درب سکشنال


در اینجا می توانید بهترین قیمت برای درب سکشنال را پیدا کنید. ما در نمایندگی فروش درب برقی زیرسقفی سکشنال، درب های زیر سقفی سکشنال را با کیفیت برتر و طراحی مدرن به شما عرضه می کنیم. با خرید درب زیر سقفی سکشنال، از کارایی و استحکام بالایی برای ورود و خروج اطمینان حاصل خواهید کرد. اگر به دنبال خدمات نصب درب اتوماتیک زیرسقفی سکشنال هستید، ما آماده خدمت رسانی به شما هستیم. به عنوان نمایندگی فروش درب برقی زیرسقفی سکشنال مدرن، ما درب هایی را با قابلیت های هوشمند و طراحی مدرن به شما ارائه می دهیم. با مشاوره در مورد سفارش و نصب درب اتوماتیک، می توانید دربی را برای پارکینگ ورودی خود انتخاب کنید که به بهترین شکل به نیازهای امنیتی و انعطاف پذیری شما پاسخ دهد.

درب اتوماتیک سکشنال

درب اتومات سکشنال، نوعی درب برای انواع پارکینگ ها

یکی از اصلی ترین اجزای یک خانه، درب پارکینگ آن است. درب های پارکینگ در انواع و اقسام مختلفی تولیدشده و شکل می گیرند. یکی از انواع درب برای پارکینگ، درب برقی زیر سقفی است. این درب که با نام درب اتومات سکشنال نیز شناخته می شود، برای استفاده در پارکینگ ها طراحی شده است. این درب ها کاربرد بسیاری دارند که تنوع آن سبب افزایش این کاربرد نیز شده است. انواع و اقسام مختلف این درب ها و در اندازه های متفاوت آن شرایطی را فراهم کرده است که برای هر پارکینگی قابلیت استفاده از این محصول فراهم باشد.

درب های سکشنال اتومات در استفاده برای پارکینگ ها کارایی بسیاری دارند. این درب ها انتخاب خوب و مناسبی هستند که با پیشرفت صنایع و علم ساخته شدند. با تولید این درب ها مزایای بسیاری از آن خانه ها شده است و کارایی این درب ها توانسته است شرایط مناسبی را برای پارکینگ منازل فراهم آورد. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتر و کامل تری را درباره این درب ها به دست آورید.

قیمت درب زیر سقفی سکشنال

نحوه عملکرد درب های اتومات سکشنال

درب های اتومات برای محافظت و پوشش درب ورودی، نحوه عملکرد مشخص و تعیین شده ای را دارند. با اینکه این درب ها در انواع مدل دستی نیز وجود دارند؛ اما ترجیح با استفاده از انواع درب اتوماتیک است. درب های اتومات برای بسته و باز شدن خود از ریل و فنرهای هم تراز استفاده می کنند. به این وسیله درب و پنل ها درب بر روی یکدیگر جمع شده و در فضای تعبیه شده قرار می گیرند. در واقع برای عملکرد درب های اتوماتیک قطعات بسیاری درگیر هستند. کنترل از راه دور سبب می شود تا هوش مصنوعی به کاررفته در درب برقی کار کند و ریل های کناره در آن را به سمت بالا حرکت دهند. قطعات درب برقی کارایی پیچیده ای ندارند؛ اما بیشتر از یک کنترل و درب هستند! در ادامه درباره قطعات مهم در درب برقی زیر سقفی سخن خواهیم گفت و نکاتی را بیان خواهیم کرد.

قطعات کاربردی در درب برقی زیر سقفی

در این درب ها اولین و اصلی ترین قطعه دیده شده، درب است. درب و کنترل از راه دور، مواردی هستند که به راحتی به چشم می آیند اما موارد بسیار دیگری نیز هستند که برای کار کردن این دو قطعه، مورداستفاده قرار می گیرند. برای آن که کنترل از راه دور بتواند درب برقی را جابه جا کند، استفاده از هوش مصنوعی لازم است. با استفاده از هوش مصنوعی، برق و اتاق فرمان درب بر روی ریل های خود حرکت کرده و بالا و پایین می شود. این قطعات با توجه به نوع و مدل درب ممکن است مختلف و متفاوت باشد اما به هرحال مواردی چون قطعات نام برده از اشتراکات انواع این درب ها هستند. علاوه بر این موارد، در تمامی انواع این درب، از سنسورهای مادون قرمز استفاده می شود. سنسورهایی که برای آسان تر کردن استفاده به کار می روند و احتمال تصادف و ایجاد مشکل را نیز کمتر می کنند.

زمانی که درب به سمت بالا می رود در یک محفظه استوانه ای جمع می شود. در واقع با استفاده از این محفظه، درب در یک محیط قرار گرفته و امکان ورود و خروج ماشین فراهم می شود. این محفظه با استفاده از فنرهای پیچشی ذکر شده کار می کند و به بالا و پایین رفتن درب کمک می کند.

شرکت نصب درب سکشنال پارکینگی

انواع درب های اتومات سکشنال تک پنله و چند پنله

درب های سکشنال از نظر کاربرد و ساخت به چند مدل تقسیم بندی می شوند. برای فضاهای کوچک تر و ساختمان هایی با فضای کمتر، درب های تک پله مورداستفاده قرار می گیرد. درحالی که در ساختمان های بزرگ تر که دارای ورودی پارکینگ عریض تری هستند، درب های پارکینگ نیز بزرگ تر بوده و نیاز به استفاده از سکشنال چند پله است.

درب های اتوماتیک کوچک که تک پنله هستند، بر روی یک پنل تکی می چرخند. این پنل تک چرخه در زیر سقف پارکینگ قرار دارد و به سمت بالا جمع می شود. استفاده از این درب ها برای محیط و فضای کوچک و درب های با عرض کم بسیار مناسب به نظر می رسد. هزینه کمتر و استفاده راحت تری نسبت به درب های چند پنله داشته و کاربرد آسان تری نیز دارد.

درب های اتوماتیک چند پنله، به شکل متفاوتی کار می کنند. این درب ها برای جمع شدن خود نیاز به چند پنل دارند. بسته به اندازه این درب، تعداد پنل ها متفاوت است. این درب های اتومات، سایز بزرگی دارند و برای جمع شدن از چند پنل استفاده می کنند. پنل هایی که به یکدیگر متصل شده و در نهایت به سمت بالا درب را جمع می کنند. نحوه عملکرد و کارکرد این درب ها متفاوت است که با توجه به نیاز و شکل بهره وری گزینه مناسب متفاوت می شود. اگر به دنبال خرید درب اتومات سکشنال برای پارکینگ خود هستید، پیش از هر چیزی شرایط خود را بسنجید و با توجه به نیاز خود خریداری را انجام دهید.

سفارش خرید درب برقی زیرسقفی

جنس سازنده انواع درب برقی زیر سقفی

دیگر موردی که می تواند تفاوتی را بین انواع درب اتومات سکشنال و انواع درب برقی زیر سقفی ایجاد کند، جنس سازنده درب است! جنس سازنده درب ها با یکدیگر متفاوت بوده و سبب ایجاد تنوع در درب ها شده است. از همین رو کاربردهای متفاوتی را نیز برای درب های پارکینگی اتومات پدید آورده است. کاربردهایی که با توجه به نیاز فرد و بودجه مشخص شده، انتخاب را شکل می دهد و گزینه مناسب را برای استفاده تعیین می سازد.

این درب ها ممکن است از جنس فلز، فایبرگلاس، شیشه، چوب یا وینیل (نوعی پلاستیک) ساخته شوند. هریک از این جنس ها کاربرد متفاوت و مختلفی داشته و برای فضای متفاوتی مورداستفاده قرار می گیرد. درب های فلزی نیز خود جنس های مختلف و متفاوتی دارند. آلیاژهای مختلفی چون آلومینیوم و فولاد برخی از این موارد هستند.

البته در این بین ممکن است غلتک ها و ریل های درب برقی، جنس مختلفی داشته باشد. این موارد معمولاً از جنس استیل یا نایلون بوده که سبب روان بودن ریل ها می شود و سرعت کارکرد درب را بیش از پیش می کند. البته تمامی این موارد، به اشکال مختلف و متفاوتی در بازار وجود دارد. ترکیبی از تمامی این درب ها را نیز می توانید امروزه و با پیشرفت صنایع مشاهده کنید. به این ترتیب می توانید انتخاب بهتر و دقیق تری را برای محصول مناسب خود داشته باشید و استفاده و بهره بیشتری را از محصول منتخب خود ببرید.

درب جمعشو مدرن استفاده در پارکینگ

ویژگی های درب برقی زیر سقفی

از مهم ترین نکاتی که پیش از خرید هر محصول باید دانست، ویژگی های منحصربه فرد هر محصول است. درب اتومات سکشنال پارکینگی نیز از این قاعده مستثنی نیست و ویژگی های مشخصی را برای خود دارد. ویژگی هایی که سبب شده است تا از این محصول استقبال بالایی صورت گیرد و به عنوان محصولی منتخب در بین تمامی محصولات با کاربرد مشابه، انتخاب شود. در ادامه به برخی از این ویژگی های منحصربه فرد و کاربردی اشاره خواهیم کرد. امید است با دانستن این ویژگی ها انتخاب بهتر و دقیق تری را داشته باشید.

  1. کاهش سروصدا هنگام باز و بسته شدن درب به صورت اتومات
  2. داشتن تنوع بسیار بالا از نظر جنس، کاربرد، اندازه و قیمت برای تمامی سلایق
  3. نصب و راه اندازی بسیار آسان و سریع برای منازل
  4. امکان استفاده از کنترل از راه دور برای آن
  5. مقرون به صرفه بودن تعمیرات آن به جای عوض کردن درب
  6. استحکام و مقاومت بالا در برابر آتش سوزی، باد و طوفان و باران و برف (به طورکلی تغییرات دما و آب وهوا)
  7. استفاده از سنسور مادون قرمز برای ممانعت از برخورد درب با اجسام، حیوانات یا هر چیز دیگر
  8. امکان استفاده در اکثر فضاها و کاربردی بودن
  9. استفاده از سنسور ضد سرقت و ایجاد امنیت بالا برای ساختمان
  10. دوام طولانی، عمر زیاد و استهلاک کم
درب کرکره ای زیرسقفی

مزایای استفاده از درب های پارکینگی برقی

زمانی که از درب های برقی برای پارکینگ خود بهره می برید، زمان کمتری را برای باز و بسته کردن در اختصاص می دهید. به این ترتیب لازم نیست برای بسته شدن و باز کردن در پارکینگ از ماشین خود پیاده شوید و انرژی را صرف کنید. با استفاده از کنترل از راه دور، درب پارکینگ را باز کرده و اتومبیل خود را از منزل خارج می کنید. برای ورود به خانه نیز به همین صورت، نیاز به خروج از ماشین نیست!

این موضوع سبب می شود تا بسته شدن کامل درب صورت پذیرد و به هیچ عنوان درب منزل و پارکینگ شما باز نماند. امنیت منزل شما بالا رفته و وضعیت مطلوب تری را تجربه خواهید کرد. ضمن اینکه با استفاده از این انواع درب برای پارکینگ ، صرفه جویی در مصرف انرژی بیشتر شده و اتلاف انرژی کمتری صورت می گیرد. خصوصاً درصورتی که پارکینگ در فضای بسته باشد و سقف پوشیده داشته باشد، این موضوع بیشتر به چشم می آید.

ضمناً این درب فضایی را اشغال نکرده و تا نزدیک آن به راحتی می توان اتومبیل را پارک کرد. به این ترتیب با اینکه اندازه ابعاد پارکینگ تغییری نکرده است اما فضای بیشتری برای پارک اتومبیل وجود دارد. ضمناً زیبایی که این درب ها به منزل و نمای ساختمان می بخشند، کاملاً واضح و روشن است. نمای ساختمان ها با استفاده از این انواع درب، امروزی و مدرن شده و زیبایی بسیاری می گیرد.

خرید درب سکشنال

قیمت انواع درب اتومات سکشنال پارکینگی

در تعیین قیمت هر محصولی موارد بسیاری تأثیرگذار هستند. همان طور که خواندید این محصول نیز از انواع و اقسام مختلفی برخوردار است که سبب می شود تا رنج قیمتی متغیری پیش آید. بسته به نوع جنس به کاررفته در این درب، تعداد پنل های استفاده شده، نوع کنترل از راه دور و دیگر مزایایی که هریک از درب ها از آن برخوردار است قیمت متفاوتی برای درب رقم می خورد. البته مهم ترین نکته در تعیین قیمت محصول، اندازه و ابعاد درب است. اندازه و ابعاد درب مشخص کننده ویژگی های بسیار دیگری از درب برقی زیر سقفی است. ویژگی هایی که درنهایت مجموع تمامی آن ها قیمت درب را مشخص می سازد.

البته باید توجه داشته باشید که هزینه نصب در از ساخت و خرید آن جدا بوده و در برخی از موارد این هزینه بر روی هزینه خرید درب افزوده می شود. پس لازم است تا در هنگام خرید به این نکته توجه لازم را داشته باشید و پیش از خرید درباره تمامی هزینه های جزئی و کلی سؤالات دقیقی را بپرسید. سؤالاتی که به شما کمک کند تا با توجه به میزان بودجه ای که دارید، انتخاب مناسبی را داشته باشید.

درب های اتوماتیک برای ورودی پارکینگ

اگر به دنبال خرید درب سکشنال هستید، پیش از هر چیزی لازم است تا درباره آن اطلاعات دقیق و کاملی را داشته باشید. اطلاعاتی که به شما کمک کند تا بهترین انتخاب ممکن را با توجه به شرایط و نیاز خود بکنید و بتوانید استفاده و بهره کافی و لازمی را از آن ببرید. از همین رو لازم دیدیم تا در این باره به گفت وگو بنشینیم. در این مقاله به معرفی درب اتومات سکشنال پرداختیم و نکات بسیاری را در این رابطه بیان کردیم. از چیستی این انواع درب تا نحوه عملکرد آن را مورد ارزیابی قرار دادیم و نکات مهم و کاربردی را در این باره بیان کردیم. پس از آن به سراغ قطعات به کاررفته در انواع درب برقی زیر سقفی پرداختیم و از انواع درب های تک پنله و چند پنله سخن گفتیم.

در ادامه جنس های مختلف این انواع درب را شناختیم و ویژگی های و مزایای استفاده از انواع درب سکشنال پارکینگی را بیان کردیم. امید است با استفاده از این اطلاعات بیان شده بتوانید انتخاب خوب و مناسبی را داشته باشید. انتخابی که به شما برای خرید و رفع نیازتان کمک بسیاری کند.

درب برقی سکشنال

این روزها و با پیشرفت صنایع مختلف، محصولات به روزتر و جدیدتری وارد بازار می شود. محصولاتی که هریک به دنبال آن هستند تا قابلیت های بیشتری را ارائه کنند و کاربرد بیشتری و بهتری داشته باشند. امروزه و بین محصولات مختلف، رقابت بسیاری برقرار است و هریک تلاش می کند با ارائه خدمات و کیفیت بهتر، محبوبیت بیشتری را در بین مخاطبان کسب کند. یکی از محصولاتی که این روزها در صنعت درب سازی با استقبال روبه رو شده است، درب برقی زیر سقفی یا همان درب اتومات سکشنال است.

درب سکشنال کاربرد بسیاری دارد و در مدت زمان کوتاهی پس از ورود خود به بازار توانست قابلیت های بسیاری را به عرضه نمایش بگذارد. قابلیت هایی که با استقبال بسیاری روبه رو شد و این محصول را به محبوبیت بسیاری رساند. در این مقاله و در ادامه قرار است به طور مفصل و جامعی درباره این محصول و هر آنچه درباره آن باید بدانید، سخن بگوییم. نکاتی از شکل گیری این محصول، کاربرد و نحوه استفاده از آن را بیان کنیم، درباره خرید آن و نکاتی که در حین خرید باید رعایت کنید مواردی را نام برده و در نهایت اطلاعات کاملی را از این محصول جمع آوری کنیم.

پشتیبانی
پاسخگو
8378 678 0912