پنجره دوجداره یو پی وی سی


در اینجا می توانید بهترین قیمت برای درب و پنجره دوجداره را پیدا کنید. ما در نمایندگی فروش پنجره های دو جداره، انواع پنجره های یو پی وی سی با پروفیل های سفید و مشکی را با کیفیت بالا و طراحی مدرن به شما عرضه می کنیم. با خرید پنجره شیشه دو جداره آپارتمان، از عایقی برتر و زیبایی بیشتر برای خانه خود لذت ببرید. اگر به دنبال خدمات نصب پنجره های دو جداره هستید، ما آماده خدمت رسانی به شما هستیم. به عنوان نمایندگی فروش پنجره های دو جداره، ما پنجره هایی با تکنولوژی یو پی وی سی و انواع پروفیل سفید و مشکی را با بهترین قیمت و کیفیت به شما ارائه می دهیم. با مشاوره در مورد انتخاب و نصب پنجره شیشه دو جداره، می توانید بهترین گزینه را برای آپارتمان یا خانه خود انتخاب کنید که با محیط شما هماهنگی داشته باشد.

لیست قیمت درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی UPVC

قیمت درب و پنجره یو پی وی سی

تولید و ساخت پنجره از گذشته تا کنون دچار تغییر و تحولات بسیاری شده است. در گذشته از قطعات اولیه و ابزارآلات ساده ای برای ساخت درب و پنجره ها استفاده می شود. به عنوان مثال استفاده از اره های دستی و قطعات اولیه ی قدیمی و بی کیفیت، در گذشته بسیار رواج داشته است. اما امروزه با پیشرفت هایی که در زمینه ی تکنولوژی ساخت قطعات و ابزارآلات فنی صورت گرفته است، بسیاری از فعالیت های صنعتی و ساختمانی در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می شوند. پنجره های UPVC از جمله پنجره هایی هستند که به تازگی وارد بازار شده اند. تولید این پنجره ها از دهه 60 میلادی در اروپا آغاز شده و در کشور ایران در دهه 50 شروع شد. در ادامه در ارتباط با خرید این نوع پنجره ها صحبت می کنیم.

از جمله ی مهم ترین ویژگی های یو پی وی سی که باعث شده است که سفارش خرید پنجره و درب upvc در سطح کشور و دنیا روز به روز در حال افزایش باشد، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

در گذشته با توجه به این که مصالح زیادی در بازار موجود نبود، بیشتر از سنگ و چوب برای خانه ساختن استفاده می کردند. لذا بسیاری از خانه هایی که قدیمی هستند، از چوب و گل درست شده اند و زیبایی خاصی ندارند. امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در صنایع مختلف رخ داده است، درب و پنجره های upvc نیز جانشین انواع قدیمی آن ها شده اند. این درب و پنجره ها دو جداره بوده و بسیار زیبا هستند. امروزه برای دیزاین و طراحی خانه ها از این نوع پنجره ها و درب ها استفاده می کنند. جنس آن ها پلی پروپیلن بوده و از جمله ی بهترین و با کیفیت ترین انواع قطعات و ترکیبات شیمیایی هستند.

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های این نوع پنجره ها و درب ها که باعث شده است تا سفارش خرید پنجره و درب upvc در سطح کشور افزایش پیدا کند، عایق بودن آن ها می باشد. عایق بودن یکی از مهم ترین ویژگی های این نوع درب و پنجره ها می باشد. به عنوان مثال شما در خانه ای زندگی می کنید که دارای پنجره های یو پی وی سی نمی باشد. در این گونه موارد شما بایستی مقدار گرمای بیشتری را به داخل خانه تزریق کنید تا خانه گرم بماند. این در حالی است که در صورتی که از پنجره های عایق حرارتی یو پی وی سی استفاده شود، هیچ گونه حرارت و انرژی از ساختمان خارج نمی شود.

علاوه بر این در مورد صدا نیز همین قضیه وجود دارد. صدایی که در داخل منزل تولید می شود به بیرون از منزل راه پیدا نمی کند. بعلاوه صدا هایی که در خارج از منزل و ساختمان تولید می شوند نیز به داخل ساختمان راه پیدا نخواهند کرد. این موضوع باعث می شود تا روز به روز بر تعداد مشتریان و طرفداران این نوع درب و پنجره ها افزوده شود.

یکی دیگر از مهم ترین مواردی که باعث شده است تا سفارش خرید پنجره و درب upvc در سطح کشور افزایش پیدا کند، استحکام بالا این پنجره ها و درب ها و ضد سرقت بودن آن ها می باشد. هر چقدر که پنجره ای مستحکم تر باشد، بدیهی است که مشتریان آن نیز بیشتر خواهند بود. پنجره هایupvc از جمله ی مستحکم ترین پنجره های دو جداره هستند که سرقت از راه آن ها به سادگی امکان پذیر نخواهد بود.

از جمله ی دیگر ویژگی های درب و پنجره های یو پی وی سی، سازگار بودن آن ها با محیط زیست می باشد. این درب و پنجره ها، از قطعاتی همچون اتیلن که از نفت خام به دست می آید، و یون کلرید نمک تولید می شوند. نفت خام یکی از اصلی ترین قطعات اولیه مورد نیاز برای تولید درب و پنجره های یو پی وی سی می باشد. کشور ایران با دارا بودن منابع عظیم نفت خام، به عنوان یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان این نوع ماده شیمیایی به شمار می رود. بیشتر نفت خامی که از منابع زیر زمینی ایران استخراج می شود، به کشور های مختلف دنیا صادر می شود. این موضوع باعث می شود تا ارز آوری مناسبی برای کشور ایران به همراه داشته باشد.

پنجره و درب دوجداره رنگی

سفارش پنجره و درب دوجداره UPVC

از لحاظ سازگاری این درب و پنجره ها با محیط زیست می توان گفت که این درب و پنجره ها هیچ خسارتی به محیط زیست وارد نمی کنند. سرب یکی از مهم ترین و اصلی ترین قطعات خطرناک برای محیط زیست و انسان ها می باشد. این ماده ممکن است در صورت ورود به بدن انسان دچار مسمومیت شده و در بسیاری از موارد مرگ او را به دنبال داشته باشد. سرب ممکن است به مقدار های متفاوتی در نفت خام وجود داشته باشد. در هنگام جدا سازی ماده اتیلن از نفت خام، باید توجه شود که هیچ گونه سربی از آن وارد چرخه ی تولید پی وی سی نشود. بدیهی است در صورتی که سرب به چرخه تولید پی وی سی راه پیدا کند، حتی تماس فرد با این درب و پنجره ها می تواند مسمومیت های حادی را برای افراد به دنبال داشته باشد.

در تولید درب و پنجره های upvc از هیچ گونه قطعات شیمیایی و سربی استفاده نمی شود. این موضوع سبب شده است تا افراد بتوانند با خیال راحت از این درب و پنجره ها استفاده کنند.

روش سفارش خرید پنجره و درب upvc

روش سفارش خرید پنجره و درب upvc به چه صورت است؟

شرکت ها و کارخانجات بسیاری در سطح کشور در زمینه ی سفارش خرید پنجره و درب upvc فعالیت می کنند. هر شرکت و کارخانه ای که بتواند درب و پنجره های یو پی وی سی را با قیمت ارزان تر و کیفیت بالاتری ساخته و آن ها را تحویل مشتریان خود دهد، بدیهی است که مشتریان و طرفداران آن ها روز به روز در سطح کشور افزایش خواهند یافت. این شرکت ها و کارخانجات از راه های مختلفی سفارش می گیرند. در گذشته قبول سفارش ها به صورت کاملا حضوری بود. به عنوان مثال هر فردی که قصد خرید درب و پنجره داشت، به فروشگاه ها و تولیدی های فعال در زمینه ی تولید و ساخت درب و پنجره های یو پی وی سی مراجعه می کرد و با انتخاب سایز، رنگ و نوع درب و پنجره های دلخواه خود، اقدام به خرید درب و پنجره می نمود.

پروفیل سفید رنگ و یراق تک حالته برای پنجره ها

روش های دیگر سفارش درب و پنجره های upvc

امروزه روش های دیگری نیز برای سفارش خرید پنجره و درب upvc وجود دارد. در ادامه شما را با دو مورد از این روش ها آشنا می سازیم:

روش اینترنتی یکی از بهترین و آسان ترین روش ها برای سفارش خرید پنجره و درب upvc می باشد. در این روش سازمان ها و شرکت ها، برای این که میزان فروش خود را بالاتر ببرند، اقدام به فروش محصولات خود از طریق اینترنتی می نمایند. فروش اینترنتی محصولات دارای مزیت های فراوانی می باشد. نوع و سایز و رنگ درب و پنجره های یو پی وی سی در این سایت های اینترنتی انتخاب می شوند و در کم ترین زمان ممکن این درب و پنجره ها برای آن ها نصب می شود.

بسیاری از شرکت ها برای فروش بالاتر محصولات خود اقدام به تبلیغات تلویزیونی می نمایند. تبلیغات تلویزیونی می تواند تاثیر بسزایی بر میزان فروش کالا ها و محصولات یک شرکت داشته باشد. مشتریان می توانند از طریق این شماره تماس ها و تماس با آن ها، اقدام به خرید کالای مورد نیاز خود نمایند. ثبت سفارش از طریق تلفنی بسیار راحت بوده و در کم ترین زمان ممکن انجام می شود. هر شرکتی که بتواند در این زمینه موفق تر عمل کند، بدیهی است که مشتریان بیشتری نیز خواهد داشت.

بهترین قیمت پنجره دو جداره

قیمت یو پی وی سی

قیمت درب و پنجره یو پی وی سی نیز در سفارش خرید پنجره و درب upvc از اهمیت بالایی برخوردار است. هر چقدر که قیمت یک نوع پی وی سی کم تر باشد، بدیهی است که مشتریان آن نیز بیشتر خواهند بود. البته کیفیت کار نیز ملاک می باشد. در صورتی که کیفیت کار خوب نباشد، قیمت پی وی سی پایین تر می باشد. اما بطور کلی قیمت درب و پنجره های یو پی وی سی در مقایسه با سایر انواع درب و پنجره ها بیشتر می باشد.

فروش پنجره های دو جداره و UPVC با کیفیت بسیار بالا

سایر مواردی که بر قیمت یو پی وی سی تاثیر می گذارند

علاوه بر این قیمت درب و پنجره های یو پی وی سی به موارد دیگری نیز بستگی دارد. در زیر به چند مورد از آن ها اشاره می کنیم:

یکی از مهم ترین و اصلی ترین مواردی که در تعیین قیمت یو پی وی سی تاثیر گذار می باشد، نوع پروفیل می باشد. در بسیاری از موارد از پروفیل های لمینت استفاده می شود که کاربرد و کیفیت بسیار بالاتری نسبت به دیگر انواع پروفیل ها دارند. این موضوع باعث شده است تا روز به روز بر تعداد افرادی که از پروفیل لمینت استفاده می کنند، افزوده شود.

در مواردی ممکن است رنگ پروفیل نیز بر قیمت آن تاثیر گذار باشد. ممکن است رنگ هایی که جذابیت های خیره کننده ای دارند، نسبت به آن هایی که جذاب نیستند، از قیمت بالاتری برخوردار باشند. این موضوع باعث شده است تا افرادی که به دنبال دیزاین خانه و آشپزخانه ی خود هستند، از این نوع پروفیل زیبا استفاده کنند.

هر چقدر که سایز درب و پنجره بیشتر و بزرگ تر باشد، بدیهی است که قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود. معمولا این درب و پنجره ها بزرگ تر باشد، طبیعتا قیمت تمام شده پروفیل نیز بیشتر خواهد بود.

قیمت درب و پنجره ی یو پی  وی  سی

آشنایی با سایر مزیت های پروفیل های یو پی وی سی

از جمله مهم ترین و اصلی ترین مزیت های استفاده از پروفیل های یو پی وی سی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

خوردگی و فرسایش یکی از مهم ترین آثاری است که بر روی لوله ها و اتصالات فلزی باقی می ماند. در مورد این نوع پروفیل ها، این مزیت وجود دارد که هیچ گونه خوردگی روی آن ها به وجود نخواهد آمد. همچنین در برابر اکسیژن هوا از خود مقاومت بالایی نشان می دهند و با آن ترکیب نمی شوند. این ویژگی مهم در سطوح داخلی و خارجی این پروفیل ها وجود دارد و از زنگ زدگی و اکسایش آن ها جلوگیری به عمل می آورد.

یکی دیگر از مهم ترین و اصلی ترین مزیت های پروفیل های پی وی سی که در سفارش خرید پنجره و درب upvc مورد تاکید قرار می گیرد، مقاومت آن در برابر انواع قطعات شیمیایی مثل الکل ها، روغن ها و ... می باشد. هر چقدر که مقاومت یک پروفیل بیشتر باشد، بدیهی است که طول عمر آن نیز بیشتر خواهد بود. بعلاوه از آن در موارد بیشتری نیز استفاده می شود. همچنین در صورتی که روی درب و پنجره های یو پی وی سی مایعات شیمیایی ریخته شود، به راحتی پاک می شود.

از جمله ی دیگر مزیت های لوله ها و پروفیل های یو پی وی سی که باعث شده است تا سفارش خرید پنجره و درب upvc در سطح کشور و دنیا روز به روز در حال افزایش باشد، مقاومت کششی و انعطاف پذیری بالای این پروفیل ها می باشد. لوله ها و پروفیل های upvc بسیار با کیفیت هستند و از انعطاف بالایی برخوردارند.

خرید مدل های بازشو درب و پنجره upvc

در این مقاله سعی شد تا شما را با موضوع سفارش خرید پنجره و درب upvc آشنا کنیم. همچنین درباره ی آن توضیحاتی را خدمت شما عزیزان عرض کردیم. در ادامه ی این مقاله درباره ی ویژگی های لوله های upvc صحبت کردیم. درباره ی قیمت این لوله ها و پروفیل ها نیز صحبت هایی داشتیم. در آخر نیز به مزیت های آن ها اشاره کردیم. امیدواریم این مقاله بتواند رضایت شما عزیزان را به دست آورد.

پنجره های پی وی سی (PVC) و یوپی وی سی (uPVC) یراق آلات مورد استفاده در درب و پنجره دوجداره شامل لولا، دستگیره درب یو پی وی سی
پشتیبانی
پاسخگو
603 7800 0912