نصب راهبند


در اینجا می توانید بهترین قیمت برای راهبند اتوماتیک را پیدا کنید. ما در نمایندگی فروش راهبند ورودی پارکینگ خودرویی، راهبندهای بازویی را با کیفیت برتر به شما عرضه می کنیم. با خرید راهبند ریموت کنترلی، از امنیت و کارایی بالایی برای ورود و خروج خودروها اطمینان حاصل خواهید کرد. اگر به دنبال خدمات نصب راهبند برقی هستید، ما آماده خدمت رسانی به شما هستیم. به عنوان نمایندگی فروش راهبند ورودی پارکینگی، ما بهترین راهبندهای برقی را با بهترین قیمت و کیفیت به شما ارائه می دهیم. با مشاوره در مورد سفارش راهبند برقی و خدمات ما، می توانید راهبندی از نوعی که به نیازهای پارکینگ شما بیشترین تطابق را داشته باشد، انتخاب کنید.

خرید راهبند اتوماتیک بازویی راهبند بازویی 4 و 6 متری ورودی پارکینگ

راهبند چیست؟

به طور قطع در فضای پارکینگ های عمومی جاده ها و ورودی شهرهای بزرگ با موانعی در بین مسیر مواجه شده اید که پس از پرداخت عوارض یا حق پارکینگ میله یا بوم از داخل جاده حرکت کرده و اجازه تردد را می دهند، به این وسیله راهبند گفته می شود.

در بین تنوع مدل های راهبند مدل بازویی یکی از پراستفاده ترین این مدل ها است که در شرایط مختلف می توان از آن استفاده نمود. چرا که نحوه کارکرد این نوع راهبند بسیار ساده بوده و به دلیل تولید در تنوع بالا برای هر فضا می توان نوع مناسب آن را نصب کرد.

عملاً راهبند یک وسیله کاربردی برای کنترل ورود و خروج وسایل نقلیه سبک و سنگین در مراکز مختلف است. انواع راهبند از لحاظ نحوه نصب و کاربری به چند دسته بندی تقسیم می شوند:

برای هر کدام از فضاهای ذکر شده بازوهای راهبند در طرح ها و مدل های مختلف از راهبند دو طرفه، راهبند سه پره و راهبندهای بازویی بلند تشکیل شده اند و از آن برای برخی از سازمان ها و ادارات لازم است که از راهبندهای مجهز به سیستم های اتوماتیک و دوربین های پلاک خوان نیز استفاده نمایند.

راهبند اتوماتیک بازویی ورودی پارکینگ یکی از المان های پر استفاده از راهبند است که در فضاهای مختلف می توان از این راهبندها استفاده نمود. راهبندهای بازویی معمولاً از فلزهای محکم تولید می شود که بر اثر برخورد با وسایل نقلیه دچار آسیب و فرسایش نگردد و همچنین خودروها نیز به راحتی اجازه ورود پیدا نکنند.

قیمت راه بند ریموت کنترلی

بررسی راهبند بازویی اتوماتیک از لحاظ نحوه عملکرد

قطعا استفاده از راهبند در شرایط مختلف می تواند تا حد زیادی از خسارات و حوادث جلوگیری کند و همچنین آرامش و امنیت را به محیط بدهند.

وجود راهبند سبب می شود تا هیچ متجاوزی نتواند با وسیله نقلیه به فضاهای امنیتی بدون اجازه وارد گردد. به همین جهت از راهبند نه تنها به عنوان یک وسیله برای کنترل عبور و مرور خودروها بلکه به عنوان یک عامل بازدارنده و حفظ امنیت استفاده می کنند.

رنگ های تولید کننده بر اساس نیاز مصرف کنندگان راهبند بازویی اتوماتیک را در دو مدل کارکرد طراحی و تولید کرده اند، تا برای شرایط پرتردد یا تردد کم بتوان از محصول مناسب استفاده نمود.

در این بخش به بررسی عملکرد راهبند بازویی اتوماتیک می پردازیم:

راهبند الکترومکانیک

یک راهبند با موتور الکتریکی است که با کمک آن میله راهبند مدیریت می شود، در راهبند الکترومکانیکی امکان کنترل سرعت شفت وجود دارد و می توان آن را با سرعت مجاز بالا و پایین تنظیم کرد.

راهبند الکترومکانیکی از چند بخش اصلی تشکیل شده که شامل موارد ذیل است:

این موتور الکترومکانیک با دو قدرت 220 ولت و 240 ولت متناوب بر روی راهبند قرار می گیرد و با توجه به تردد و بزرگ بودن مجموعه می توان هر کدام از این مدل ها را استفاده کرد.

راهبند هیدرولیکی

این مدل از راهبند دارای یک موتور الکتریکی بوده که به غیر از تجهیزات الکتریکی از تجهیزات دیگری مانند پمپ روغن، محفظه روغن و سیلندر نیز تشکیل شده، جهت بالا و پایین کردن بازوی راهبند از روغن استفاده می کند و پمپاژ روغن به سمت سیلندر موجب می شود تا این دستگاه در حین کارکرد داغ نگردد.

مهمترین اجزای تشکیل دهنده راهبند هیدرولیکی شامل موارد ذیل است:

راهبند هیدرولیکی از استهلاک کمتری برخوردار بوده و برای فضاهایی که ورود و خروج ماشین ها بیشتر بوده می توان از این مدل استفاده کرد. ولتاژ منبع تغذیه ای که بر روی راهبند هیدرولیکی قرار می گیرد و به صورت ۲۲۰ ولت و ۲۴۰ ولت است.

راهبندهایی که با منبع تغذیه ۲۴ ولت یا ۲۴۰ ولت پشتیبانی می شوند می توانند در مواقع قطعی برق از باتری های پشتیبان به جهت جلوگیری از اختلال در کارکرد مجموعه استفاده کنند.

فروش راهبند بازویی برقی و ریموتی

انواع راهبند بازویی از لحاظ شکل ظاهری

خرید انواع راهبند اتوماتیک بازویی ورودی پارکینگ باید با توجه به محیط نصب، میزان تردد خودروها و هزینه های در نظر گرفته شده برای تهیه این محصول از بین مدل های مختلف صورت بگیرد. برای دریافت اطلاعات لازم و آگاهی در مورد نحوه کارکرد هر کدام از راهبندهای اتوماتیک با کارشناسان معتبر حفاظ سرویس ارتباط برقرار نمایید.

با توجه به عرض ورودی پارکینگ و محوطه هایی که نیاز به راهبند دارند می تواند انواع راهبند های بازویی در طول های مختلف استفاده کرد. گاهی اوقات به جای استفاده از راهبند تک اهرم می تواند راهبند های دو اهرم نیز استفاده نمود.

طبیعتاً استفاده کردن از دو بازو در دو طرف ورودی نیاز به استفاده از دو موتور و گیربکس قوی دارد، تا بتواند به خوبی امنیت محیط را تامین کند.

انواع راهبند بازویی از لحاظ شکل بازو و نحوه عملکرد آنها تولید شده که برای هر فضا می تواند نوع مناسب به کار برد در ادامه به معرفی بانکی از این مدل های پر استفاده می پردازیم:

راهبند اهرمی یا بازویی ساده

این راهبند از دو قسمت اصلی تشکیل شده که قسمت آن به شکل عمودی در زمان نصب می گردد و یک قسمت آن اهرمی با طول بین ۲ تا ۸ متر به صورت افقی متغیر است و بسته به فضا می توان از نمونه های مختلف آن استفاده نمود. به دلیل بلند بودن طول اهرم ممکن است در برابر بادهای شدید دچار پیچش شود که در هنگام نصب آن باید دقت بیشتری به خرج بدهند.

راهبند تلسکوپی

راهبند تلسکوپی معمولاً در ابعاد بین ۴ تا ۶ متر تولید می گردد و به صورت دو تکه طراحی می شود، قطعه اول آن حدود ۴ متر و یک لوله در درون قطعه اول با طول ۲ متر قرار می گیرد که در صورت نیاز می توان طول آن را افزایش داد. بازویی تلسکوپی قابلیت قفل شدن در طول مناسب را دارد.

راهبند تاشو

راهبند تاشو یکی از مدل های پرطرفدار به خصوص در پارکینگ های مسقف و مجتمع های تجاری و اداری است. چرا که به دلیل حالت خاص بازویی، قابلیت استفاده در فضاهای با سقف کوتاه را به وجود می آورد. معمولاً بازویی را به گونه ای طراحی می کنند که به جای بالا رفتن تیر بوم از وسط تا شده و می تواند در زاویه ۹۰ درجه یا ۱۸۰ درجه قرار بگیرد.

راهبند فنس دار

راهبند فنس دار از لحاظ شکل ظاهری مشابه راهبند اهرمی ساده است؛ اما تعدادی میله مستحکم در قسمت پایین و بالا پوشش داده می شود، تا سیستم امنیتی را تقویت کند. با وجود چنین راهبندی حیوانات وحشی و اهلی نیز نمی توانند از قسمت پایین راهبند یا بالای آن عبور نمایند.

بهترین انواع راهبند ایرانی و خارجی با قیمت ارزان

معرفی برترین برند های تولید کننده راهبند اتوماتیک بازویی

راهبند یک وسیله کاربردی برای جلوگیری از ورود و خروج خودروها به داخل پارکینگ ها و سایر فضاهای دیگر است.

از راهبند در مکان های مختلفی مانند ورودی شهرک ها ورودی برخی از کوچه ها، کارخانجات، شرکت ها، بیمارستان ها و موارد مختلف دیگر استفاده می کنند.

استقبال از این محصول کاربردی موجب شده تا برندها و کارخانجات متعدد در زمینه تولید راهبند اتوماتیک بازویی فعالیت داشته باشند. با شناخت برترین برندهای تولید کننده در زمینه راهبند اتوماتیک بازویی که بیشترین طرفدار را دارد، می توانید مناسب با شرایط خود بهترین را انتخاب کنید.

در ادامه به معرفی برخی از برترین برندهای تولید کننده و نمونه محصولات مرغوب و پرطرفدار آنها می پردازیم:

معرفی برند V2

برند V2 یکی از کمپانی های معتبر ایتالیایی است که در زمینه تولید انواع راهبند با کیفیت بالا شناخته شده است. پوسته گالوانیزه براق راهبندهای افقی از نشانه های اصلی برای شناخت این محصول می باشد.

برند V2 راهبند اتوماتیک بازویی خود را در دو طول ۴ متری و 5 متری ارائه می دهد، از ویژگی های برجسته راهبندهای V2 می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

برند بتا

کمپانی بتا یک شرکت ایرانی است که در زمینه ارائه انواع راهبند اتوماتیک بازویی فعالیت می کند. قیمت محصولات بتا به نسبت کیفیت بالایی که دارند، مناسب بوده و گاهی اوقات می توان محصولات این کمپانی را با محصولات ایتالیایی مقایسه کرد.

راهبند تاشو ۹۰ درجه و ۱۸۰ درجه دو مدل پرطرفدار در این کمپانی بوده که با داشتن کیفیت عالی و بی صدا بودن برای فضاهایی با سقف های کوتاه مورد استفاده قرار می گیرد، از مهمترین ویژگی های این راهبند ها:

برند BFT

کمپانی بی اف تی جزو معتبر ترین شرکت های فعال در زمینه تولید انواع راهبند بازوی بوده که در کشور ایتالیا فعالیت می کند از مهمترین ویژگی های این کمپانی استفاده از متنوع ترین و پیشرفته ترین خطوط تولید است که برای هر نوع سلیقه و کاربردی محصول مناسب را ارائه می دهد انواع مختلف راهبند بازویی را با طول های متغیر از ۲ متر تا ۸ متر تولید کرده است که در برابر باد شدید مقاومت بالایی دارند

راه بند اتوماتیک مدل moovi جزء معروف ترین تولیدات این کمپانی بوده در حدود ۳۰۰ الی ۴۰۰ بار در شبانه روز قابلیت باز و بسته شدن دارد، از ویژگی های خاص این راهبند:

برند فادینی

کمپانی فادینی جزء معتبرترین شرکت های برند در کشور ایتالیا است که در سراسر جهان نمایندگی های فعال دارد. از ویژگی های خاص این کمپانی استفاده از مهندسین حرفه ای و به کاربردن تکنولوژی های جدید و به روز بوده که در زمینه تولید تمامی محصولات کیفیت را در درجه اول قرار می دهد.

راهبند بازویی مدل BAYT980 یکی از بهترین محصولات این کمپانی بوده که بوم آن از جنس آلومینیوم قطبیده شده تولید می گردد و گوشه های گرد این بوم تاثیر زیادی در ایمنی ریشتر دستگاه دارد. عملکرد این راهبند با کمک یک ریموت کنترل بوده و ویژگی های این محصول عبارتند از:

برند دژبان

دژبان یکی از شرکت های معتبر ایرانی است که راهبندهایی با بدنه آهنی با رنگ الکترواستاتیک به همراه ریموت کنترل تولید می کند که در صورت قطعی برق امکان استفاده از خلاص کن وجود دارد.

یکی از مدل های با کیفیت این کمپانی مدل PD200 بوده که با عملکرد ۷ ثانیه ای و موتور ۲۵۰ وات توانایی های فوق العاده ای دارد که برخی از ویژگی های آن عبارتند از:

برند زومر

برند زومر یکی از کمپانی های معتبر آلمانی است که در زمینه محصولات کنترل تردد مناسب برای کلیه مکان های مسکونی، تجاری، اداری و صنعتی فعالیت می کنند. محصولات تولید شده در این کمپانی از جنس استیل بوده تا تحت هر شرایط آب و هوایی به راحتی بدون زنگ زدگی مورد استفاده قرار بگیرند.

راهبند مدل 6010Aیکی از نمونه های متداول پارکینگی است که در فضاهای مختلف می توان از آن استفاده نمود. استهلاک این مدل راهبند بسیار پایین و سرعت عملکرد بالایی دارد، از ویژگی های خاص آن عبارتند از:

فروش بهترین انواع راهبند اتوماتیک

فاکتورهای مهم در خرید راهبند اتوماتیک بازویی ورودی پارکینگ

راهبند یک ابزار کاربردی برای کنترل تردد خودروها در فضاهای شلوغ و پر رفت و آمد است که بیشتر در ورودی پارکینگ ها نصب می گردد. با کمک راهبند می توان ترافیک را تا حد زیادی کنترل کرده و رفت و آمد ماشین ها را نیز زیر نظر گرفت.

بنابراین استفاده از راهبند اتوماتیک بازویی ورودی پارکینگ یک گزینه امنیتی مناسب بوده و برای محل پرتردد از مدل های هیدرولیک و محل های کم تردد از مدل های الکترومکانیک استفاده نمود.

راهبند اتوماتیک متشکل از یک لوله و ورق آهنی است که با کمک یک وزنه در محل ورود و خروج خودروها نصب می گردد. اما سیستم های اتوماتیک قرار گرفته بر روی این بازوها موجب می شود تا این محصول در تنوع بالایی ارائه گردد.

در هنگام خرید راهبند اتوماتیک بازویی ورودی پارکینگ توجه به برخی از نکات کمک می کند تا در بین تنوع بالای این مدل ها بهترین را برای شرایط خود تهیه کنید. در ادامه به بررسی برخی از فاکتورهای مهم در هنگام خرید راهبند اتوماتیک اشاره می نماییم:

نوع بازوی

راهبند بازویی در چند مدل تلسکوپی، مدل فنس دار، مدل تاشو طراحی و تولید می شود که با توجه به ابعاد فضا و ارتفاع سقف می توان هر مدل از این راهبندها را انتخاب کرد.

سیستم ضد برخورد

وجود سیستم ضد برخورد کمک کرده، تا در هنگام بسته شدن جسمی در زیر میله گیر نکند و یکی از موارد امنیتی در راهبند محسوب می گردد.

نوع موتور راه بند

راهبند با دو موتور اتوماتیک مکانیکی و موتور اتوماتیک هیدرولیکی کار می کنند که هر کدام از این موتورها برای شرایط خاص مناسب است.

طول بازوی راهبند

با توجه به عرض فضایی که باید راهبند نصب شود می توان طول بازوی آن را در نظر گرفت.

سرعت باز و بسته شدن

با توجه به حجم تردد در فضای مختلف می توان از راهبند هایی با موتورهای قوی و امکان تنظیم سرعت تهیه نمود.

قیمت ارزان راه بند به همراه نصب و گارانتی

عرضه مناسب ترین قیمت راهبند بازویی اتوماتیک

راهبند یک وسیله کاربردی برای بسیاری از پارکینگ ها و ساختمان های تجاری، اداری، مسکونی، بیمارستانی و حتی برخی از کوچه ها و شهرک ها است. به همین جهت آشنایی با عملکرد هر کدام از راهبردهای مختلف موجود در بازار و امکان انتخاب نمونه مناسب لازم و ضروری می باشد.

یکی از موارد مهم در هنگام انتخاب راهبند بازویی اتوماتیک قیمت این سازه است که تأثیر زیادی در انتخاب نهایی می گذارند. با شناخت موارد مهمی که می تواند بر قیمت راهبند بازویی اتوماتیک تأثیر بگذارند به شکل بهتر می توانید این سازه را تهیه کنید.

مهمترین عوامل مؤثر بر قیمت راهبند بازویی اتوماتیک عملکرد موتور، سرعت عملکرد و مدل بازویی آن است، البته کشور سازنده و برند تولید کننده هم تأثیر زیادی در قیمت گذاری دارند.

مجموعه حفاظ سرویس یکی از معتبرترین مراکز ارائه دهنده انواع راهبند بازویی اتوماتیک بود که با عرضه معتبرترین برندهای تولید کننده خیال خریدار را از کیفیت بالای محصول راحت می کند.

مهمترین مزیت انتخاب این مجموعه جهت خرید انواع راهبند اتوماتیک بازویی ورودی پارکینگ این است که ابتدا در مورد انواع مختلف راهبند، نحوه کارکرد آنها، اطلاعات لازم را به خریدار ارائه می دهد. سپس با بررسی دقیق محل نصب راهبند و شرایط و ویژگی های محیط مناسب ترین نمونه ها را پیشنهاد می نمایند.

خریدار می تواند با بررسی نمونه های پیشنهادی بر قیمت هر کدام از آنها متناسب با شرایط و هزینه های در نظر گرفته شده بهترین محصول را بخرد.

راهبند بازویی برقی و ریموتی هیدرولیکی شرکت نصب راهبند حفاظ سرویس

پیشرفت های تکنولوژی در زمینه برقراری حفظ امنیت محیط های مختلف بسیار موفق عمل کرده و همگام با سایر پیشرفت ها تکنولوژی های روز در این زمینه نیز تولید شده اند. تولید انواع راهبند در مدل های مختلف یکی از این موارد است که در زمینه کنترل تردد وسایل نقلیه مورد استفاده قرار می گیرد.

راهبند به عنوان یک سیستم حفاظتی در مدل های گوناگون بوده که راهبند اتوماتیک بازویی ورودی پارکینگ یکی از نمونه های پر کاربرد و پرطرفدار است که در فضاهای مسکونی، کارخانجات، ادارات، هتل ها، بیمارستان ها و اغلب فضاهای پرتردد قابلیت استفاده دارد.

در بین تنوع بالای محصولات موجود در بازار راهبند اتوماتیک بازویی در نمونه های تلسکوپی، تاشو و فن دار طراحی شده تا برای هر فضا بتوان مناسب ترین مدل از این راهبند را تهیه نمود.

برای خرید انواع راهبند اتوماتیک بازویی ورودی پارکینگ لازم است تا با مدل های گوناگون این راهبند آشنا شده و ضمن شناخت نحوه کارکرد هر کدام با توجه به فضا و محیط خود اقدام به تهیه این محصول از مراکز معتبر نمایید، تا با پرداخت هزینه مقرون به صرفه مواجه گردید.

پشتیبانی
پاسخگو
8378 678 0912