاط قیمت مناسب
قیمت درب آهنی ساده
درب ورودی
درب آپارتمان
درب باغ

09125200978همه درب های ورودی ساختمان باید دارای قفل هایی ایمن و غیر قابل نفوذ باشد. این روزها باز کردن قفل درب ها برای سارقین چندان دشوار نیست ولی می توانید با استفاده از انواع قفل توکار و روکار، ایمنی را بالاتر ببرید. درب تلکسوپی ، ریلی ، درب کشویی آکاردئونی و …. همگی قابلیت نصب سیستم های امنیتی را دارند. یک درب فلزی با کیفیت بدون داشتن قفل خوب اصلا کارایی ندارد و نیم تواند امنیت ساختمان را تضمین کند. مهمترین عامل تعیین کننده قیمت در درب های ورودی حیاط طرح آن می باشد، این بدین معناست که هرچقدر طراحی درب ها ساده تر باشد هزینه و زمان ساختش کمتر خواهد شد. از این رو قیمت نهایی هم کاهش میابد اما طرح هایی که درارای پیچیدگی بیشتری می باشد که اصطلاحا در بازار به آنها طرح های فرفورژه طرح دار می گویند قیمت بالاتری دارند .


قیمت درب آهنی حیاط ماشین رو درب ویلایی مدرن ،ساخت مدل های درب حیاط قیمت درب ویلایی ،خرید درب فلزی آپارتمان درب ویلایی ساده ،قیمت کیلویی درب فرفورژه دست ساز درب آهنی کلاسیک ،نصب درب پارکینگ درب فلزی حیاط ویلایی ،مرکز تولید هر متر درب آهنی درب منزل ویلایی ،درب الیزه مدرن درب حیاط ارزان ،درب حیاط طرح هخامنشی درب حیاط سبک وزن ،درب فلزی لوکس قیمت درب حیاط ساده و شیک ،درب ویلایی فلزی کلاسیک درب حیاط کلاسیک ،درب باغی گلنرده فرفورژه مدل درب حیاط ساده و شیک دو لنگه ،درب حیاط رنگ سفید و مشکی و طلایی و قهوه ای سوخته طرح درب حیاط سنتی ،قیمت طرح در حیاط تک لنگه و دو لنگه درب حیاط ویلایی ،عکس مدلهای جدید درب پارکینگ شمالی و جنوبی درب ورودی ساختمان کلاسیک

Call Now Buttonسفارشات 🌞 09125200978