قیمت درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه ای اتوماتیک یکی از پرکاربردترین درب های اتوماتیک به شمار می آید. حتما شما به فروشگاهها برای خرید رفته اید و شاهد راحتی تردد با وجود این درب های شیشه ای اتوماتیک بوده اید. این درب ها فضای کمی را اشغال کرده و برای باز و بسته شدن نیازی به استفاده از دستگیره نیست زیرا به محض نزدیک شدن به طور خودکار باز و بسته می شود.

قیمت درب شیشه ای اتوماتیک

سفارش خرید درب شیشه ای اتوماتیک

شیشه اتوماتیک فروشگاه یا به شکل دو لنگه ثابت یا به صورت دو لنگه متحرک است. در برخی موارد هم از درب های شیشه ای اتوماتیک تک لنگه متحرک بدون لنگه ثابت استفاده می کنند. شیشه هایی که برای این مدل از درب ها مورد استفاده قرار می گیرد از نوع 10 میلیمتری سکوریت است. در برخی موارد با توجه به نیاز مصرف کننده از شیشه های دوجداره 20 میلیمتری هم می توان بهره برد.

درب شیشه ای برقی را با توجه به شرایط و میزان ورود و خروج می توان در وضعیت اتوماتیک، دائم باز و دائم بسته، ورود ممنوع، خروج ممنوع و حالت زمستانی یا نیمه باز هم قرار داد. سیستم ایمنی و سنسورهای این درب ها هوشمند و قابل کنترل می باشند.

درب شیشه ای ریموت کنترلی با توجه به پیشرفت هایی که در معماری و ساخت و ساز ساختمانها به وجود آمده است، وجود آن ضروری به نظر می آید. استقبال چشمگیر از این درب ها سبب شده تا در همه جا شاهد استفاده از آنها برای تردد راحت و آسان باشیم.

شیشه برقی فروشگاه

عملکرد درب شیشه ای اتوماتیک تک لت و دو لت

اگر بخواهیم در مورد ویژگی های درب شیشه ای اتوماتیک تک لت و دولت صحبت کنیم بهتر است تا موارد زیر را بدانید:

درب شیشه اتوماتیک سکوریت

موارد کاربرد درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه ای اتوماتیک با توجه به اندازه و کاربرد آن مناسب برای هتل ها، فروشگاهها، مراکز خرید، فرودگاهها، هایپر مارکت ها، ادارات، ساختمان های تجاری و اداری، داروخانه، رستوران، بانک و بیمارستانها می باشد. در این مکان ها به دلیل تردد زیاد افراد و بی نیازی این درب ها به دستگیره، سبب تردد راحت عابران و همچنین رعایت اصول بهداشتی خواهد شد. همچنین با توجه به میزان تردد در ساعات مختلف می توان میزان باز و بسته شدن آن را تنظیم کرد.

انواع درب شیشه ای اتوماتیک

درب شیشه ای اتوماتیک در چند مدل به شرح زیر هستند:

درب شیشه ای اتوماتیک کشویی

منحنی

اتوبوسی

برقی

تلسکوپی

لولایی

گردان

مثلثی

ریلی

قیمت شیشه برقی کشویی

بخش های اصلی تشکیل دهنده اپراتورها

درب شیشه ای اتوماتیک از اجزا مختلفی تشکیل شده است. بخش های مهم این سازه شامل: موتور الکتریکی، استابلایزر، مدار فرمان، قفل الکتریکی، باتری پشتیبان، سنسور تشخیص حرکت، قلاب چرخدار، تسمه انتقال نیرو و منبع تغذیه می باشد.

چگونگی عملکرد درب شیشه ای اتوماتیک:

برای راه اندازی درب شیشه ای اتوماتیک ابتدا باید برق 220 ولت منبع تغذیه تامین و تبدیل به برق 24 ولت برای مرکز کنترل شود. مدار فرمان وظیفه دارد تا عملکرد موتور و قفل برقی را با توجه به اطلاعاتی که از رادارها و سنسورها دریافت می کند، کنترل نماید. در صورت حضور فرد توسط رادار، مدار به موتور فرمان می دهد و توسط تسمه ها قدرت به هنگرها انتقال داده می شود و لت متحرک به حرکت می افتد و مسیر برای تردد باز می شود.

تمامی بخش ها توسط یک کاور آلومینیومی محافظت می شوند تا آسیبی به قطعات وارد نشود.

عواملی که باعث طول عمر اپراتور می شود نوع موتور الکتریکی، جنس تسمه انتقال قدرت، کیفیت چرخ هنگرها و مقاومت مدار فرمان در مواجهه با نوسانات الکتریکی است.

درب شیشه ای اتوماتیک با قابلیت تنظیم عبور و مرور در ساعات شبانه روز

شیشه اتوماتیک برای هتل ها، فروشگاهها، مراکز خرید

ویژگی های درب شیشه ای اتوماتیک

عوامل تاثیرگذار بر قیمت درب شیشه ای اتوماتیک:

درب شیشه ای اتوماتیک فرودگاهها، ادارات، ساختمان های تجاری و اداری

جنس و ضخامت فریم درب شیشه ای اتوماتیک

فریم هایی که برای درب شیشه ای اتوماتیک به کار می روند در سه شکل قابل ارائه می باشند که شامل: روکش استیل، رنگ الکترواستاتیک و آبکاری شده آنودایز می باشد.

فریم ضلع عمودی فریم باریک تر و ضلع های افقی آن پهن تر است. ضخامت استاندارد فریم های درب های شیشه ای اتوماتیک در اندازه های 3*8 و 6*8 تولید می شوند. این فریم ها با توجه به خواست مشتری قابل تغییر می باشند.

قطعات اپراتور درب شیشه ای اتوماتیک با یک ورق آلومینیوم کاور می شوند.

نصب همراه با فریم ثابت:

چنانچه عرض فضایی که قرار است درب شیشه ای اتوماتیک نصب شود دارای عرض 3 متر یا بیشتر باشد باید از درب دو لنگه باز بهره برد زیرا جلوه زیبایی به فضا می بخشد. درب شیشه ای اتوماتیک کشویی دارای دو فریم متحرک و دو فریم ثابت است که در نتیجه به چهار فریم مورد نیاز است.

در صورتی که فضای مورد نظر دو متر یا کمتر باشد، باید درب یک سمت بازشو فروشگاهی نصب شود که یک لت متحرک و یک لت ثابت دارد که در نهایت یک درب شیشه ای اتوماتیک دو لت خواهید داشت.

نصب بدون فریم ثابت:

در برخی موارد بجای استفاده از فریم از شیشه سکوریت یا دیوار ساختمان بهره می برند و دیگر نیازی به تهیه فریم ثابت نیست. فریم متحرک به صورت کشویی پشت دیوار یا شیشه سکوریت قرار می گیرد.

نصب درب بدون فریم ثابت باعث ورود گرد و غبار به داخل خواهد شد همچنین سبب اتلاف انرژی می شود.

توصیه شده است که از فریم ثابت و متحرک همزمان استفاده شود زیرا باعث کاهش طول عمر درب اتوماتیک خواهد شد.

درب شیشه خودکار داروخانه، بانک و بیمارستان سکوریت کشویی

نکات مهم در زمان خرید درب شیشه ای اتوماتیک

در ادامه مقاله به نکات مهم و ارزشمندی که در زمان سفارش خرید درب شیشه ای اتوماتیک باید خریداران به آنها توجه ویژه ای داشته باشند، اشاره می کنیم:

درب اتوماتیک درب شیشه گردان برقی
پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
8378 678 0912