محافظ دیواری

برای یک سارق عبور از دیوارهای محوطه ی ساختمان و محیط های اداری و شرکت ها کار سختی نیست. به همین دلیل استفاده از تجهیزات امنیتی می تواند کمک شایانی برای افزایش سطح امنیت دارایی های افراد کند. حفاظ روی دیوار (Wall protection) یکی از پرکاربردترین و مهم ترین تجهیزات در این بین، برای تقویت دیوار و پیشگیری از نفوذ افراد است. بهترین حفاظ روی دیوار چیست : در حال حاضر حفاظ هایی با عنوان حفاظ روی دیوار در بازار موجود می باشند که بیشتر به عنوان نرده کاربرد دارند و برای استفاده به عنوان حفاظ روی دیوار حیاط یا ساختمان مناسب نمی باشند. این نوع حفاظ روی دیوار سنتی که با عنوان حفاظ سرنیزه ای شناخته می شوند- معایب زیادی دارند. مهم ترین عیب آنها این می باشد که زیبا نیستند. به علاوه دقیقا مانند نرده های زندان بلند، زشت و ملالت آور نمی باشند.

حفاظ روی دیوار

حفاظ های دیوار خانه های ایرانی بیشتر از جنس آهن و فولاد هستند و نرده های چوبی به ندرت و در مناطقی خاص استفاده می شوند. اما حفاظ های فلزی چه طور؟ چند جور حفاظ روی دیوار داریم؟ چه چیزهایی را باید در انتخاب نرده دیوار آهنی حیاط ویلا مدنظر قرار داد؟

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی با الهام گرفتن از شاخ گوزن طراحی شده است. شاخ گوزن کاملاً متقارن و با زیبایی خاصی کنار هم قرار گرفته اند. شاخ های گوزن خیلی منظم کنار هم قرار گرفته اند و به سختی می توان اختلافی بین شاخ های گوزن ها پیدا کرد. صنعت کاران با الهام گرفتن از شاخ گوزن، حفاظ شاخ گوزنی را ساخته اند. در این روزها مردم به نصب حفاظ شاخ گوزنی بیشتر علاقه دارند.

بهترین حفاظ دیوار

نصب حفاظ روی دیوار در چه مواردی ضروری است؟

یکی از مسائلی که در بررسی این حفاظ باید به آن توجه کنیم، ضروری بودن نصب آن در برخی از نقاط است. در واقع حفاظ روی دیوار را می توان یک ضرورت برای بسیاری از دیوارها و محوطه ها دانست. اما در برخی از موارد استفاده از این تجهیزات اهمیت بیشتری پیدا می کند. این موارد عبارتند از:

حفاظ خانه ویلایی: ساختمان های بزرگ و چند طبقه ای که محوطه ندارند، بی شک نیازی به حفاظ روی دیوار ندارند. همچنین در مواردی که حیاط ساختمان چیزی در خور برای محافظت ندارد نصب این محصول غیرضروری به نظر می رسد. اما در خانه های ویلایی که با ورود سارق به حیاط، ورود به درون خانه امکان بیشتری دارد، توصیه می شود حتماً از این حفاظ استفاده کنید.

حفاظ برای کارخانه ها و شرکت های بزرگ: نگهبانی از کارخانه ها و محوطه های صنعتی بزرگ کاری نسبتاً سخت است. به همین دلیل توصیه می شود برای چنین دیوارهایی حتماً از حفاظ استفاده شود.

حفاظ برای دیوارهای با ارتفاع کم: نقش حفاظ جلوگیری از ورود سارق است. هر چه دیوار بلندتر باشد، عبور از آن نیز سخت تر خواهد بود. از این رو استفاده از حفاظ در دیوارهای کوتاه تر ضروری تر به نظر می رسد.

بهترین حفاظ برای حاشیه ی شهر: عموماً توصیه می شود خانه هایی که در خارج از شهر واقع شده اند امکانات امنیتی بیشتری را در ساختمان خود به کار بگیرند. استفاده از حفاظ نرده روی دیوار، پنجره و درب، برخی از تجهیزات مهم برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد هستند.

نرده دیوار

حفاظ بوته ای

یکی دیگر از طرح های حفاظ روی دیوار ، حفاظ بوته ای است. خصوصیت بارز این مدل، شاخک های نامنظم آن هاست. به طوری که همگی به یک جهت قرار گرفته اند با ایجاد یک شبکه تو هم رفته، تقریبا عبور را غیرممکن می سازند. در هر مترحفاظ بوته ای ۸۰ تا ۱۰۰ شاخک برنده و تیز از ساختمان شما محافظت می کند. توجه کنید که از نگاه صنعتگران دو حفاظ بوته ای و حفاظ شاخ گوزنی، از لحاظ امنیت تفاوت آنچنانی با هم ندارند ولی ازنظر هزینه، ظاهر و زیبایی، استحکام محصول نهایی، حفاظ شاخ گوزنی موفق تر است.

حفاظ دیواری نرده سر دیوار حیاط

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار همانطور که از اسمش مشخص است شبیه یک نیزار بسیار زیبا است. این مدل حفاظ از لحاظ زیبایی قابل قیاس با دو نوع حفاظ قبلی نیست. ازاین لحاظ برتری خاصی نسبت به بقیه حفاظ ها دارد. جدا از تامین امنیت یک نوع دکوراسیون ساختمان نیز به حساب می آید. طراحی و ساخت حفاظ نیزار یا سرنیزه بسیار زیبا و ایمن است.

حفاظ خانه حفاظ باغ

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم یکی از زیباترین حفاظ روی دیوار نسبت به سایر حفاظ هاست. در طراحی حفاظ لیلیوم از گل زیبای لیلیوم ایده گرفته شده است. علت این نامگذاری این است که در باغ های گل لیلیوم به هیچ عنوان وارد شدن راحت نمی باشد. طراحی این نوع حفاظ به گونه ای است که مانند گل لیلیوم، گل های پیازی شکل در پایین حفاظ دارد. میتوان ارتفاع آن را به صورت دلخواه طراحی و سازه آماده شود. یکی از پر کاربرد ترین حفاظ ها، حفاظ لیلیوم است که اکثر معماران و طراحان از آن استفاده می کنند. چرا که از نظر امنیت و زیبایی بسیار حائز اهمیت می باشد.

حفاظ حیاط حفاظ لیلیوم

هدف برای ارائه این حفاظ ها فراهم کردن احساس آرامش و امنیت شما عزیزان و شهروندان در هر سراسر این شهر می باشد. نوع دیگر حفاظ های دیوار، پنجره و فنس ها، حفاظ شاخ گوزنی می باشد. همانطور که از نامش پیداست، این حفاظ الهام گرفته از شاخ های گوزن برای استفاده در ایمنی بیشتر می باشد. در تولید حفاظ های سنتی و قدیمی هیچ زیبایی بصری در مکان هایی که ازین حفاظ ها استفاده می کردند وجود نداشت و زیبایی محیط را از بین می بردند. علاوه بر ظاهر زننده آن ها، ضریب امنیتی حفاظ های قدیمی پایین و براحتی قابل نفوذ بود. حفاظ های جدید دارای استحکام بالا و رنگ های کوره ای ثابت بوده و استفاده از آن ها زیبایی محیط را دوچندان می نماید. حفاظ شاخ گوزنی متشکل از میلگرد های خم کاری شده و نیزه های تیز سازمان یافته و یکدست می باشد که با استفاده از الگوریتم خاصی مشابه با شاخ های گوزن به هم متصل شده اند.

هزینه نصب حفاظ روی دیوار

حفاظ روی دیوار جز اجزایی هستند که می توانند تا حدود بسیار بالایی امنیت را به منازل شما بیاورند. انبوهی یا تراکم شاخه ها و ارتفاع آنها بر روی قیمت تاثیر می گذارد. هزینه نصب حفاظ روی دیوار هزینه نصب حفاظ روی دیوار هزینه نصب حفاظ روی دیوار

نصب حفاظ روی دیوار

درواقع شما عزیزان، با نصب حفاظ روی دیوار منزل یا محل کارتان خیال خود را تا حدودی از ایمنی آسوده می کنید.

نصب حفاظ روی دیوار نصب محافظ دیواری حفاظ نرده آهنی دیوار نرده حیاط

قیمت فروش حفاظ نرده دیوار تولید کننده نرده حفاظ شاخ گوزنی و تولید کننده انواع نرده و حفاظ دیوار ، تولید انواع نرده ، حفاظ روی دیوار ، نرده روی دیوار ، حفاظ سرویس اولین و بزرگترین طراح و تولیدکننده حفاظ با کیفیت عالی تولید انواع نرده و حفاظ روی دیوار به هدف ایجاد تنوع در طرح و ایمنی بالا، کیفیت بیشتر، با طرح های روز با توجه نیاز صنعت ساختمان آغاز به کار نموده است

حفاظ شاخ گوزنی-بوته ای-نرده آهنی-نرده دیوار ویلا-قیمت نرده آهنی-نرده آهنی برای دیوار واحد طراحی تولید حفاظ ما با توجه به قدیمی بودن مدل حفاظ های موجود و عدم تامین امنیت کامل این مدل ها و نداشتن زیبایی ظاهری جهت تامین نظر آرشیتکت ها , معماران و سازنده گان , از چند سال پیش شروع به نیاز سنجی بازار نمود وبا توجه به دومقوله زیبایی و امنیت و جمع بندی نظرات فعالان صنعت ساختمان و با اصلاح مدلهای حفاظ موجود وبر اساس نیاز بازار اقدام به طراحی و تولید نسل جدید حفاظ دیوار نموده ,که از آن بنام حفاظ شاخ گوزنی و یا حفاظ بوته ای و یا لیلیوم نام برده می شود . Bush Plant shield که معادل لاتین سپرحفاظت بوته ای میباشد از دو مزیت زیبایی دکوراسیون و امنیت و ایمنی ساختمان، ویلا، باغ و مجتمع ها برخورداراست تا از ورود سارقان حرفه ای و ورود ناخواسته دیگر افراد و حیواناتی مثل گربه و... حفاظت و جلوگیری نماید.

اکثر ما نرده آهنی های قدیمی را که روی دیوارهای ساختمان، باغ ، ویلا و مجتمع ها که اکثراً به شکل پروفیل و یا میلگرد ساده با سر نیزه ای به صورت صلیبی یا آبشاری ساخته شده اند را دیده ایم اما هم اکنون نسل جدیدی از حفاظ ها که به حفاظ شاخ گوزنی یا حفاظ بوته ای معروف می باشند به بازار مصرف عرضه شده که هم زیباتر از حفاظ های قدیمی است و هم از نظر کاربردهای حفاظتی و امنیتی جهت جلوگیری از ورود سارقان از حفاظ و نرده های قدیمی مفیدتر می باشند. به بیان بهتر برای سارقان، حفاظ شاخ گوزنی غیر قابل عبور است و سارقان در مرحله اول سرقت که شناسایی ساختمانها برای سرقت است وقتی با دیوار هایی که این نوع نرده آهنی به روی آنها نصب شده اند مواجه میشوند از سرقت از آن ساختمان صرف نظر کرده و به قول معروف عطایش را به لقایش بخشیده اند زیرا این نوع نرده آهنی که با الهام گرفتن از شاخ گوزن طراحی شده اند با توجه به ارتفاع و عرض دیوار به گونه ای ساخته میشوند که عبور از آنها بسیار بسیار مشکل بوده و اگرسارقان بخواهند سماجت کنند بعلت وجود شاخکهای تیزی که با گیوتین تیز و برنده شده اند حتما با صدمات بسیار جدی مواجه خواهند شد که این صدمات آنها را از عبور ناتوان خواهد کرد .

این محصولات که از زیبای و امنیت بصورت توامان برخوردارند نه تنها بر بالای دیوار ساختمان مسکونی، دیوار باغ، دیوار ویلا و دیوار مجتمع ها استفاده می شود بلکه این قابلیت را دارند که روی فنس وپنجره نیز نصب شوند هنگام نگاه کردن به نرده آهنی نقشی مانند نقش شاخ گوزن در ذهن انسان متبادر می گردد و به همین علت است که تولید کنندگان ونصابان برای آن نام هایی متفاوتی انتخاب نموده اند شاخ گوزنی، گوزنی،گلنرده،بوته ای،بوته خاری،خاری، از این جمله این نام ها می باشد. در هر صورت صرف نظر از کاربرد ساختمان که مسکونی، اداری، تجاری، آپارتمان یا ویلا می باشد می توان از این محصول بعلت دارا بودن زیبایی و امنیت همزمان استفاده نمود حفاظ های نسل جدید که از میلگردهای 10 و 12 که نوک آنها بوسیله گیوتین بسیار تیز گردیده و بشکل شاخ گوزن یا بوته ای به یکدیگر جوش داده شده و با نظر مشتری در ارتفاع های 70 تا 120 سانتیمتری و با رنگ های مختلف تولید می شوند از بارزترین مزیتهای این نوع نرده که به نرده شاخ گوزنی یا نرده بوته ای معروف هستد نسبت به نرده های های قدیم این است که ضمن اینکه بیشترین امنیت و ایمنی را جهت جلوگیری از سرقت و ورود سارقان و حیواناتی مانند گربه و ...در بین نرده ها دارا می باشند از نظر طراحی معماری و دکوراسیون نیز بسیار زیبا و کاربردی می باشند.

بزرگترین شرکت تولید کننده درب و نرده از جمله نرده شاخ گوزنی و نرده بوته ای می باشد و با وجود اینکه کارخانه ما با مساحت ده هزار متر مربع در تهران واقع گردیده ولی به صورت گسترده در کل استانها و شهرهای ایران فعالیت داشته و محصولات خود از جمله انواع درب های مدرن و کلاسیک و انواع نرده آهنی را به تمام شهرها و مناطق کشور ارسال می نماید. یکی از نقاط قوت ما جوشکاری تحت گاز با دستگاه Co2 می باشد که به مراتب مستحکم تر از جوشهای معمولی می باشد و با تکیه به این نقطه قوت محصولات خود را دو سال گارانتی می نماید و در صورتی که هر گونه مشکلی در جوش حفاظ پیش بیاید را پذیرفته و نسبت به رفع آن اقدام می نماید البته بعید است که تولیدات ماا با مشکلی مواجه شود. محصولات بر اساس نیاز و سفارش مشتری در سایزها ورنگ های مختلف تولید، نصب و اجرا می نماید و در صورتی که نصب به صورت صحیح و بوسیله نصابان حرفه ای انجام گردد دچار هیچگونه مشکلی نخواهد شد قابل توجه آرشیتکت ها و معماران محترم با توجه به اینکه نمای برخی از پروژه ها به صورت پله کانی ، شکسته و یا طرح های خاص می باشند و ساخت نرده جهت دیوار این دسته از پروژه ها احتیاج به بازدید و اندازه گیری های دقیق و تهیه نقشه دیوارها ی اجرا شده دارد لذا امکان اعزام کارشناسان خبره به محل پروژه به صورت رایگان را فراهم گردیده تا در صورت نیاز مشاوره های لازم جهت پیش بینی اجرای پلیت روی دیوار و اندازه گیری های دقیق و تهیه نقشه دیوار های اجرا شده را بنماید زیرا ارتفاع و عرض و اختلاف سطح دیوارها بسیار موثر بوده و توجه به اختلاف سطح دیوارهای پله کانی باعث افزایش ضریب امنیتی خواهد شد محصولات ما طوری طراحی و ساخته شده اند که با کلیه طرح های کلاسیک و مدرن همخوانی داشته و در صورت نیاز و صلاح دید مشتری قابلیت تغییر در شکل و طرح طبق نظر طراحان ارشیتکت ها و معماران محترم را دارا میباشد

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
603 7800 0912