خرید انواع سایبان بر اساس نوع کاربرد آن تعیین می شود. سایبانی که در مغازه استفاده می شود مناسب خودرو نیست. بنابراین چه خوب است راهنمای خرید انواع سایبان را به طور دقیق ارزیابی کنیم و شرایط را بسنجیم.

سایبان برقی

راهنمای خرید انواع سایبان ماشین

یکی از مهمترین اصول در خرید انواع سایبان ماشین، بررسی استانداردهای ایمنی و حفاظتی سایبان است. این موضوع بر اساس نوع سازه انتخابی در نظر گرفته می شود. ابعاد و اندازه سایبان های خودرو بسیار مهم هستند. در واقع باید محاسبه شود که چه تعداد خودرو قرار است زیر سایبان قرار بگیرد. سایبان ماشین برای محافظت از ماشین در شرایط نامناسب آب و هوایی مثل باران و برف و طوفان و صاعقه است. همینطور می بایست از نور مستقیم خورشید جلوگیری کند.

شما می توانید اقدام به خرید انواع سایبان ماشین برای اجرا در حیاط خانه ها داشته باشید. این مدل از سایبان ها دارای اهرم نگهدارنده دیوار هستند. اگر قرار است در محیط های کارخانه ای یا مزارع سایبان اجرا شود به دلیل اینکه دیواری وجود ندارد، می بایست سازه های مقاوم به عنوان نگهدارنده سقف سایبان در نظر گرفته شود. به طور کلی در خرید انواع سایبان نوع سازه انتخابی، ابعاد آن، محاسبات دقیق هوا، شرایط آب و هوایی منطقه و همینطور تعداد خودروهای تخمینی از موارد پر اهمیت محسوب می شود. ابعاد خودرو نیز باید سنجیده شود.

سایبان های پارچه ای ماشین نوعی سایبان متحرک محسوب می شوند. از این محصول می توان در مکان های مختلف مثل ویلا، باغ و یا گردش در طبیعت استفاده کرد. این سایبان ها خاصیت جابجایی دارند. در واقع بدنه آن از جنس پارچه بوده و روی سازه فلزی قرار می گیرد. سایبان های پارچه ای به دو سبک ثابت و متحرک تقسیم می شوند. مدل ثابت آن شرایط باز و بسته شدن ندارد. یعنی مدت طولانی در برابر نور خورشید و بارندگی قرار می گیرند. سایبان های پارچه ای متحرک دارای اهرم باز و بسته شو هستند. در این سایبان ها با چرخاندن اهرم می توانید وضعیت سایبان را تنظیم کنید.

شرکت نصب سایبان استخر

راهنمای خرید انواع سایبان استخر

اگر به دنبال خرید انواع سایبان استخر هستید، مدل های متنوعی برای شما فراهم می شود. در واقع سایبان های استخری هم جنس متفاوتی دارند و هم از نظر نوع سازه متفاوت ارزیابی شده اند. سایبان استخری معمولاً در دو سبک کلی ثابت و متحرک طراحی می شوند. این سایبان ها برای پوشش فضای باز استخرهای روباز استفاده می شوند.اگر قصد شما انواع سایبان استخر خانگی است، می توانید از مدل های ثابت، متحرک، از پیش ساخته، استخر فضای سبز و سایبان مخصوص استخر روباز استفاده کنید. سایبان هایی که برای استخر ماهی استفاده می شوند. برای در امان ماندن از نور و گرمای شدید خورشید و ایجاد فضای امن و راحت برای افراد مناسب هستند. مثلاً سایبان های برقی تمام اتوماتیک برای استخرهای پرورش ماهی بسیار مناسب هستند. سایبان استخر ماهی از سازه های مقرون به صرفه محسوب می شود و مزایای زیادی دارد.

یکی از مزایایی که سایبان های استخر ماهی در اختیار شما قرار می دهد، جلوگیری از تشکیل جلبک روی سطح استخر پرورش ماهی است. همینطور سبب می شود تا سطح آب استخر بر اثر تابش نور خورشید کاسته نشود. این سایبان ها برای ایجاد دمای یکنواخت و همگن در استخر پرورش ماهی استفاده می شوند. مراقبت و محافظت از اثرات مخرب اشعه ماورای بنفش نور خورشید از دیگر مزایای این سایبان ها هستند. این سایبان ها دوام و ماندگاری بالایی دارند و سبب افزایش طولل عمر ماهی های پرورش یافته می شوند.

سایبان هایی که برای استخر باغی در نظر گرفته می شود برای جلوگیری از گرم شدن و تبخیر آب استفاده می شوند. این سایبان ها در سبک های ثابت و برقی اجرا می شود. نوع دیگر از سایبان استخر پیش ساخته وجود دارد. این سایبان ها دارای کیفیت و استحکام بالا بوده و برای استخرهای روباز استفاده می شوند. همینطور در برابر نور خورشید نیز مقاومت بالایی دارند. ابعاد و اندازه های این سایبان ها متفاوت است.

قیمت انواع سایبان مغازه

چگونگی خرید انواع سایبان مغازه

برای خرید انواع سایبان مغازه علاوه بر بررسی رنگ و مدل و قیمت نیاز است که یک سری موارد دیگر بررسی شود. مثلاً اینکه مایل هستید سایبان با اهرم باز و بسته شود و یا به صورت برقی اجرا شود. سایبان های معمولی به کمک انرژی مکانیکی باز و بسته می شوند. این سایبان ها قیمت به نسبت کمتری دارند. یکی از موارد مهمی که در خرید انواع سایبان مغازه باید به آن دقت کنید موتور سایبان است. سایبان های برقی معمولاً با دقت و حساسیت بالایی انتخاب می شوند. موتور این سایبان ها از نوع توبولار یا نوع ساید هستند. دقت کنید که موتور باید در محل کاملاً خشک نصب شود. یعنی نباید هیچ نوع آب باران یا رطوبتی به آن نفوذ نماید. معمولاً موتورهای توبولار کاربرد بیشتری دارند. همینطور حجم کمتری را اشغال می کنند. این موتورها سر و صدای کمتری نیز ایجاد می کنند.

در مقابل موتورهای ساید وجود دارد که برای سایبان های صنعتی استفاده می شود. این موتورها از نظر ظاهر بسیار بزرگ هستند و صدای زیادی تولید می کنند. این موتورها در کارخانجات بزرگ استفاده می شوند. هزینه این موتورها نسبتاً گران است.

فاکتور مهم دیگر در خرید انواع سایبان مغازه مربوط به نوع بازو است. به طور کلی وظیفه اصلی سایبان باز و بسته کردن چتر اصلی است. اینکه سایبان از چه جنسی ساخته شده و فنرهای آن به چه صورت هستند بسیار مهم است. دسته اول دارای بازوهای از نوع سیم بکسلی است. از سیم بکسل برای اتصال فنرها به هم استفاده می شود. هزینه این نوع از بازوها به نسبت مدل های دیگر کمتر است. این مدل از بازوها در برابر سرما و رطوبت مقاومت نسبتاً بالاتری دارند. نوع دوم بازوهای تسمه ای است. این بازوها شامل یک سری تسمه های پلاستیکی هستند. این تسمه ها برای اتصال بازوها استفاده می شوند.

راهنمای خرید انواع سایبان باران و آفتاب گیر

آیا بازو در خرید سایبان مغازه مهم است؟

دسته سوم از سایبان های مغازه دارای بازوهای زنجیری هستند که سبب می شوند مفصل ها به کمک زنجیر های محکم به هم وصل شوند. همواره باید در نظر داشته باشید که از نظر مقاومت گروه سوم بهتر عمل می کنند.

علاوه بر اینکه به نوع بازو دقت می کنید باید جنس پارچه را نیز در خرید انواع سایبان مغازه در نظر بگیرید. نوع پارچه به کار رفته سبب می شود تا دوام محصول بیشتر شود. در صورتی که پارچه ای برزنتی باشد. مقاومت خوبی خواهد داشت. پارچه های برزنتی ضد آب هستند. از نظر انعطاف نیز شرایط خوبی خواهند داشت. پارچه های برزنتی از جنس پلی استر تشکیل شده اند. مدل های دیگر از سایبان نیز وجود دارد که مشهور به سایبان فلکسی است. این مدل از سایبان ها قابلیت انعطاف و مقاومت کمتری دارند. اما نکته مثبت این مدل از سایبان ها تعویض آسانتر آن است.

خرید انواع سایبان با پارچه های فلکسی از نظر هزینه بسیار مقرون به صرفه هستند. به طور کلی برای تبلیغات و چاپ لوگو نیز از این پارچه استفاده می شوند. مدل های دیگری از سایبان های مغازه وجود دارد که از پارچه های ترانزیتی تهیه شده اند. این پارچه ها ضد آب، ضد نور و ضد گرما هستند. این گزینه بسیار مقاومت بالایی دارند و البته که قیمتشان هم بیشتر است. پارچه های ترانزیتی از جنس پی وی سی یا پلی استر هستند. گاه نیز از جنس اکریلیک استفاده شده اند.

سایبان ریموت کنترلی

در خرید سایبان به سنسور آن دقت کنید!

این موضوع بیشتر در خرید انواع سایبان مغازه مدنظر قرار می گیرد. این روزها که بیشتر از سایبان های برقی استفاده می شود، در انتخاب نوع سنسور یک سری فاکتورهای خاص مدنظر هستند. این فاکتورها باید به دقت ارزیابی شوند. مثلاً نوع باتری، میزان کارکرد، نوع پردازنده باطری و حجم آن بسیار اهمیت دارد. همینطور میزان مقاومت آن در برابر رطوبت و گرما و وایرلس بودن نیز باید ارزیابی شود. در خرید انواع سایبان مغازه باید به سراغ گزینه ای بروید که از نظر کیفیت تضمین شده است. از سوی دیگر راه اندازی و نگهداری سایبان ها در افزایش طول عمر آنها نیز تاثیر دارد. دقت کنید که در صورت بروز خرابی سایبان می بایست هزینه تعمیر آن قابل پرداخت باشد.

انواع سایبان پنجره و بالکن تراس

در سفارش سایبان پنجره و درب به موارد زیر دقت کنید!

معمولاً سایبانی که برای پنجره استفاده می شود حکم بارانگیر را دارد. بهترین سایبان هایی که در این راستا استفاده می شوند از ورق های پلی کربنات تهیه شده اند. این ورق ها پوشش مناسبی برای پنجره، سر درب و روی کنتور برق و باربیکیو هستند. پایه های این محصول ا جنس فولاد تشکیل شده اند. مقاومت پایه ها بسیار زیاد است. به طوری کلی سایز 120 سانتی متر بهترین گزینه محسوب می شود. این سایبان ها از ترکیب چندین سایبان با فضای بیشتری اجرا می شوند. این سایبان ها و باران گیرها بهترین زیباترین پوشش برای پنجره و درب های ورودی را فراهم می سازند. اینطور که مشخص است ورق پلی کربنات در این سایبان ها در کنار هم قرار می گیرند تا پوشش مناسبی اجرا شود. اجرای سایبان بسیار راحت بوده و در همه قسمت های ساختمان ها قابل اجرا هستند.

در خرید انواع سایبان پنجره جنس آهن و پلاستیک دیده می شود. وزن سایبان ها نیز بسیار سبک است. یکی از موارد پر اهمیت نورگیر بودن سایبان و ضد آب بودن آن است. دقت کنید که سایبان ها دارای 4 پیچ مخصوص هستند که به دیوار متصل می شوند. این سایبان ها دارای رول و پلاک مخصوصی هستند.

سایبان برقی حیاط ماشین

ویژگی های سایبان تراس

برای خرید انواع سایبان در ابتدا باید به آن اندازه آن دقت کنید. موضوع مهم حد استاندارد سایبان تراس منزل است. این حد تا عرض 6 متر و بازشوندگی 2.5 متر اجرا می شود. البته اگر نیاز باشد بازشوندگی سایبان تا 3 متر هم صورت می گیرد. یکی از موضوعاتی که باید به آن دقت کنید، طبقه ای است که قرار است سایبان در آن اجرا شود. مثلاً اگر تراس شما در طبقه بالایی قرار دارد به جای اجرای سایبان 6 متر از دو سایبان 3 متر استفاده کنید. این موضوع سبب می شو تا انتقال سایبان آسانتر شود. از سوی دیگر طول عمر آن بیشتر شده و استحکام بیشتری نیز خواهد داشت. معمولاً دو سایبان 3 متری از یک سایبان 6 متری محکم تر هستند.

در زمان خرید انواع سایبان دقت کنید که سایبان تراس یا چادر بالکن از دسته سایبان هایی است که به صورت برقی یا کالسکه ای طراحی می شوند. این سایبان ها از نوع بازویی هستند و برای تراس و بالکن و پاسیو اجرا می شوند. این سایبان ها نمای زیبایی دارند. باز و بسته شدن آنها به صورت دستی صورت می گیرد. از سوی دیگر این سایبان ها ریموت دار نیز هستند. سایبان تراس در حالت جمع شده فضای بسیار کمی اشغال می کند. یک سری نکات مهم وجود دارد که باید در مورد سایبان تراس بدانید.

سایبان های تراس به طور کلی در سبک های دستی و برقی اجرا می شوند. مدل های دستی دارای اهرم خاصی هستند که توسط دست باز و بسته می شوند. این سایه بان ها ساختار خاص خود را دارند. مدل دیگر، سایبان برقی است که با سرعت هرچه تمام تر جایگاه خوبی در سطح بازار و استفاده عمومی خواهند دارند. این مدل ها به واسطه موتور برقی و با استفاده از ریموت کنترل باز و بسته می شوند. سایبان های برقی مدل های متنوعی دارند. اجرای سایبان تراس سبب می شود تا اشعه های خطرناک آفتاب برای شما مشکلساز نباشند. این اشعه ها برای پوست ضرر دارند و به سایر اجزا و تجهیزات منزل نیز آسیب وارد می کنند.

سایبان چتری

تفاوت بین سایبان تراس، بالکن و پاسیو در چیست؟

هنوز هم بسیاری از افراد تفاوت بین سایبان تراس و بالکن و پاسیو را نمی داند. سایبان تراس به جایی گفته می شود که شما می توانید در فصل بهار زیر آن استراحت کنید و از هوای آزاد لذت ببرید. بدین ترتیب از سایبان استفاده مفیدی می شود تا کاربردی به نظر برسد.سایبان بالکن برای قسمتی از آپارتمان اجرا می شود. این سایبان ها از دیوارهای ساختمان بیرون زده و نیاز به پوشش مناسب دارند. این سایبان ها سبب می شوند تا در میزان مصرف انرژی تا حد زیادی صرفه جویی شود. سایبان بالکن در لیست سایبان های کالسکه ای و بازویی قرار می گیرد. نوع پارچه سایبان های بالکن و طرح بندی آنها متنوع است.

استفاده از سایبان تراس به جای سایبان پاسیو از موارد پر اهمیت محسوب می شود. سایبان تراس معمولاً در آپارتمان ها کاربرد زیادی دارند. از سوی دیگر سایبان پاسیو مربوط به یک بخش جدا در خانه می شود. این سایبان ها سبب ایجاد سقف در داخل حیاط می شوند. سایبان پاسیو در ابعاد و اندازه های مختلفی استفاده می شوند. از این نوع سایه ها برای پوشاندن حیاط خلوت استفاده می شوند. از سوی دیگر این سایبان ها حکم نورگیر را ایفا می کنند. این سایبان ها بر اساس متریال مورد نظر استفاده می شوند.

سایبان پسیو می تواند فضای زیبایی ایجاد کند بنابراین در خرید انواع سایبان می توانید به این موضوع دقت لازم را داشته باشید.

سایبان ثابت

راهنمای خرید سایبان چتری

خرید انواع سایبان چتری در چند سال اخیر بسیار باب شده است. سایبان چتری طراحی مشابه با چتر دارد. مکانیزم عملکرد آن نیز مانند چتر در نظر گرفته شده است. این سایبان ها مانند چتر در شرایطی که شدت نور خورشید زیاد است یا بارش باران شدید است باز می شوند. این سایبان ها به صورت میله های متصل به هم به صورت یک چتر روی یک پایه سوار شده اند. وزن چتر به کمک پایه وسط سرشکن می شود. یک سری میله های متصل به پایه اصلی نیز وجود دارند که به صورت ثابت یا متحرک طراحی شده اند. میله های ثابت برای سایبان های سبک هستند. فرد می تواند آنها را به طور کاملا جابجا کند. میله های متحرک بیشتر برای سایبان های چتری ثابت استفاده می شوند. این مدل پارچه پوشش را باز و بسته می کنند. یعنی نیازی به جابجایی سایه بان نخواهد بود.

کنترل حرکت سایبان چتری به دو شیوه دستی و برقی صورت می گیرد. در خرید انواع سایبان چتری باید به نوع میله ها و قرقره نیز دقت کنید. از سوی دیگر یک دستگیره نیز وجود دارد که سبب باز و بسته شدن سایبان می شود. در سیستم برقی از یک موتور برای حرکت دادن بال ها و میله های کناری استفاده می شود. همینطور کلید خاموش و روشن نیز وجود دارد که توسط ریموت کنترل از راه دور اجرا می شوند.

سایه بان آلاچیق

خرید انواع سایبان چتری از نظر نوع پارچه

جنس پارچه در خرید انواع سایبان بسیار مهم است. پارچه های برزنتی در دو سبک الیافی و نخی و پی وی سی اجرا می شوند. مدل های الیافی و نخی در برابر نور خورشید و بارندگی مقاومت کمتری دارند. مدل های پی وی سی از یک سری پلیمرها مخصوص استفاده می کنند. این پارچه ها مقاومت و منعطف هستند. این پارچه ها تنوع رنگی بالایی دارند و مقاومت آن در برابر نور خورشید و نزولات جوی بالا است. سایبان چتری در محیط آزاد استفاده می شود.

پارچه های خلبانی و نانو از جدیدترین مدل پارچه هایی هستند که برای ساخت سایبان ها استفاده می شود و فناوری نانو در آن اجرا شده است. این مدل قیمت بالاتری به نسبت دو سبک قبلی دارد. برای خرید انواع سایبان می بایست به جنس پارچه دقت کنید و شرایط آن را بسنجید. به طور کلی این سایبان ها از نظر سبک اجرایی متنوع هستند.

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
8378 678 0912